Visszajelzés Profik a magasban - 2018. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 6.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. egyprobatmeger

    egyprobatmeger Aktív író

    konkrét tervet nem készítek, ahogy sokan mások sem. Megvárom hogy adja majd a felröppenőket. A szigeten az örvényes event növényével fogom várni a kezdést, amit az event vége előtt elültettem, mivel ott a cukornádon kívül egyéb növényem még nem lett volna. Az e-növény felszaporítását is ott fogom kezdeni mindennel megszórva, ami csak van.
    A farm részen ma termelgetek napraforgót, mivel még nem egész 2 hete indított farm raktárkészletei óvatosan fogalmazva sincsenek feltöltve.
    A növénnyel szerintem nem lesz gond az örvényből kiindulva (és már 2 teljes szigetes területem van), így amennyiben azt látom. hogy a felröppenők hiánya miatt feleslegem lesz a napraforgóból, akkor majd azt igyekszem a piacon értékesíteni, és beforgatni csillaggyűjtögetésbe az értük kapott csp-ket.
    Úgy gondolom sok értékes ajándékot tartogat az event még akkor is, ha a felhősor megszerzése nem tűnik első körben reális gondolatnak, és egyelőre a helye sincs meg, mert a felhős gazdakörik elvégzésre várnak.
    Sok sikert mindenkinek!
     
    Lillapilla73, taga1, Kincső52 és 21 más kedveli ezt.
  2. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Nekem van egy kicsi! (Mármint kiütésem. xD. Eventtől.)
    Kíváncsi vagyok Leho értékelésére.

    Anyám! :)
     
    Gio, Sali~*.*, Rebcsok és 6 más kedveli ezt.
  3. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép napot, jó délutánt kívánok! Piaci körkép, Hírek a jelenlegi akciókról, akciósan semmi nincs!:D Minden nagyon drága, Csatni 400.000- 670.000 Csp, Trágya 940- 4.350Csp, a most megszerzett növényem pedig 2.500Csp. Közben "eszembe jutott" a növény neve, mert megnéztem, ez a növény a tárnics.:D:music: Napraforgóból 0-la az ajánlat, nincs egy pillanatra sem. Sok sikert kívánok mindenkinek!!
     
    szöszi50, Gio, MamaMeseKertje és 9 más kedveli ezt.
  4. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Az 1. futamnál nekem ez lenne az ideális kombó a nyeremények maximalizálásához:

    [​IMG]
    /szürke: sima üzemanyag, zöld: sima üzemanyag váltáshoz, piros: XL üzemanyag, lila: luxus üzemanyag nyeremény-duplázáshoz/

    Ehhez összesen kell:
    - 10 bioüzemanyag
    - 7 bioüzemanyag xl
    - 12 luxusüzemanyag

    Összesen az 1. futamhoz: 374 üzemanyagkanna, 4320 kamelina, 2225 napraforgó
    Azt nem ígérem, hogy a többit is megcsinálom így... :music:(De ha igen, hozom.:))
     
    ada77201, kuekev, dalmata10 és 26 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Átfutottam. Sokszor eladták már. Egy picit javítottak rajta, de a traktoros sokkal jobb volt. Érdekes, hogy azt nem adták el többször.
    Így is úgy is, csak kapa és felröppenő zsinóron sokadszor. Unalmas minievent, leszállni nem tudó papírokkal.
    Ez a sávváltás meg olyan kis kekec megoldás az alkotók részéről. Őket kellene egy cukrászdában válasz elé állítani: kiszolgálunk, de vagy egy pohár üdítőt kérsz, vagy egy szelet sütit, mert kettőt együtt nem adunk és külön külön sem. Ja 20 EUR darabja. Lehet kifáradni az ajtón és gyere vissza holnap.

