Visszajelzés Profik a magasban! - 2021. április csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 27.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Viszont ha az alapdekort és az összes fejlesztést is duplázzuk, 2 db arany I. szintre fejlesztett dekorunk lehet, ami ugyan egy picit kevesebb TP-ért és egy picivel több érésidőért cserébe naponta két ládát adhat. (Az érésidő különbség gyakorlatilag elhanyagolható, mert a 18 órás dekort sem lehet naponta kétszer aratni.)
     
    hóóvirág, ali_b78, nolina1965 és 12 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh most esik le... a horror ligetbe bármit ültethetünk;)
    Szaporítani fogom a növényeket;)
     
    nolina1965, zoldert, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  3. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Nekiláttam én is a számolásnak, de feladtam. Egyetértek -gyöngy-581 játékossal, mert nem tudom előre melyik soron akarom kivenni a nyereményt. Illetve azt tudom, hogy mit szeretnék kivenni, de azt így még nem látom át hányszor kell váltanom szintet.Én is a 3 lépéses haladást választottam és úgy érzem be kel vetnem majd némi gyorsítót a cél érdekében. A kerékben nem bízom ettől függetlenül majd szerencsét próbálok maradt tartalék. Most termelni fogom a gazt és mindig annyi malomterméket keverek le amennyi szükséges a megfelelő haladásomhoz. Figyelem a gazdákat milyen tanácsokkal szolgálnak és mennyire lesz haladós. Abból már nagyjából ki tudom számolni majd mennyi plusz bevetésre lesz szükség. Most, hogy munkával elérhető a felhő mindenképpen szeretném megszerezni. A kezdést ismét hortenziával várom az a leghosszabb érésű növényem. Meglátom mennyit ad ha jól értelmeztem a kannák a főfarmon és a szédült szántón jönnek. Kell a hortenzia a gazdakörbe is ezért azt fogom ültetni amíg nem lesz újabb más feladat a farmon. Bár volt már olyan event, hogy a fák jobban adták akkor majd átgondolom.Sok sikert és jó játékot kívánok.
     
    Namiamano, bamgica, zoldert és 2 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt hiszem fásítani fogok, estére... :music: Most inkább fatermésre van szükségem8) Remélem azért jól fogja adni az is a felreppenőt;)
     
    jutka190226 és Nagyii58 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    De jó téged itt látni, már aggódtam érted, hogy valami történt veled :D
    Pont ilyesmin agyaltam én is, hogy megéri-e nekem az összes függönyt duplázni ha az érési idő is nő vele együtt:

    Sörfesztiválos láda I[​IMG]Farmszint x 80 TP, Szupertrágya 1 db
    Kacsa Kata szupertrágyája 1 db, Kacsa Kata turbótrágyája 1 db
    Aranybanán 1 db, Szupertáp 1 db
    Vidám állatos láda II 1 db, Tökfilkó állatos láda 1 db
    - Majomzenész dekor 3. és 4 fejlesztése adja
    - Jó öreg farm felhősor
    - Vízmánia felhősor 2
    - Hóegér felhősor
    - Le a kilókkal felhősor
    -Házikecske felhősor
    Ezt duplázom meg vele, vagyis azt hiszem megéri, (meggyőztem magam ):)
     
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Felköthetjük a gatyót,az biztos. Kapálhatunk eleget, de mellette még fontos a figyelem is.Remélem sikerülni fog,jók a nyeremények, kell nekem is.Én növényekkel várom az eventet,eddig még nem csalódtam benne.Majd még holnap még egyszer átolvasom az event leirást.
    Utána döntök mit hogyan.
     
    maszilva, marcsi152, zoldert és 3 más kedveli ezt.
  7. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Nem mindegy, az XL gazdaságosabb, mivel ott hármat lépsz, és 12 helyett csak 11 röpibe, 240 helyett 210 növénybe kerül előállítani.
     
