Visszajelzés Profik a magasban - 2018. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 6.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    oké és abba is lehet hagyni,nem? És,ha esetleg mind a kettőt lehetne, akkor tényleg játék lenne és szórakoztató is maradhatna?!Nem lenne jó megoldás?
    Egyébként 284 kannám van! Talán nem rossz!
     
    Szama, barbi021951, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt Prof. Uram. :) Szerintem aki tisztában van a saját képességeivel azoknál nem lesz gond. Inkább ott látom a problémát hogy aki a felhőt meg szeretné szerezni az csak a 4 futam végén tud belekezdeni az 5. futamba és addigra lehet hogy elfogynak a készletei. Vagy időhiány miatt, vagy a felrepi miatt, vagy már nem tud annyi növényt ültetni...... Akiknek állandó felrepi problémájuk van, azoknak azt tudom javasolni hogy ültessenek és a vége előtt kb. 1-2 nappal már látni fogják hogy állnak, persze a malom idejét is figyelembe kell venni. Addig én nem repkednék a helyükben, mert lehet hogy pont a felhőre nem marad tartalék és megint rossz tapasztalatuk lesz.
     
  3. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Drunyi:)
    Egyáltalán nem rossz az a kanna mennyiség amit kaptál.:)
    Én rá se készültem erre a repülésre és mégis adott annyi kannát, amit el se hittem a szemeimnek. Most az új 24 órás bahás növényt szaporítom, kíváncsi vagyok mennyi felreppenő kanna jön belőle.
     
    miniowl, kovacstne, heureca3 és 16 más kedveli ezt.
  4. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! Így van! Nem feltétlenül kell már holnap repkedni! 2-3 nap termelgetés gyűjtögetés most célravezetőbb, bár szerintem, jó ideje először, átlagos a beállítás és nem átlag alatti. Első aratásra bejött a szükséges röpik harmada, mostanra 1x1-be van ültetve mindenhol és összejött a kannák fele (850 db). Holnap próbálok valami normál pöris bónuszt szerezni, aztán meglátom, hogy adja eventgazra és mennyire haladok vele, hátha mégis több lehet a luxus üzemanyag.
     
  5. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Földterületeim a megszokott mennyiségben vannak, minden területen leszedtem amiket szoktam. A Zuhahatagost nem babráltam, úgy maradt ahogyan elrendeztem, ahogy általában lenni szokott. Ólak és fák vannak kint.https://www.kephost.com/images/2018/03/07/Zuhatagos-mai-FRISS-kep.jpg A malmozást csak később kezdem, még hamar lenne, röpit gyűjtök és a növényt termelem. Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.18
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Sok sikert a pörihez.:) Nekem 150-ből semmit nem adott, partyt meg erre se fogok pazarolni. Kétszer láttam csak a +1 bónuszt, régebben többször volt ennyiből, legalábbis nálam. Marad a kapálás. :D
     
  7. aranyoska86

    aranyoska86 Járnitanuló

    Ugyan így jártam! Hosszú volt ültetve, barkácsoltakat tegnap direkt nem arattam le, a fák is meg voltak, 179 db. Eyg csomó eventem a felröpik miatt úszik el. >:(:cry::cry::cry:
     
    Maszatka47 és stellácska26 kedveli ezt.
  8. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    [QUOTE="Leho69


    Nem tudom, hogy kinek nem kell.
    [/QUOTE]

    Nekem
    Kéne de van fontosabb nála.
     
    -kaktuszable-, ursa11, Gio és 4 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor Neked nem adunk.
     
  10. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Kiforgattam egy 100%-os terménybónuszt :) Így belecsaptam a lecsóba én is :) 2.kör növényszaporítás a földben, 40 perc múlva aratok.
    Röpim eddig 152 db, de nem aggódom :) Jutok ameddig jutok, szerintem nem fogok fel-le repkedni, kiválasztok egy sort, aztán azon végigmegyek, néha duplázva az ajikat :)
     
  11. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok, szép estét Gazdatársaim !
    443 felröpit arattam Krókusz, Hógolyó és Sárgadinnye, -pár db ritkább fa - aratásából elsőre. Jelenleg már 5 területen érik az e-növény. Talán-talán jól fogja adni a felröppenőt, hiszen még napraforgóra is 5 db-ot adott egy területről. Nincs szándékomban repülni még legalább 2 napig, termelem a növényeket
    , gyűjtöm a felröppenőket. Bár nem szokott gondom lenni a felröpik mennyiségével, kedves Szomszédaim és Ismerőseim (ill. Pankáknak) köszönhetően.
    (Szentélyt "felvásároltam", fácskák már területen, tojás érik)
    Mindenkinek sok-sok felröppenő kannát és sikeres röpködést kívánok !
     
    meszimarsi, Rékuci1111, -Csiki- és 13 más kedveli ezt.
  12. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    339 db üzemanyagkanna jött a földekből és az ólakból, meg néhány szomszédtól! :)
    810 db mag elszórva ma még vár reám egy aratás.
    Pörgettem párat valami termésbónusz reményében, de a legyezőgyártó műhely, XXL-es birsalma fa, 2 db farmpengő stb. talált be...:wuerg:
    Semmi gond, így is végigviszem! ;)
    Sok sikert és sok felröppenőt kívánok Nektek!
     
    taga1, hóóvirág, meszimarsi és 15 más kedveli ezt.
  13. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok! Kezdésnek 321 db kanna.Még nem döntöttem,mit hogyan csinálok,egyenlőre ültetek és majd hétvégéig eldöntöm.Ha most kellene választanom,egy szintem repkednék,minél előbb végezni szeretnék.
     