    Event neveDátumÉrtékeMegjegyzés
    TOP20172017.11.15-10dacból befejezve
    Csak tejshake!2017.11.23-4jobb híján elvégezve
    Kockázatos2017.11.300kockáztatva befejezve
    Csúcskérdés2017.12.06-2tériszonytól kihagyva
    Zoknitöltés2017.12.141Unaloműző robot
    Karácsonyeste2017.12.213Csakis az FA miatt
    Újévi buli2017.12.292Annyira nem buli
    Hiúz rejteke2018.01.045Végre valami!
    Vadvilág csodái2018.01.111Éppen elmegy
    Nublonok2018.01.152Az újítások miatt
    A Nagy Sajtos Rejtély2018.01.170Rejtély, hogy miért nem -5
    Szüli-Pinyáta+ gazdaköri2018.01.241Csak a kitehető miatt plusszos
    Csak tejshake! II.2018.01.29-8Most már nem csövezek.
    Teliholdas kereskedés2018.02.01-2Max egy terület rászánva.
    Nyuszirománc2018.02.084Ez már majdnem hiúz.
    Karnevál2018.02.081És ez már soha nem is lesz jobb.
    Valentin 20182018.02.140Sok dühös kisgazda.
    A három egérmuskétás2018.02.22-3Sem egér, sem muskétás, csak a három.
    Új próba: Időutazás2018.02.22-2Nagyon gyenge próbálkozás.
    A nagy örvény2018.03.01-3Amilyen kövér a beadási oldal, olyan sovány a másik.
    Hátborzongató vacsoracsata2018.03.02-7Hátborzongatóan sokat kér.
    Profik a magasban2018.03.07-5Túl sokszor eladták már és egyre rosszabb.
    Összes-26
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.18
  6. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Az előző dupla event felröppenőszenvedése után közvetlenül nem lehet azt mondani, hogy azoknak a befolyása rányomta volna a bélyegét az értékelésre (bár még nem indult el az event és nem tudni milyen lesz a felröppenőbeállítógomállása mégis megérdemelt volna egy pár mínuszt csakhogy érezzék a központba a "törődés" így látatlanba xD).
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.18
    ulmo12, Sali~*.*, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  7. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    Az én event értékelésem : (bár Leho a szakértő :) teljesen felejtős - éppenhogy magamhoz tértem a hátborzongatóan örvényes csatából szinte már a Himaláját ostromló zergeként láttam magam úgy küzdöttem - szóval a piros repcsim a hangárban marad - kiadó hétvégére sétarepülésre a Balaton felett - a "top-gun" hadosztálynak sikeres bevetést kívánok :)
     
    taga1, -kiskató-, twmmy58 és 9 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem kapott minuszt, mert a kapálósok közül biztosan benn van az első 3-4 legjobbikában.
    Meg egyébként is hoztak egy duplacuccot is. Kicsit ezzel érdekesebb lesz, mint volt, de majd lesznek emiatt is kiborulások, ha nem jön ki a matek.

    Ápdét: mínuszt kapott méghozzá vastagot. Hátrébb bővebben.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.18
  9. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép délutánt és jó estét is, kívánok mindenkinek! Az eventre külön taktikát és számítást, nem készítettem. A területeim jelenleg 1x1-es mind, a RÉMFÖLDES miatt! Mert ott Csatnizok és a hatását a többi területen is, kiakartam és ki is használtam. Minden rövid idejűből vetettem, a RÉMESEN is, felváltva a soron következővel. A vacsora nélküli BORZALMAS nemsokára készen lesz!:D Haladásom a magam választotta mód miatt, lett lassabb! Mert S- trágyázni nem akartam, és mást is termeltem a pajtába. A repkedéshez sok sikert kívánok mindenkinek! Ui: Holnap a gyors felszaporítás után, teljes légtérzárat rendelek el a Farm teljes területét érintően. Még a Kacsa Kata sem repkedhet nálam, külön engedély kell hozzá, még neki is.:D
     
    mentorkiller, Fatther, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  10. drxxl123

    drxxl123 Haladó

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy ha luxus üzemanyaggal fejezzük be a futamot akkor a dekorokat is duplán kapjuk meg ? Erre nem találtam leírást még.
     