    Kukackukac, -vadocka70-, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen gazdaságosabb, ott ahol az ember lánya nem akar az alsó és felső ajándékok között váltani;)
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Számomra nem tétel egy darab felröppenő, és 30 e-gaz, de egyébként igazad is lehet, hogy gazdaságosabb. Én ahogy írtam mindenféle képen azt fogom használni, mert gyorsabb.
    idézet magamtól xD ".... szimpatikusabb nekem ha gyorsabban haladok az XL-es" xD
    A szintváltások és a duplázás miatt is készítek mindegyik fajta üzemanyagból elegendő mennyiséget mielőtt elkezdem a játékot és azt fogom használni ami a legcélszerűbb ott az adott pályán. Ha sem duplázni sem szintet váltani nem akarok akkor lépek előre 3-at, ha pedig igen, akkor ott azt fogom használni amit szeretnék, hogy kijöjjön a lépés pont ott ahol szeretném.
    PS: elegendő mennyiségnek én ezt érzem: legalább 6-8 normál, a tervezet számú XXL (leírtam, hogy miket szeretnék duplázni) és annyi XL, amennyi e-gazom éppen van.
     
    nolina1965, Kuzdern, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Magdi;)
    Nem olyan veszélyes a növény mennyiség;) 2 területen is tudjuk ültetni;) S közben a horror dolgok is szaporodhatnak;)
     
    marcsi152, magdi06 és Nagyii58 kedveli ezt.
  11. csernigy

    csernigy Aktív író

    Sziasztok!
    Amennyiben valaki a repcsikkel nem akar szinteket lépni, de végig akarja csinálni az eventet és kell neki a Versenyzseton a horgászós eventbe, akkor a számításaim szerint így alakul a dolog:

    1. futam: 13db XL + 2db sima + 1db XXL + 2db sima
    2. futam: 20db XL
    3. futam: 19db XL + 1db sima + 1db XXL + 2db XL
    4. futam: 23db XL + 2db sima
    5. futam: 13db XL + 1db XXL + 8db XL

    Összesen: 7 db sima üzemanyagkanna; 98 db XL üzemanyagkanna; 3 db XXL üzemanyagkanna

    Összes termény: 1190 db felröppenő; 22370 db eventnövény; 826 db Harapós orchidea

    Figyelmeztetés: a 3 db XXL üzemanyag csak a Versenyzsetonok duplázása miatt kell, mivel a horgászós event 6 db-ot kér, ebben az eventben meg csak 3 db található az 1., 3., 5. futamban egy-egy, így csak a megduplázására kell figyelni!
     
    Ikalravdu9, maszilva, rencsike982 és 20 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdemes a dekor fejlesztéseket is duplázni;)
     
  13. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok
    Hát hogy is mondjam.Az alap matek megy.Nem voltam belőle ötös,mert ahhoz hiányzott négy jegy sokszor.De nem buktam meg.Nem számolgatok előre semmit.Letermelek egy csomó gazt begyűjtök rengeteg röpit és majd lesz velük valami.Vagy nem.De az biztos.Egyik helyre gazt teszek másikra 20 órás fákat.Majd kiderül mennyi röpi jön kezdésnek.Mondjuk -BombadilToma- fenomenális számításait,kalkulációját hiányolom.
     
    jutka190226, inanna11, nolina1965 és 7 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kiindulási alapnak köszönöm szépen, ez nagyon jó számítás lesz és használni fogom a saját igényem szerint kibővítve módosítva, ha megengeded :)
    Én egy picit több duplázást terveztem be magamnak, mint amennyivel Te számoltál. Gondold végig szerintem Te is, mert biztos, hogy találsz még benne fontosat.
    Nagyon fontos amire már Te is felhívtad a figyelmet és volt róla szó többen is írtuk, hogy a horgászós event érmeit duplázni kell.
    Gondold végig, hogy a ládát adó dekort nem kellene-e esetleg duplán neked is? Szerintem megéri az a pár e-gaz amennyivel többet kell érte ültetni.
     
