Visszajelzés Pozitív visszajelzések

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Pelzsu

    Pelzsu Utánpótlás-írogató

    Végre eltűnt belépéskor a Datenschutz.
     
  2. onlineanya

    onlineanya Fórum-zöldfülű

    Sziasztok imádlak benneteket :) nagyon köszönöm a munkás kuponokat a legjobbkor jött még egyszer KÖSZÖNÖM
     
    aida2330, Sali~*.*, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  3. bolonyiildikoerzsebe

    bolonyiildikoerzsebe Utánpótlás-írogató

    Tisztelt Farmerama mivel nem tudok Onoknek irni ezert en szemely szerint meg koszonom hogy ilyen hosszu ideig tart az event a teliholdas ejszakas jatekban tobbszor kellene hogy ilyen sokaig lehessen jatszani : udv ildiko
     
    holdbarát, Enike**, aida2330 és 2 más kedveli ezt.
  4. mnkm

    mnkm Fórummogul

    [​IMG]
    Habár nem a legnagyobb főnyeremény, de ennek is annyira megtudtam örülni, hogy azt látnotok kellett volna.xDKöszönöm a játéknak és a szerencsének is.:inlove:
     
    Timi21a, aida2330, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    [​IMG]

    A mai nap cukisága:)
    A főfarmon lesz a helye.
     
    Timi21a, aida2330, Othep és 3 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    "Nagyon sok kritikát fogalmaztok meg a játékkal kapcsolatban. Időnként jogosan, időnként túlzóan."
    Azokkal értek egyet, kik úgy gondolják, ha a rosszat észrevesszük és szót emelünk ellene, akkor a jót is értékelni kell.
    Igen, már kevesebb hibával, hiba nélkül indulnak az eventek, úgy érzékelem stabilabb lett a játék. Annak ellenére, hogy most a Vidámpark kivételével minden területrészen volt feladat. Természetesen ezzel nem azt sugallom, hogy minden happy, de jó úton haladtok a játék sikere felé.:)
    A moderátoroknak minden elismerésem a sok türelmes magyarázatért, segítségért.
    Köszönöm, kívánok további sikeres munkát, szép napokat.
     
    Swartsch, Timi21a, Enike** és 6 más kedveli ezt.
  7. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    Akkor itt is megköszönöm magam és a családom többi tagja nevében azt a sok ajándékot amit ma reggel kaptunk.
     
    Timi21a, Sali~*.*, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    A ma tapasztalt technikai problémák után máris kaptunk egy kisebb kompenzációs csomagot.
    Korrekt!
    Ezt így kéne mindig; bár inkább azt választanám, hogy egyáltalán ne legyen probléma és villámgyorsan szaladjon minden. :)
     
    holdbarát, Timi21a, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  9. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Most este az elmúlt időkhöz képest egész élvezhető a játék teljesítménye, kellemes 200 ms körüli válaszidőkkel játszani.
    Köszönöm.
     
  10. -pekudli-

    -pekudli- Haladó

    No ilyen sem volt még.Most sikerült beváltani azokat a fákat amiket a kalendáriumban kaptam. Nem is tudom, hogy mit is mondjak.
    Szóval 4 farmot viszek. A fák amiket kaptam mind a 4-en sárga trombita cserje XL-es változatban és 3 simatűjű szálkás fenyőt adott szintén Xl-es változatban.Az egyiken pedig toromirot adott. Ezt csak úgy érdekességnek írtam le, mert ilyennel még nem találkoztam pedig nagyon rég játszom.
     
    Enike** kedveli ezt.
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    A TOP óta a játék katasztrófa volt számomra. Az hogy lassú volt minden, egy dolog, de pl. nálam az növények aratásával és
    ültetésével volt a legnagyobb bajom. Nem szoktam dekorozni a farmon és a szántón, de inkább dekorokat tettem oda is.
    Fél perc, volt mire learatott az arató és újabb fél perc, az ültetés. Frissíteni nem lehetett, hiszen akkor kiírta, hogy a Farmerama
    nem válaszol, tehát be kellett zárjam a játékot, ami viszont a növények elvesztésével járt volna, így vártám........:sleepy:
    Ma reggel a piac is használhatatlan volt és ki tudja mi még, mert semmi kedvem nem volt küszködni.
    A tenyésztős event elejét csak tenyésztéssel tudtam le, le tegnap előtt és ma már ültettem, mert kell belőle a szezonpont és
    a szezonzseton. :p
    Tegnap előtt a bahán egy örökké valóság volt az a kevéske gazt letermelni.:oops:
    Ma már előre rettegtem az újabb növényezéstől. Az első 2 kör lassacskán ment, utána viszont pikk-pakk ment minden.;)
    Végre- végre nálam tökéletesen működik minden, nagyon remélem így is marad. :)
    Jól megszenvedtük ezt az időt, de úgy gondoltam, ha már néha kirohanok és leírom a véleményem, akkor most
    a pozitív véleményem is leírom.:)
    Játszhatunk végre a saját tempónkban és a moderátorainkat is hagyhatjuk pihenni, hiszen Ők is megszenvedték
    az elmúlt időszakot :)
     