    Swordfish, alx528, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A ma délutánt napraforgó ültetéssel töltöttem, de majd jól eladom a piacon. Nekem ez az event visszaesés az előzőhöz képest, ahol ennél jobb is volt az előrehaladási lehetőség.

    Lépések száma: 6 előre
    Szükséges hozzávaló: 1 bioüzemanyag xxl
    Bioüzemanyag xxl
    [​IMG]
    Hozzávalók: 360 db kamelina, 20 db üzemanyagkanna, 50 db napraforgó
    Keverési idő: 2 perc (120 másodperc)

    [​IMG]

    A 17 órás kitehetőjüket meg tegyék ahová gondolomxDxDxDxD.
    Sok sikert az eventezőknek!
     
    Fatther, kovacstne, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha drxxl123

    Engem legjobban a matrica izgat !:inlove: Azt is meglehet szerezni duplán ? :D
     
    Ditti58, szöszi50, ikivid és 15 más kedveli ezt.
  13. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Kicsit visszatértem, mert ez a röpcsis event nagy kedvencem :) Tetszik ez a dupla ajándékos verzió...Készítettem saját tervet, nem költséghatékonyat, hanem a számomra kedves ajándékokhoz (meg néha azok duplázódásához) vezetőt. Így nekem összesen 2.219 db felröppenő kell majd, kereken 27.000 eventnövény és 14.150 db napraforgó (az végül is már megvan) :)

    Szerintem nem teljesíthetetlen, főleg ennyi területen...Az első aratáskor úgyis kiderül, hogy mennyire akarja adni a rendszer a felröppenőket. Hétvégéig csak eventnövényt termelek, aztán hétvégétől jöhetnek a hosszúak a röpiért, addig azért még az e.gaz is hozni fog valamennyi felröppenőt, ha nem is túl sokat. Nullázni (igaz, nekem olyan nincs, csak fél órás rózsám) nem akarok, csak nagyon végszükség esetén, a legeslegutolsó napon, ha látom, hogy nem lennék kész nélküle, de szerintem anélkül is meglesz. Ha kipörgetnék holnap valami bónuszt, akkor még hamarabb is.

    Elég szájbarágós módon jegyzeteltem fel magamnak, hogy mikor hogyan akarok haladni (1 előre, 1 dupla ajándékos előre, 3 előre, 1 fel, 1 előre, 1 le stb :D ), és hogy mikor melyik ajándék duplázása csigázott fel, nem biztos, hogy ennek bárki hasznát veszi (ráadásul, ahogy írtam is, nem a költséghatékonyság volt a cél), de ha mégis kéne valakinek, akkor röppentsetek 1 kis tollast, illetve átmenetileg talán fórumon is előfordulok nyomokban...

    A farmos területeken csipkebogyóval várom az eventet (mínusz: 7 mamut, 1 füvészkert, 1 manufaktúra, 2 vadaskert és egy csííííííz a csupasz köööörteeeefááááán), Bahán 2 területen fákkal, egyen pedig sárgadinnyével (amúgy fura, hogy a zuhatagosról jöhet felröpi, de eventnövényt ültetni nem lehet. jó-jó, nem szokatlan, csak idegesítő... )

    Engem meg az csigázott fel, hogy vajon lehet-e ugyanezen az elven duplázni a felhősort xD
     
    rozo52, heureca3, GA-BI-O-Farm és 15 más kedveli ezt.
  14. Tűztövisek

    Tűztövisek Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    A leírás szerint a dekorok duplázhatóak, a felhő NEM!!!
     
    heureca3, Swordfish, Gio és 5 más kedveli ezt.
  15. drxxl123

    drxxl123 Haladó

    Most hogy figyelmesebben elolvastam:
    Használata esetén a kiválasztott ajándék mennyisége megduplázódik (a felhőt kivéve).

