Visszajelzés Profik a magasban - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 23.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Event kipipálva.
    Megmaradt egy luxus üzemanyagom.:mad:
    Felhőre szántam,de nemfogatta el.
    Sikeres befejezést mindenkinek.
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szép napokat!

    Alakulok. Üzemanyagom már van, ez kezdetnek elég is lesz.
    [​IMG]
     
  3. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Szia!
    Az le is van írva, felhőt nem lehet duplázni. Soha nem is lehetett.
    Gratulálok a sikeres befejezéshez! :)
     
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Event pipa :) Jó sok mindent dupláztam itt a végére :) Ma reggelre meg lett a Gazdakörben a Zsibbongóból a szupitrágya fa is, úgyhogy dupla öröm :) Felhő aktiválva, megint termelek a gazdakörbe pár napig :) Bár nem vettem észre és még elültettem az event növényt, most gondolkozom, hogy kikapálom, mert már nincs rá szükség. Kinyitottam a bónusz ládákat is. Növényre egy bevételit se adott, csak ttp-s, tp-s, és ólbevételi, meg fabevételi. Tp-sek helyett adhatott volna egy növényt, de ez van. Mindenkinek sikeres befejezést kívánok.
     
  5. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Már én is megadtam magamnak a felszállási engedélyt :);), a második futamnál tartok, a rózsaszín gép ugyan megelőzött xD, de majd utolérem, a malmokat elindítottam, más milyen tápokkal és kellene luxus bioüzemanyag... de majd délután ha hazajövök.....
    Nekem nagyon tetszik a grafika :inlove:.
    Jó repülést sikeres landolást kívánok Mindenkinek! :);)
     
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia.Gratula. De a felhőnél nem volt sok sansz;):)
    Szükséges hozzávaló: 1 luxus bioüzemanyag

    Speciális tulajdonsága:
    Használata esetén a kiválasztott ajándék mennyisége megduplázódik (a felhőt kivéve).


     
  7. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! A bambusz villámot melyik futam adja? Van már fejlesztésem, de hol van az alap? Az utol futam rozsdás bambusz villámot ad, de az nem ugyanaz.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Meg kell próbálni a triplázást, hát, ha.. :D ;)
     
  9. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, az első futam adja a rozsdás bambuszvillámot, az az alap.
     
    szellorozsa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Köszi a gratulációt!
    Olvastam én is.Dupláztam a kitehetőt,és a függönyöket is,és reménykettem hogy az ördög nem alszik.
    Szerintetek érdemes a fejlesztéseket összeraknom vagy várjak Csere napig?
     
    Mica67 és DevilMókus kedveli ezt.
  11. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Gratulálok annak aki kész van, és kérném az üres kannákat, mert nincs mibe tölteni az üzemanyagot;)xDxD
     
    szekulagábor, Mica67, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  12. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    köszönöm!
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  13. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Szia!
    Küldtem egy 20-literes kannát.Sok belefér.
     
    -W-595-, GA-BI-O-Farm, ho-hoboy és 2 más kedveli ezt.
  14. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Köszönöm:D
     
    -W-595-, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  15. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Jó reggelt! Sajnos még csak a 3. repcsi elején vagyok!
     
    Feca29 kedveli ezt.
  16. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Bocsi, csak nem emlékeztem, hogy valaha is fejlesztett dekort kellett volna felhőre tenni. Most kell, ez biztos. Nem figyeltem eléggé eddig, mert csak termelgetek napi 4 aratással és csak most kezdem excelben összerakni az útvonalat. A német fórumról szedtem le a futamok nyereményeit (mert azt a formátumot némi függvénnyel át tudtam tenni egy vízszintes repülési sávba) és a nevek nagy kavalkádja van a fejemben.
     
  17. Nikike7709

    Nikike7709 Járnitanuló

    Jó reggelt! A harmadik futam végén járok,remélem meglesz mind az 5. Végülis még van rá idő,szerintem meglesz ;) Aki már befejezte,annak gratula, aki még küzd,mint én,annak sok sikert!
     
    szellorozsa, Feca29, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Pedig már volt ilyen.
    Igaz csak néhányszor.
    A legelső ilyen, amelyre emlékszem, egy négyrészes, tenyésztős event volt, melyen a Doki küldetése felhősort lehetett megszerezni.
    Olyannyira nehéz feladatnak bizonyult, hogy a 4 feladat átkerült a Gazdakörbe, Te is megtalálhatod:
    Kakukk-titkok, Kakukk utánpótlás, "Kakukk"akció, Kakukkfiókák címeken. Bővebb infó itt.
    Csak érdekességként... :)
     
    Fuhur, maszilva, szellorozsa és 8 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát ezt csak a modik sejthetik hogy vajon a fejlesztett csereképes lesz-+e, vagy csak az alap.:music:
    Olyan borzasztó nagy különbség nincs az alap és fejlesztett tp között.:music:
    Mindenesetre ha csereképes lesz a fejlesztettre lesz talán nagyobb igény,az ezért 12 órás éeésidővel használható lehet még.:music:o_O;)Azért 10000 tp felé nyugodtan mehetett volna.:music:
     
    szellorozsa, fiam62 és Kuzdern kedveli ezt.
  20. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Akkor tisztázuk légyszi: a függönyökkel felfejlesztett rozsdás bambuszvillámot ki lehet tenni a felhőre?
     
    szellorozsa és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.