Punkakukk ügynök csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 18.5.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -bmarika-

    -bmarika- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Lenne egy kérdésem,a mostani feladatsorban ajánéknak van 2-es bajuszszalon,de nekem nincs alapom belőle.Tudok valahol szerezni?
     
  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A tenyésztés bevezetése után építhetsz alapot a városi Műhelyben.
     
  3. leácska

    leácska Haladó

    nah, ezért érdemes benézni, mert ezt nem tudtam :D

    20 puha kakukkom van a pajtában, nem nagyon ismerem ezeket az eventeket, de majd nézem, hogy ki mit ír, hátha nekem is megtetszik, főleg, mert felhősort ad :music:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.5.15
  4. -bmarika-

    -bmarika- Fórum-zöldfülű

    :DKöszönöm a választ!Mostmár megnyugodtam,érdemes csinálni az eventet.
     
  5. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Hoztam egy jó hírt: az eventben lesznek csillag jutalmak.
     
    kovacstne, Numiz, Cyra65 és 25 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez egy remek hír ;)
     
  7. Andersen-farmer

    Andersen-farmer Fórum nagymestere

    Sziasztok! Nagyon várom már az eventet, vagyis jobban mondva a Pénteki napot, mivel én addig el sem kezdem, miért nem lehetne úgy csinálni, hogy akkor kezdődik a Baby Boom amikor az Event? Én mindig akkor szoktam elkezdeni az ilyen tenyésztős eventeket, amikor van Baby Boom, akkor érdemes, és ésszerű szerintem ... és nem is értem, valaki itt elszokta kezdeni az eventet Baby Boom előtt? Valaki nyílván, mivel akkor már rég nem így csinálnák az eventet, hanem Baby Boomhoz igazítva .. de kérdem én, miért jobb úgy? Nem értem .. elnézést kérek , és Mindenkinek sikeres eventet kívánok! Szép napot, sziasztok!
     
    times84, tszabina6, Gio és 3 más kedveli ezt.
  8. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Szia!

    gondolom, azért, mert nem mindenki tud csak Boom-kor eventezni.. és akik dolgoznak, azok sajnos meg kell csinálják boom nélkül.... ehhez pedig idő kell.
     
    kovacstne, Jucus1949, Cyra65 és 5 más kedveli ezt.
  9. gymikii

    gymikii Fórumlakó

    Hagyjad, hadd kezdjék, biztos nem férnek el a szupertáptól....Mi meg majd pénteken egy óra alatt lezavarjuk(legalábbis én biztos).
     
    kovacstne, _Cygnus_, csopke1 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Most nem feltétlenül értek Veled egyet, pedig ez elég ritkán szokott előfordulni. Egy picit mintha a sértődöttség vagy ellenérzés beszélne belőled az egész kakukkos dologgal kapcsolatban. Bocs, ha nem így van!:)
    Nekem sem tetszik, hogy a csillagokat már megint kivették, főleg most, amikor 280 csillagot kérnek egy rúnáért.:eek: Valószínű, hogy szelektálni fogok én is, de akárhogy számolom az 1. arany-gyémánt nálam a megéri kategóriába tartozik. 7 puha kakukkot kér a feladat, ami ikrek nélkül is 14 saját szupertápba kerül, ezzel szemben a feladat 25-öt ad vissza. Ha nem adna vissza alapkakukkot, se plusz tenyésztett kakukkot, akkor is a 11 szupertáp csak 28 kakukkba kerülne. Ez a mostani áron is csak 8400 csp, azért 765 csp 1 szupertápért nagyon jutányos ár. Szóval bennem fel sem merül, hogy ennyiért bent hagyjam a szupertápot csupán a csillag hiánya miatt.

    Régi kakukkos feladat: hogy mennyire volt jobb a régi feladat vagy mennyire kellett/lehetett "vigéckedni", azt nem tudom. Nekem úgy tűnt, hogy aki meg tudott venni 1000-1500 szupertápot az befejezhette, aki meg nem, az csak leshette a feladatot.:D Bennem mégsem maradt tüske az egész kakukkos dologból, hisz nem kicsi farmon kísérletezgettem, hanem igyekeztem a nagyon kihozni a maximumot az egészből. Teljesen elégedett voltam azzal, amit valós pénz befektetése nélkül elértem. Ma már tudom, hogy az első alkalommal nem kellett volna a kakukkot bedobáljam a kupa 12-es szintjéhez, hisz ma a 15-öst is teljesíthetném vele, de akkor az tűnt a jó megoldásnak. Azon agyalni, hogy mi lett volna, ha...teljesen felesleges. Még élőben sem emésztem magam sokáig azon, hogy mi lett volna, ha egy évvel ezelőtt másképp csinálom, hisz az időkerekét úgysem tudjuk visszafordítani, inkább a kialakult helyzetre próbálok megoldást találni. Úgy gondolom, mindketten megtaláltuk a jó megoldást akkor, amikor a mások által eldobott kakukkokat összeszedtük, úgyhogy ezt a "vesztesekkel" szolidarizálva baromságot gyorsan verd ki a fejedből, én azt a Pharmert akarom látni, aki minimális veszteséggel megold minden feladatot, hisz megvan hozzá a kellő sütnivalója.;)
     
  11. Erzsike5110

    Erzsike5110 Haladó

    Sziasztok! Én sem kezdem el a Boom előtt, mert kevés szupitápom van és a legtöbbet akarom kihozni belőle. Van 33 puha és 1 punkakukkom de a többit ki kell tenyészteni.Örülök ,hogy kapunk csillagokat mert van még kiváltani valóm bőven. Mindenkinek jó munkát az eventhez.
     
    Gio, mamszi5107, lazanne és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  13. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Jucus1949, Cyra65, Gio és 4 más kedveli ezt.
  14. brozsa

    brozsa Fórum parancsnoka

    Köszönjük kedves gyöngy, tényleg nagyon aranyos vagy meg segítőkész:)
    Pont ez az egyik feladat amit betegség miatt, nem tudtam befejezni, most nagyon várom mert azt se tudom hol hagytam abba(másfél napom volt rá):D
     
  15. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia Noci! Azóta már biztosan láttad a bejelentést, most is megkapjuk a csillagokat:)
     
    Cyra65, Gio, _Cygnus_ és 2 más kedveli ezt.
  16. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    Nagyon szépen köszönöm .
     
  17. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Annyit azért hozzá kell tenni a 280 csillagos rúna "védelmében", mert így korrekt, hogy a Munkás kakukk 7. szintű tenyészállat, a többi rúnás tenyészállat pedig eddig 6. szintű volt. :) (de akkor is .... xD;) )
    Természetesen nagyon örülök a csillagoknak!!! :inlove:
     
    Jucus1949, _Cygnus_, csio70 és 3 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Meg tudnék barátkozni a többi állat 7. szintű tenyész állatával ... a tölgyön ... :music:
     
    taga1, Gio, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  19. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    én az aranyállatokkal is :D de remélem jön a többinek is értékjarányosan :D
     
    _Cygnus_, hóóvirág és sziszi1965 kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    persze arany állat 1000 csillagért ;)
     
    taga1, _Cygnus_, -Betty79- és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.