  15. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Kedves tőled, hogy aggódtál értem. ;) Köszönöm, velem minden rendben 8) Az érésidő csökken a függönyök számával, viszont annyira nem, hogy megérné egy dekorra az összeset ráaggatni. (Persze erősen szubjektív, hogy kinek, mi éri meg...)

    Nem szoktam ezeket a repülős eventeket előre megtervezni; általában keverek mindegyik féléből, aztán menet közben döntöm el a felhasználást. Inkább csak az utolsó pálya második felén nézem meg jobban, hogy azért túl sok maradék se legyen. :)

    Na, ezzel szemben most egy picit jobban megnéztem, melyik pályán mit szeretnék duplán kiváltani, valamint hol lenne érdemes szintet váltanom.

    Arra jutottam, hogy mindjárt az első pályán megduplázom a repülős zsetonokat. Igaz, hogy a későbbi pályákon szerezhetők már feleslegben lesznek, de így elég hamar tudom a horgászós órákat aktiválni.

    Szerk: A fentieket (nem is) picit benéztem, mivel a repülős zsetonokat nemhogy lehet, hanem feltétlenül szükséges duplázni ahhoz, hogy mindkét utalványos órát használni tudjuk. (Az már más kérdés, hogy az utolsó zseton az 5. pálya közepén van, tehát normál tempóval haladva nem sok horgászutalványt szerhetünk általa.)

    Amit még biztosan duplázok: az alapdekort és a fejlesztéseket, a bónuszládákat, a szezonpontokat, illetve zsetonokat, a FA-at és talán még a fás és ólas ládát.

    Alapvetően XL üzemanyagot fogok használni, simát csak ahhoz, hogy kijöjjenek a duplázások és a feltétlenül szükséges szintváltások. Így összességében nagyjából 30 ezer növényre és 1500 felröpire lesz szükségem.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.4.21
    mini76mini, maszilva, vihence és 15 más kedveli ezt.
  16. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Arra azért betárazok néhány egy lépésest.
     
    jutka190226, Kuzdern, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem tudom egyszerűen döntésképtelen vagyok a dekor és függönyök esetében xD:cry:xD Ritkán fordul ez elő velem, de most igen. Az alapdekort, a függönyöket a szezonjutalmakat a repülős zsetonokat én is duplán terveztem be, ezt le is írtam előbbre csak számokkal, a nyeremények helyének sorszámával. A bónuszládára nem gondoltam, annyi helyről jön már, hogy talán elég az is ami van.. még megfontolom :D Fás ólas ládára sincsen akkora szükségem megvan mindenem ami a játékban fellelhető jelenleg.
    A betervezett növény mennyisége eléggé baráti :D.
    A dekorra és a függönyökre még alszom egyet, ráérek dönteni később is a sorsukról.:D Úgyis csak a végén rakom fel rájuk vagy rá a fejlesztést :)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.4.21
  18. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !! A segítségeteket szeretném kérni !! A kezdetek óta farmozom , de eddig még soha nem tudtam duplázni . Pedig már mindent kipróbáltam !! A kérdésem az , hogy duplázás előtt szintet kell váltanom , vagy elég , ha az XXL-es üzemanyagot használom ? Előre is köszönöm a segítséget !
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A duplázandó ajándék előtt közvetlen kell használni az xxl üzemanyagot;) -simán haladáshoz nem is tudod használni.... szintet előte érdemes váltani ha szükséges, mert a szintváltással is halad előre is a repülő;)
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Matricát is lehet duplázni ? :D

    Mert ha igen , akkor elég hozzá 1 db derengő üzemanyag és 1 db derengő üzemanyag xxl .:inlove:

    Vagyis akkor 32 felröppenő , 490 eventnövény és 18 harapós orchidea kell . xD
     
    Sanyat és -Holdfeny-. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.