Visszajelzés Profik a magasban - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 23.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    eventecske lerendezve még az este kipipáltam,de nem bírtam már írkálni:p:D:D
    sikerült sokat duplázni, főleg a szupikat,mert sikerült elvenni tőlünk a lehetőséget a farmárudábanxD8)-.-
    ennek ellenére gratulálok azoknak aki már kész van és sok sikert azoknak akik még küzdenek a befejezéséhez:inlove::inlove::inlove:
     
  2. krokusz28

    krokusz28 Törekvő

    Sziasztok!
    A pályát csak pontos "lépésszámmal" lehet befejezni? 2 egység van hátra: használhatom a meglévő XXl üzemanyagot vagy kell kevernem 2 db egylépésest?
    Köszönöm
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Próbáld mego_O ha a zöld a nyil ne keverj.;)
     
    GA-BI-O-Farm és Ribiszke kedveli ezt.
  4. robogosandras

    robogosandras Utánpótlás-írogató

    Szisztok játékos társak ! egy kérdés. Ha meg van a3 bambuszvillám fejlesztés és a felhősor is akkor miért nem találom a bambuszvillámot amire minden ki tehető és nélküle a felhő semmit sem ér. Ez a moderátorok fele is kérdés .Köszi
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha végigértél mind az 5 pályán, akkor birtokodba került az 1. futam végén a Rozsdás bambuszvillám dekorációs elem. Az az alap dekor.
    A 2., 3., és 4. futam végén megkaptad hozzá a 3 db fejlesztést, és az 5. futam végén a felhősort, mint főnyereményt.
    A Rozsdás bambuszvillám a fejlesztésekkel együtt bekerült a váza ikon alá a menüdbe, a felhő pedig ott himbálózik a paszulyon.
    A Rozsdás bambuszvillámot kiteszed bárhová üres helyre, felrakod rá egyenként a 3 fejlesztést, ekkor válik Bambuszvillámmá.
    Törlöd, és elballagsz a paszulysorra, ott a felhőn a fejlesztett dekort már fel tudod rakni, melléje az üres felhőpamacsokra pedig a menüdből, területileg azonos dekorokat kell feltenned, hogy a felhő aktiválható legyen.​
     
  6. robogosandras

    robogosandras Utánpótlás-írogató

    oké már meg jelent kösz.
     
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!

    Profi módon röpködtünk a magasban, ahogy az event címe is prognosztizálta.
    Az üzemidő és az üzemanyag is elfogyott, s a röpcsik hazatértek megpihenni a hangárjukba.

    Az event ideje alatt számos más nyeremény
    mellett,
    (szupertáp, szupertrágya, KK-trágyák, PP-k, barkács cuccok, titok-ólak és fák stb.)
    duplázás nélkül is, a közel egy tucat fajta ládából,
    mintegy 158-at szerezhettünk!
    Érdemes volt nekiveselkedni és végigvinni az eventet.

    Aki bármilyen oknál fogva nem bírta végigcsinálni, ő is jelentős nyereményeket tudott szerezni,
    a befektetett munkájának arányában.
    Ismét nagy köszönet illeti azokat a játékosokat, akik tanácsaikkal ötleteikkel, javaslataikkal önzetlenül a társaik segítségére siettek.

    Az event csevegő ezennel zárja kapuját, találkozunk a következő event csevegőjében!

    Sikeres és örömteli játékot kívánunk!
     
    mamszi5107, DevilMókus, maszilva és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.