  14. Tamarg

    Tamarg Haladó

    Szia! Csatlakozom!!!!!! Tele a hócipőm az event-event hátán eventekkel. Ez az event megint az "otthon ülős" gazdáknak való!!!!! Na, bumm nem lesz még egy plusz ládák ládája !
    Lehetne az eventek között legalább egy nap szünet!!!!!
    Úgyhogy, termelek, és lesz, ami lesz...
    Aki csinálja, sok sikert, aki nem, annak jó pajta töltögetést, előbb-utóbb biztos szükség lesz rá.......
     
    -Fülemüle-70, taga1, Zsu065 és 4 más kedveli ezt.
  15. k.krisztinka

    k.krisztinka Aktív író

    Szép estét! 356 kannával kezdtem, ami igen jó. Nem is tudom mikor indítottam ilyen jól egy eventet:D Olasz kölessel és sárgadinnyével vártam az eventet. Tiszta öröm ez a nap, ráadásul a szögletes gabona nemesítésébe belevágva, elsőre összejött az érésidő csökkentő, szuper :D Szóval ennyi pozitívum után nekiesek, remélem a továbbiakban is jól adja. Luxussal óvatosan bánok, mert az igen felröpiigényes.
    Mindenkinek sok felröpit, jó taktikázást:)
     
    csúnyabácsi, Szama, Rékuci1111 és 10 más kedveli ezt.
  16. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Lehet egyszerre pajtát tölteni és eventezni. Először le kell termelni az eventnövényt, aztán a röpiért már azt ültet az ember, amit akar (vagy fákat rak ki, ólakat, amire épp szüksége van). Simán lehet pajtát tölteni eventkor. Úgyis be kell látni, hogy sosem az eventnövények hozzák meg a szükséges felröpit, mert azok túl rövid érésűek, amint ezt belátjuk, könnyebb lesz. Túlesni a gazon minél hamarabb, utána jöhet akármi, mert annál csak több felröpit hozhat, mint az eventnövény. Éjszakára hosszú növények és akkor fel se kell kelni este (amúgy is minek, az alvásra való), reggel ólak, növények, fák mehetnek ki, ami csak hiányzik a pajtából. Az éjszakai hosszú is már hoz egy csomó röpit.

    A kupa legyen 30/30-on és akkor nem kell 1 db panni sem, jönni fognak a röpik, csak taktikusan kell :)

    Más.

    438 db röpivel kezdtem, azóta túl vagyok a felszaporításon, 494 db röpim van és 2 óra múlva aratom az összes területről 1x1-ben az eventnövényt. Összesen 10 aratásból megvan az a 27 ezer gaz, amit összeábrándoztam magamnak. Pici röpi jönni fog addig is, szerintem 800-900-ig eljutok röpiben a sima eventnövénnyel is, ez kb. péntek este, szombat reggel környéke, aztán ha 1 kör hosszú ugyanígy fog hozni minden területet figyelembe véve 400 röpi körül, akkor vasárnap estére, legkésőbb hétfő reggelre meglesz az a több, mint 2.000 db, amit kiszámoltam. Remélem, hogy nem állítgatják a röpik szálldosását :) Így pont jó :)
     
    meszimarsi, Rékuci1111, -Csiki- és 11 más kedveli ezt.
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Kipörgettem kezdéskor +1 növényt.A legelső pörgetésemmel.Még volt 70, de abból csak szupi táp, szupitrágya,meg jó pár felesleges dolog
    lett.Már 12540 növényt alakítottam át kannává,el értem vele az 5.feladathoz./ kezdéskor 0 perceztem, de csak 8 kört.4 területen termelek,szerintem ez holnap estig meg is lesz.Mindenkinek sok felröpit.Egy egy kör 65 -70 között ad.
     
    taga1, inanna11, Rékuci1111 és 8 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jéééé, egy SzabadEurópa. :D Húúú, 27 ezer gazra én nem vállakoznék, az nálam már kiverné a biztosítékot. :D A 20 ezerrrel is még csak barátkozok. :D
     
    Ribiszke, meszimarsi, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
  19. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Már a második oldalon is jelen voltam, csak nem voltál elég szemfüles kiskakas xD

    Nem sok ez :) nekem megéri duplázni. Kis szerencsével és sok humorral több cuccot kiszedek ebből az eventből, mint az elba..ott (rossz az, aki rosszra gondol: elbaltázott!) karneválmakis kalózhajósból :D
     
  20. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, de jó , hogy látlak ! hiányoztál, hiányoztak az írásaid.
    Növénykéim szaporodnak.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.