Visszajelzés Profik a magasban! - 2021. április csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 27.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tigerpásztor59

    tigerpásztor59 Fórum-zöldfülű

    Köszi megvan.
     
  2. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Lehet hogy én vagyok nagyon béna, de közel 25ezer eventgazzal sem lesz meg az 5 futam...
    Azért ez így nagyon kemény, és holnap vége az eventnek... Csak eventgazt ültetek a kezdés óta, és semmire sem elég. 2 futam van kész, duplázni sem duplázok, csak amit nagyon muszáj....És ugye ahhoz, hogy az összes átívelős eventhez szükséges zsetont ki tudjam szedni, kell az ötödik futam is.
    Értem, hogy a BP szerint kellenek a kihívások a játékba, de jó lenne, ha nem tolnák túl a dolgot. Egyre rosszabbak az eventek, egyre nagyobb a szerencsefaktor, és egyre több gaz kell hozzá, miközben a termelő területet meg korlátozzák. Most az a cél, hogy sokan csinálják az eventeket, vagy az, hogy minél kevesebben? Ha az utóbbi, akkor jó az irány...
     
    SzászNóra- kedveli ezt.
  3. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Ez érdekesen hangzik.
    Idemásolom csernigy gazda számolását, amiből láthatod, mennyi eventgaz kell a teljesítéshez.

    Sziasztok!
    Amennyiben valaki a repcsikkel nem akar szinteket lépni, de végig akarja csinálni az eventet és kell neki a Versenyzseton a horgászós eventbe, akkor a számításaim szerint így alakul a dolog:

    1. futam: 13db XL + 2db sima + 1db XXL + 2db sima
    2. futam: 20db XL
    3. futam: 19db XL + 1db sima + 1db XXL + 2db XL
    4. futam: 23db XL + 2db sima
    5. futam: 13db XL + 1db XXL + 8db XL

    Összesen: 7 db sima üzemanyagkanna; 98 db XL üzemanyagkanna; 3 db XXL üzemanyagkanna

    Összes termény: 1190 db felröppenő; 22370 db eventnövény; 826 db Harapós orchidea

    Figyelmeztetés: a 3 db XXL üzemanyag csak a Versenyzsetonok duplázása miatt kell, mivel a horgászós event 6 db-ot kér, ebben az eventben meg csak 3 db található az 1., 3., 5. futamban egy-egy, így csak a megduplázására kell figyelni!
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Legalább a 4. futam végén a felhőt megszerezted?
     
    Sanyat kedveli ezt.
  5. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Ugyan az eventtel már pénteken végeztem,de ma eszembe jutott kirakni a megnyert talányos fákat.És nagy öröm ért lett görbefám.A mostani szezonból ugyan kapok majd egyet de így hamarabb meglett.Előbb utóbb mindenkire rámosolyog a szerencse csak türelem kell hozzá.Mondjuk az ami nekem nincs. De kitartóan kapálok próbálok előre haladni,néha ugyan morgok,de csinálom,mert látom a haladást.
     
  6. GN12

    GN12 Haladó

    Sziasztok!
    Mind az 5 pályát lerepültem, dupláztam ahol kellett, és amikor raknám ki a repülő alapját csak egy van. Nem raktam felhőre, máshova, de nincs meg. Biztosan meg akartam duplázni, tudom, hogy kell csinálni (fejlesztés, zseton stb. sikerült) és pont az alap nincs. Az ajándéksort utólag nem tudom megnézni, hogy ott van-e a 2x , de valahogy ki lehet keresni, hogy csak egyet kaptam-e vagy valamit nagyon elrontottam?
     
  7. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem rontottál el semmit. Egy alap dekorra , kell rápakolni a 6 db fejlesztést ha fullos dekort szeretnénk. De lehet 3-3 fejlesztés /dekor felosztásban is, ha két alap dekorral rendelkezünk. Ekkor lesz két dekorunk ami ad egy-egy ládát.
    Ha adsz egy farmnevet és egy ID számot, akkor megtudjuk nézni, hogy dupláztad-e az alap dekort vagy sem.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2021-április.21124/#post-1196043
     
    Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia
    Megvan , kész az első és a negyedik feladat , szóval megvan a felhő .
    Lehet , hogy a 2.-at félig megcsinálom , de nem veszem vészesre a figurát .
    Duplázni asszem nem volt időm .
    Jó lesz ez a felhő a bahára .
     
  9. GN12

    GN12 Haladó


    Köszönöm. Akartam duplázni, hogy 2x3 fejlesztéssel legyen kint a két láda miatt.
    ID: 52108065 GazdikNóra
     
    jutka190226 és vazulneni8 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gratulálok neked és mindenki másnak is aki végzett ügyesek voltatok :)
     
    jutka190226, Nagyii58 és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    A kollégám megnézte neked, sajnos nem dupláztad az alap dekort.
     
