Visszajelzés Profik a magasban! - Repcsis event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 5.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Egy valamit ne felejts a piac ilyenkor megbolondul event előtt, s nem mindenkinek van munkása
    realitás meg elvész s csak a gyorsan megvenni hogy kész legyen s ne vegyük el az időt mástól.
    Most a napraforgó nálunk max áron 180csp/db .Mire az event kezdődik ez 250-300 között lesz/lehet.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.17
    ada77201, Pharmer500#2, Gio és 13 más kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Toma! :)
    Köszönjük a számolást! :D:inlove: Igen gyors voltál! :inlove:
    Napraforgó gyártásnál érdemes a Tavaszi kitűzőn kívül (ez sajnos arany rekeszes), még az ezüst rekeszes alkimista segédeket (Élet forrása, Életelixír) is igénybe venni, meg a virágos felhősort, hogy az előnyös tulajdonságaikat minél jobban ki tudjuk használni ;):).
    Jó eventezést! :inlove:
     
    Cyra65, Kincső52, fregolinyi és 28 más kedveli ezt.
  3. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! A Csatnit se kell elfelejteni és "ott van a 200% a pajtába", kipörgetés lehetősége is.:D
     
    kisvirág, Farmer*54, ada77201 és 19 más kedveli ezt.
  4. Szösszenetem

    Szösszenetem Fórum-zöldfülű

    A magyar nyelv rendkívüli gazdagsága megkülönbözteti az igéket a cselekvés időtartamának megfelelően. Így ha meg-megszakítunk egy tevékenységet, azt mondjuk: röppenget, főnevesítve: röppengetés. Ha csak egy mozzanatot végzünk, azt modjuk: röppen/reppen/ - így főnevesítve: röppenés. Ennyit tudtam hozzáfűzni. Jó játékot mindenkinek!
     
    csio70, MamaMeseKertje, Cyra65 és 11 más kedveli ezt.
  5. Mandi58

    Mandi58 Utánpótlás-írogató

    röptetés
     
    csio70, MamaMeseKertje és Maszatka47 kedveli ezt.
  6. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia!A szárnyal? :)
     
    csio70, hóóvirág, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  7. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Talán a röppenésnyi8)
     
    csio70, MamaMeseKertje, meszimarsi és 4 más kedveli ezt.
  8. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    A repülés mértékegysége a repdencs. 100 repdencs=1 szálldancs. 1000 repdencs=10 szálldancs=1 kilórepdencs. A repdencs ezredrésze pedig a millirepdencs, ami=1 szárnyverdeccsel.
     
    Dedike86, vazulneni8, bedido és 35 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    Köszönjük a számolást. :)
    Én nem nagyon fogom cifrázni a dolgokat mert a végén jól lezuhanok, egyedül az 5. futamban fogok kicsit fel-le repkedni a Titán ólért és a neon nyúlért.
    1. futam: végig alul
    2. futam :végig felül
    3. futam: végig felül
    4. futam: végig alul
    5. futam: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 alul
    15,16,17,18,19, felül
    20,21,22,23,24,25,26 alul
    Ha jól számoltam akkor 18.470 növény és 1035 felrepi kell.
    Végig XXl és sima üzemanyaggal fogok repülni, egyedül az 5. futam 25-26 lépésénél lesz egy sima és egy XL.
     
    imi010, yokas, kisvirág és 49 más kedveli ezt.
  10. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Lenne egy apró észrevételem, amit nem értek. Az event elkezdéséhez minimum 3-as szint szükséges, de a kamelina termesztéséhez 7-es farmszint kell. Ez a két szint hogy fér össze az eventtel? Nem kötözködni akarok, mert én már rég túl vagyok ezeken a szinteken, csak a kíváncsiskodásom szeretném kielégíteni és az esetleges ellentmondásokra szeretném a figyelmet ráirányítani!
     
    Kincső52, dalmata10, Maszatka47 és 9 más kedveli ezt.
  11. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Talán egy sima és egy fordíto(tt)?
     
    brekkencs., meszimarsi, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  12. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Mifelénk a 7 nap (6 éjszaka) időtartam az biza 168 óra. Az event időtartama akkor is 6 nap (144 óra), ha 7 naptári napon keresztül érhető el.

