Punkakukk ügynök csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 18.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kovács_Tamás_[Tomk_]

    Kovács_Tamás_[Tomk_] Junior szaki

    Az ólak és a terményesek most is adnak majd kakukkot?
     
  2. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Szerintem már nem, hisz vannak kakukkólak.
     
    Baby72, sziszi1965, iboly54 és 3 más kedveli ezt.
  3. zsellér556

    zsellér556 Járnitanuló

    Persze. A kakukkólak. Tápért cserébe.xD
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    skalimaci, _Cygnus_ és sziszi1965 kedveli ezt.
  5. Jucus1949

    Jucus1949 Fórumszaki

    Sziasztok!
    A régieket szerencsésen befejeztem és maradt egy pár darab 6 db puha kakukk, 9 db füles kakukk és 4 db maszkos kakukk. Remélhetően sikerül befejeznem mert a felhősor nagyon jól jön főleg a bahán.
     
    _Cygnus_, -orgona- és iboly54 kedveli ezt.
  6. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    A Bajusz-szalon eddig 1 tápot, és 8 kakukkot evett. A mostani leírásban viszont ez olvasható:
    A műhelyes fejlesztések etetéséhez a tápon kívül állatra is szükség van.
    Jelen esetben 1 tápra és 1 kakukkra.

    Melyik a valós?
    Itt pedig találtam egy elírást:
    https://board-hu.farmerama.com/inde...fiókáik-farmlakókká-válnak.12539/#post-243741
    "A kifutók megépíthetők a műhelyben szerszámok felhasználásával. Törlés után a váza ikon alá kerülnek,a színes kaméleonok a pajtába a tenyészállatok címszó alá."
     
    kekmaci75, PocsékFarmer, Baby72 és 6 más kedveli ezt.
  7. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Madár, madár:)
     
    kekmaci75, PocsékFarmer, Baby72 és 6 más kedveli ezt.
  8. zsellér556

    zsellér556 Járnitanuló

    A felhő tényleg jó, de még ez a nem túl nehéz feladatsor is kérdéses számomra.
    Ugyanis ugrások (és ikrek) nélkül például 1 azaz egy darab punkakukk szükséglete 256 alapkakukk és 170 szupertáp lenne. Persze nyilván lesz bébiboom és ugrások a tenyésztésben, kérdés, hogy mennyi.
    Szerencse, hogy meghagytam a pajtában néhány ezer alapkakukkot, azzal legalább nem kell foglalkozni.
     
    -orgona- kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Lesz boom:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?posts/243843/
     
    kekmaci75, PocsékFarmer, _Cygnus_ és 4 más kedveli ezt.
  10. agnes5858

    agnes5858 Utánpótlás-írogató

  11. patiapeti

    patiapeti Járnitanuló

    Sziasztok, valaki be tudná linkelni az előző kakukktenyésztési feladatokat, én nem találom. Kösz
     
  12. Jucus19

    Jucus19 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Régieket sikeresen befejeztem és maradt 26 db puha kakukk, 21 db füles kakukk, 2 db maszkos kakukk és 8 db punkakukkom. Szerintem simán betudom fejezni és nagyon örülök a felhőnek a kapott tp-ért btp-ért.

    Szia! A GYIK archívuma megtalálod az összes régi kakukkokat.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.5.15
    _Cygnus_ és -orgona- kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen, de aki már elkezdett egy -egy feladatot az csak akkor fogja látni hogy hol tartott amikor majd berakják.
    Érdekelne hogy ki fogjátok váltani 280 csillagért a munkás kakukkot?
     
  14. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Nagyon jó hír számomra és még sok gazdatársam számára is :D Köszönet a közreműködésetekért.... mert a zsennyegésünket továbítottátok :) Nélkületek /modik/ ez nem jöhetett volna létre!
     
    Minimaci, kekmaci75, Baby72 és 6 más kedveli ezt.
  15. -xTamarax-

    -xTamarax- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen! :)
     
  16. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!
    Nekem több mint 3500 db csillagom van , én biztos kiváltom!!
     
    marcika0517, kukori80 és Cyra65 kedveli ezt.
  17. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    igaz nincs annyi de még szép :D
     
    marcika0517, kukori80, iboly54 és 2 más kedveli ezt.
  18. Loyer58

    Loyer58 Junior szaki

    Sziasztok! Van egy kérdésem: a jelenlegi bajusz szalon alkalmanként jóétvággyal elfogyaszt 8 kakukkot egy bajuszhoz..olvasom, hogy az event alatt/után megépíthető bajusz szalon majd egy kakukkot eszik...a meglévő műhelyeink is átállnak?
     
    csopke1 és sziszi1965 kedveli ezt.
  19. Jucus19

    Jucus19 Fórumprofi

    Szia! Még nem tudom, hogy felhasználom-e a csillagokat ugyan van de majd meglátom, hogy-hogy haladok a tenyésztéssel és akkor fogom eldönteni.
     
    _Cygnus_ és kukori80 kedveli ezt.
  20. évamama58

    évamama58 Fórum ismerője

    Sziasztok! Lehet, hogy szőke nő vagyok őszbehajlóan, de nem igazán értem, hogy aki már egyszer megcsinálta a feladatsort, ismét megkapja?:p Nekem ugyanis a felhőre nagyon kellene a kakukkmama I.>:( Ha nem tudom megszerezni, akkor :cry::cry::cry: fogok! Ennek hiányában nem tudom aktiválni a felhősorom :( Ha mégegyszer megjelenik mindenkinél a feladatsor, akkor megint lesz kitehető tematikus felhősor?:eek: Nem értem:music:
     
    soramay72 és Baby72 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.