  12. GN12

    GN12 Haladó


    Köszönöm. Akkor ezt nagyon elrontottam :cry:
     
  13. bronyek

    bronyek Utánpótlás-írogató

    Köszönöm. Akkor ezt nagyon elrontottam
    Nem te rontottad el,hanem aki ezt a sok marhaságot kitalálja,a sorváltás rendbe de felfoghatatlan hogy miért nem lehet úgy megcsinálni h ne tudd elrontani hamár teljesen vég csinálod az eventet,nekem is hiányzik egy fejlesztés ami miatt napi egy ládám ugrott,gondolom XL-el átugrottam véletlenül
     
  14. muru69

    muru69 Junior szaki

    sziasztok nagyon csalódott vagyok sajnos én sem olvastam a csevegőt ídő hiányában és igy nem tudtam hogy duplázni kell befejeztem az eventet de mégsem hiszen nem sikerült mindent megszereznem eddig nem volt muszály duplázni ahhoz hogy minden meglegyen hát ez van
     
    ho-hoboy kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    5. pálya letudva...
    kérem a leszállási engedélytxD
     
    Hagymácska55, Fuhur, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  16. OJani

    OJani Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Látom nem csak nekem sikerült elrontanom. Idáig bőven elég volt elolvasni az eventismertetőt, hogy képben legyek az event végrehajtásához szükséges dolgokkal.. Igazán leírhatták volna az ismertetőbe, hogy a dekorfejlesztéseket kötelező duplázni máskülönben nem tudjuk a dekort teljesen felfejleszteni. Végigcsináltam mind az 5 futamot és hiányzik 2 fejlesztésem. Na puff...
    A korábbi repcsis eventeknél nem vártak el efféle trükközéseket.
    Szép napot mindenkinek!
     
    Magdusnéne és jutka190226 kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Végre az utolsó repülő is célba ért;)
     
    OJani, Fuhur, jutka190226 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Igen, arra figyeltem, hogy az tutira meglegyen, ha már a másik felhő nem lesz meg. Most viszont a felröppenőm fogyott el, de ha beért az eventgaz, akkor nullázok egy kicsit, és talán, nem kiabálom el inkább, szóval akkor talán meglesz az 5. futam is, teljesen. Még számolgatok, hogy esetleg némi kkata menjen e a gazra. Igazából az a nem fair, hogy a zsetonok miatt kénytelen volt az ember duplázni, és az a duplázás nem arra ment el, amire szerette volna az ember. Mivel kicsi ez a farm, és jönni fog egy baha fejlesztés, így most AB gyűjtésben vagyok, így azt szerettem volna duplázni, de a zsetonok miatt nem tudtam. Viszont így is váltanom kellett a szintek között, ami megint ugye növény igényes.
    Én nem azt kérem, hogy 2 nap alatt lehessen fullosan megcsinálni egy eventet, de jó lenne, ha tényleg nem az utolsó percben fejezné be az ember, mert valami mindig elfogy útközben.
    Az utóbbi időben mintha a játék fejlesztői teljesen elszakadtak volna a valóságtól, már ami az eventeket illeti, és azok teljesíthetőségét....
    Sajnálatos, mert az evenetek mára inkább robotmunka lett, mint játék, és szórakozás.
     
    OJani, jutka190226, Nagyii58 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Bízom, benne hogy a 0 perc meghozza az elégséges felreppenőt;)
    Figyelembe kell venni, hogy ez egy taktikai játék;) Erre mondaná Drága jó Nagyanyám, hogy egy popóval gyermekem csak egy lovat tudsz rendesen megülni;)
    De mi gyarlóak vagyunk, s mindent szeretnénk;) Én is;) - végül a Horgász zsetonokat csak 1 helyen dupláztam.. s a dekor függönyt is csak 2 helyen... a szezon pontokat nem is kergettem... a lehető legkevesebb gazzal próbáltam megoldani;)
    Jó banángyűjtést Van még kicsi idő... és elszaladni sem fognak az új dolgok a szentélyből;) Játszani jó;)
     
    jutka190226, retek.katalin és Nagyii58 kedveli ezt.
  20. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. A repülős event meghozta a bahára a kapok fámat. Hozott még szivárványos fát, utazók pálmáját, floridai part fenyőt is az újabbakból. A farmon meg nem görbült el egy fám se, de legközelebb az is meglesz.
     
    Kuzdern, Fuhur, -Holdfeny-. és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.