    Tehát pl. kétszeres mennyiségű titokólat, szupertápot, 2 dekort, dupla mennyiségű tp-t stb. lehet szerezni a luxus üzemanyag használatával.
     
    heureca3, Swordfish, Gio és 5 más kedveli ezt.
  16. k.krisztinka

    k.krisztinka Aktív író

    Sziasztok, szép estét! Újabb event felröpivel :sleepy: de rég volt már ilyen... Valahogy nem vagyok lelkes. Biztosan azért nem, mert az örvényest nem tudtam befejezni, alig 60 felröpi miatt... Mondjuk nem nyafoghatok, mert eleve nem akartam nekikezdeni, de a végére már csak szerettem volna befejezni:(. Mindegy. Ilyenkor duzzogok, nézzétek el nekem:oops: xD
    Nem tudom neki kezdek-e, vagy sem. Valahogy nem hiányzik megint az ültetni, aratni, felröpit gyűjteni, ... ültetni, aratni, felröpit gyűjteni cseppet sem izgalmas, ám meglehetősen monoton tevékenysége ... na jó.. most lehet a malomban is keverni :D, meg sávot váltogatni. Pedig korábban tetszett ez a fajta event, de lehet, hogy csak a pálya széléről nézem a profikat a magasban.
    (Amúgy jó ötlet ez a duplázós dolog, de mennyi duplázódik? Ezt csak én nem látom? o_O)
     
    ZitaGAZDA03, genka53, heureca3 és 6 más kedveli ezt.
  17. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    hát ez nekem magas, teljesen tompa az agyam hogy én ilyeneket számolgassak. emlékszem a múltkorit is elkezdtem számolgatni, aztán csak belegabalyodtam, és végül végigmentem vagy az alsó vagy a felső soron. szerintem most is az lesz, csak legyen meg a felhő a többi nem izgat.
     
  18. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Most komoly??? Még a másikkkal (teliholdas) is küzdök, és erre újabb event röpivel??? Most igazán elgondolkoztam belekezdek-e, a farmot (a teliholdason kívül) visszarendeztem ma reggel, és erre bontsam megint??? Szerintem csak ímmel-ámmal állok neki, lehet a piacozás jobb ötlet most. Alszom még rá egyet. Nem készülök rá az eventre, amiket kiraktam reggel azok maradnak. Napraforgóm van pár ezer, azt majd termelgetek, de inkább piacra. Részemről enn yi :)
     
    Zsu065, taga1, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  19. alx528

    alx528 Fórum mestere

    Üdv! Hahó Modik !! ??? kaphatnánk 1 konkrét választ ? :oops:o_O ;):):)
     
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Jó estét kívánok!

    Javaslom, olvasd el ismét figyelmesen az event leírását... különösen a repülés menetére vonatkozó részt!
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/profik-a-magasban-2018-március.16411/#post-833336

    Akiket idéztél, ők mindketten rájöttek a dolog titkára.:)

    Legalsó nyíl:
    ÚJDONSÁG az eddig ismertekhez képes: megduplázódik az ajándék

    [​IMG]
    Lépések száma: 1 előre
    Szükséges hozzávaló: 1 luxus bioüzemanyag


    Speciális tulajdonsága:
    Használata esetén a kiválasztott ajándék mennyisége megduplázódik (a felhőt kivéve).


    Tehát pl. kétszeres mennyiségű titokólat, szupertápot, 2 dekort, dupla mennyiségű tp-t stb. lehet szerezni a luxus üzemanyag használatával.


    Csak akkor lehet kiválasztani, ha 1 lépés múlva ajándék következik.
    Köztes (ajándék nélküli) lépéseknél szürke a jele. Így el tudjuk kerülni, hogy véletlenül elpazaroljunk egy üres lépésre ilyen értékes malomterméket.

    Taktikai tanács:
    Érdemes minden lépést megfontolni és idejében szintet váltani ahhoz, hogy a számunkra kedvezőbb ajándékból tudjunk dupla mennyiséget megszerezni.
    A luxus bioüzemanyaggal CSAK ELŐRE tudunk menni 1 egységnyit, szintet nem tudunk váltani.
     
    genka53, Swordfish, Rékuci1111 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.