Visszajelzés Profik a magasban csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 17.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Sziasztok! Elszúrtam! Nem dupláztam az 1 sárkányom! Akkor most már a többit sem érdemes!? Gondolom Nem lesz küldhető!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Amennyiben az alap sárkánylovasodból 1 van még semmit nem vesztettél, mert arra az egyre érdemes mind a 6 fejlesztést rátenni.
    A másik egymagában nem sokat ér. Sokan csak azért dupláztuk az alap dekort, hátha egyszer , majd valamikor lehet rá valami féle fejlesztést szerezni.
    Csak arra figyelj ezután, hogy a 2,3,5 futamnál duplázd a fejlesztéseket, mert kell mind a 6, hogy megérős legyen a felfejlesztett dekor.
    Sok sikert hozzá:)
     
    DevilMókus, alex0824, fakír1020 és 17 más kedveli ezt.
  3. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! a fejlesztéseket nem mindegy, milyen sorrendben rakom az alapra? A 2 db sárkányreptetőt nem engedi rárakni. A másik 4 fent van. Valamit elcsesztem? Frissítettem, nem megy. Fordítva kellett volna? Előbb a kettőt, aztán a négyet?

    Tárgytalan, megoldódott a "rejtély", egy másik dekorhoz való fejlesztést akartam ráerőszakolni a sárkányra:)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.5.22
    alex0824, fakír1020, furmint111 és 8 más kedveli ezt.
  4. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia én még ott nem tartok..egyenlőre növényt termesztek..csak az jutott eszembe hogy véletlenül nem úgy csináltad hogy az egyik alapra rátettél 4-et....és a másik alapra meg kettő fejlesztést? Mert akkor 2 alapot fejlesztettél. Feltéve ha van 2 alapod..mer ha csak 1 ...akkor nem tudom miért nem sikerül...remélem meg tudod jól oldani. :)
     
    alex0824, fakír1020, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Megoldódott, köszi:)
     
    fakír1020, Kuzdern és szellorozsa kedveli ezt.
  6. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Szerintetek a 2 farmaranyat, vagy a farmaranyos ládát érdemesebb kiváltani? A negyedik futamban van.
     
    PZoli64, szellorozsa és Kuzdern kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Én megduplázom a farmaranyos ládát, és bízok fortunában xD
     
    DevilMókus, Hahacska, ildiko44 és 22 más kedveli ezt.
  8. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Én a ládát választottam és 15 farmarany lett belőle.
     
    fakír1020, ulmo12, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  9. berzsi1

    berzsi1 Járnitanuló

    nekem 3 farmarany volt benne
     
    zsani_apja, Kuzdern és jutka190226 kedveli ezt.
  10. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziaztok én nem dupláztam ezek szerint anyi amenyi :)
     
    Matold kedveli ezt.
  11. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Kész vagyok az eventtel, sőt túltermeltem magam:D, még most is az eventnövények vannak a földben, de kiszedem őket, mert nem lehet továbbrepülni. Kipakolom a titokfáimat inkább a helyükre.
     
    PZoli64, DevilMókus, fakír1020 és 7 más kedveli ezt.
  12. cukipusi

    cukipusi Junior szaki

    nalam nem tudom mi tortent mert befejeztem az 5 futamot is es mikor most nezem csak az 5 felenel van es nincs meg az uzem anyag kanna se most ujra megcsinaltam

    nekem is amit ma csinaltam elveszett
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.5.22
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Tedd meg kérlek, hogy pontos adatokkal leírod a "segítségkérő" topikok egyikében a problémádat.

    Melyik farm, milyen ID-szám.
    Mely időpontban tapasztaltál és hol, mit teljesítve problémát. Lehetőség szerint pontos adatokkal, információkkal.

    Köszönöm, ha nem a csevegőben jelzel ilyen gondot.
     
  14. Marciberci

    Marciberci Fórum-zöldfülű

    Befejeztem a harmadik futamot is duplázással. Azzal a lendülettel a teljesített zöld csík visszaúszott a harmadik ládikóig. A negyedik futamot hagyta elkezdeni a játék, az üzemanyagkannáimat elfogyasztotta, a fejlesztésből a 2. futam végi 2-t megtaláltam, a másodikakat nem. Frissítésre, újraindításra sem rendeződött a dolog. Másnál is van ilyen probléma? Remélem, nem veszett el a sok-sok munka, a 300 szezonzsetont is dupláztam, eléggé dühös vagyok...
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, a csevegő első hozzászólásában látható, olvasható információt használva jelentkezz a Segítségkérő alfórum egyik topikjában.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Köszönjük, köszönöm, ha ennek alapján írsz a megfelelő helyen.
     
  16. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    A játékot nem lehet újra kezdeni?
    nagyon jól esne! Ha már 1x nekem is volt egy kis segítségem. :D
    Üdv
     
    jutka190226, Fätum és Domos52 kedveli ezt.
  17. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    xDxD
    Így könnyű hogy leperzseled az ellenfelednek a hátsó részétxD
     
    PZoli64, Tavirózsa, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  18. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Végeztem az eventtel, ahol tudtam ott dupláztam, de így is sajna benéztem egy két dolgot :):) . Pl. a fényösvényes ládát annyira figyeltem, hogy mikor kerül rá a sor, de elnéztem , simán az alsó részt dupláztam :):) Ettől függetlenül egy jó kis event volt.
    További sok sikert , és jó repülést kívánok :)
     
    PZoli64, fakír1020, ulmo12 és 10 más kedveli ezt.
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Alapvetően jó event, bár kicsit hisztis vagyok, hogy mindig egyszerre ad két számomra jót (pl. szupertáp és bármi), nehéz lemondani akármelyikről.
    A grafika nem rossz, csak szegény egérkét minden szárnycsapással fejbeveri az a gonosz sárkány...
     
    PZoli64, fakír1020, ulmo12 és 8 más kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó reggelt!
    A farmaranyos ládánál járok amit megdupláztam, így 12 farmaranyat kaptamxD
     
    PZoli64, Tavirózsa, DevilMókus és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.