    Kérdem: nem félrevezető így megadni az event időtartamát?
     
    ada77201, mimi és Leho69 kedveli ezt.
  13. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Az utóbbi időszakban több fajta módon jelent meg az event ideje. igazából egyikre sem mondtátok, hogy tökéletes, így legyen legközelebb. Kérlek, meccseljétek le egymás között, és jelezzétek irányunkba, hogy kéritek az információt ami a lehető legtöbb embernek tetszeni fog.
     
    alx528, Cyra65, Kincső52 és 19 más kedveli ezt.
  14. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    Szia!

    Mivel időtartamot adunk meg, így a fenti bizony félrevezető. Mondanám, hogy használjunk SI mértékegységet, ahogy az ismertetőben is van, de azzal macera számolni. Így az én javaslatom az órákban történő megadás.

    Össze kellene gyűjteni pár érdemi, megfontolásra való javaslatot, és megszavaztatni itt a fórumban.
     
    mimi kedveli ezt.
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Utolsó néhány ismertetőben különböző módokon lett megadva. Ezért van jelenleg így megadva hogy 7 nap, mert 7x20 ajándékot tudsz fogadni (felröpik) és azért van az óra megadva, hisz 14:00-tól 14:00 óráig él csak az event tehát nem teljes napok.

    Nekünk teljesen mindegy, hogy adjuk meg az időintervallumot. Nem szeretnénk viszont, hogy szálka maradjon a játékosok szemében.
    Közöljétek, hogy ezentúl milyen formátumban kéritek.
    Ez természetesen a GYIK-ok többi részére is értendő, hogy valami nem tetszik a többségek, valamit másképp írjunk, nyugodtan közölhetitek és ígérjük, felül fogjuk vizsgálni és úgy fogjuk közölni az infókat.
     
    alx528, MamaMeseKertje, Cyra65 és 18 más kedveli ezt.
  16. Szivárványvölgy

    Szivárványvölgy Járnitanuló

    Sziasztok !
    A Röpcsis event 2017.09.06-tól /14 órától/ 2017.09.12 /14 óráig !/

    Szerdától csütörtökig = 1 nap =24 óra
    Csütörtöktől-péntekig= 2 nap =48 óra
    Péntektől-szombatig= 3 nap = 72 óra
    Szombattól-vasárnapig = 4 nap=96 óra
    Vasárnaptól-hétfőig = 5 nap= 120 óra
    Hétfőtől-keddig = 6 nap =144 óra

    Tehát az event 6 napos, ha valakinek jobban tetszik 144 órás !

    Legyen szép napja és sikeres Röpcsis eventje mindenkinek !
     
  17. ici51

    ici51 Utánpótlás-írogató

    Szia! Azt is legyetek szívesek már kikutatni, miért adnak csak ennyire nevetséges farm munkásokat! Ennyire nem számítanak azok a játékosok, akik nem vásárolnak. Köszi
     
    vazulneni8, klyucsik, Ria23 és 2 más kedveli ezt.
  18. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Hogy tuti pontos legyen:
    10 óra / 5 nap / 14 óra

    A napok száma csak addig lényeges, amíg az ember számol. Utána már csak csinálja az eventet és nézi az eventórát, vagy az eventzáró napot.
    Szerintem meg se kéne adni a napot, csak az órát. Bőven kitalálható ebből az infóból is:
    Az event kezdete (várhatóan): 2017. szeptember 6. (szerda) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2017. szeptember 12. (kedd) 14:00 óra

    És ezt nem lehet elszámolni se :)
    (csak egy megjegyzés...)
     
    Dedike86, csio70, skalimaci és 25 más kedveli ezt.
  19. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Jajjjjjj!xDEzek a fránya mértékegységek!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.17
    Gio, GA-BI-O-Farm, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  20. fűnyírbáló

    fűnyírbáló Utánpótlás-írogató

    Nagy kár érte, hogy az event kitárgyalása helyett nap-vita folyik. Kérem a modikat akik ezt akarják megbeszélni nyissanak már nekik külön topikot!!

    Egyáltalán nem vicces mert nem érdekel!
     
    Cyra65, mimi, Csocsoovb és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.