    Swartsch, aida2330, -gyöngy-581 és 7 más kedveli ezt.
  12. Hajnaliharmat

    Hajnaliharmat Járnitanuló

    Sziasztok mindenki!
    Köszönöm, a farmtársak nevében is, a Kalendárium december 11-i leállás miatt elmaradt nyeremény javítását./Szép kis mondatra sikeredett!:pxD/
     
  13. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Kicsit kivártam, hogy jól érzékelem-e a dolgokat.. de ma délelőtt óta hasít a farm.:)
    Nem tudom van-e köze hozzá, de 2 napja mérgemben mindent letöröltem - még a 2 általam használt böngészőt is / Edge és Chrome / 8). Utána csináltam egy karácsonyi nagytakarítást a CCleanerrelxD majd mérgemben elmentem aludni.
    Tegnap azt sem tudtam, hogyan kezdjem újra az életet mely mára úgy tűnik jól sikerült.
     
    Timi21a, aida2330, Othep és 3 más kedveli ezt.
  14. muru69

    muru69 Junior szaki

    kedves Farmerama Csapata!
    Remélem több játékos társam nevében is nyilatkozhatok, mi is köszönjük szépen a fáradságot nem ismerő kitartó munkátokat hiszen ti is mi is egyaránt kellünk ahhoz ez a játék ott tartson ahol most van Boldog Farmerama Születésnapot Kívánok mindannyiótoknak!
     
    aida2330, vihence, Synodendron és 5 más kedveli ezt.
  15. KDCSAPAT!

    KDCSAPAT! Fórum-zöldfülű

    Nincs Event!
    Milyen jól FUT a játék!
    HURRRÁ!!!!!!!!!!!
    végre nem 1-óra alatt aratok le mindent!
    Köszönöm Farmerama-csapat!
     
  16. Baktati

    Baktati Utánpótlás-írogató

    Egészen szép lesz a kompenzációs csomag :inlove:
     
    Othep, Synodendron és Luminary kedveli ezt.
  17. .atesz74.

    .atesz74. Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, nagyon örültem, hogy a sütis eventbe belekerült a pinki recept. Nagy nagy köszi érte:):)
     
    aida2330, Othep, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az utóbbi eventek mind mind hoztak olyan új dolgot, olyan új részletet, amik könnyebbé tették a játékot;)
    Növelték az esélyegyenlőséget, egyszerűsítettek egy egy folyamatot! Hajrá csak így tovább jó ez az irány:inlove:

    Pl az új de mégis régi terményes fát adó titok csemete:inlove:
    A több csomag egyszerre történő megvásárlását lehetővé tevő gomb bevezetése... :music:
    Mintha figyelnének a játékosokra;)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.3.24
    Othep, Swartsch, Dolphin és még 1 ember kedveli ezt.
  19. gabehu

    gabehu Járnitanuló

    Szerintem ez egy remek fricska, így április 1-re. Fricska mindenkinek. Benne van a szövegekben sok minden, amit a játékról, a hibákról, a háttércsapatról gondolunk. Nekem tetszik és egyfajta kompenzációnak tudom be, ami nem egy kód, amiért kapunk valamit, hanem egy apró játék, ami után összeválogathatjuk a nekünk kedves, számunkra értékes nyereményünket. Ezt köszi BP!
     
    Othep, aida2330, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  20. Bence140602

    Bence140602 Junior szaki

    Szuper volt a mai meglepetés /április 1/, tele humorral nagyon jó ötlet. Köszönöm !!!!
     
    Othep és Enike** kedveli ezt.