Visszajelzés "Réges-régen..." csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 9.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok!Én is végeztem bár tegnap egy fejlesztést elbénáztam.
     
    jutka190226 és kovacstne kedveli ezt.
  2. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok, végszóra kész lettem én is, tegnap egy kicsit figyelmetlen voltam , de a sisakbab megmentett, és most fogom aratni azt az ültetést aminek a felreppenőire már nincs is szükségem. De a növény elfér a pajtában.
     
    -W-595-, jutka190226 és tandem6 kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Én a bahás röpiktől féltem nagyonxD110 van+-ban.
     
  4. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Lehet, hogy tévedtem. De ez miből adódik, mert mindenhol másképp van írva. A tévedésért még nem kell így leszúrni. Főleg, mivel ez egy csevegő.
     
  5. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! Nekem is van még 2 terület saguáró amit most szedek, de már nem kell. Amúgy én is tartottam tőle. Learattam 173db van plusszba és 160 képeslap.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.20
    jutka190226 kedveli ezt.
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Valóban egy csevegő, de az ég világon semmi köze az eventnek sem a páfrányhoz, sem az amaránthoz.
    Érthető, hogy valami téma kapcsán szóba került, de hogy oldalakon keresztül téged győzködjenek többen arról, hogy nincs igazad, az már abszurd.
    Senki nem szúr le, ha tévedsz valamiben. Csak be kellene látni a tévedést és be kellene fejezni a témát. Egyszer s mindenkorra.

    Ja, hogy mindenhol másképp van leírva? Oda kell figyelni, hogy hol és hogyan van leírva és annak megfelelően hajtani a magad igazát.

    A témát itt zárom le, mert már nem csak nekem, hanem többeknek elege van ebből a huzavonából.
     
  7. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Én egy öregasszony vagyok, Te bizonyosan fiatalember, de nálam sokkal fiatalabb. Befejeztem az írást.
     
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mérgelődni? Nevetni.
    Egy modi semmilyen körülmény esetén a fórumon nem lehet mérges. Persze, persze.... De akkor sem lehet... Háha ez a cél... És itt mindegy a jelen, múlt vagy jövő idő....
    Főleg, mert az amaránt amúgy is büdös, na! Én már csak liliomot teszek. Fehéret. Akárhová.
    Gondolod, hogy érdekli? Mondom, hogy az amaránt büdös. A lényeg, hogy van amikor ez sem elég:
     
    GA-BI-O-Farm, libuskafarm és Fatther kedveli ezt.
  9. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    A fehér liliom olyan szűzies, bájos, édesen illatos, kedves :D Egyértelmű, hogy azt :D
    (kihagyhatatlan volt)
     
    jutka190226 és Leho69 kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Azt nem tudom, de kegyetlenül bódító.xD
     
    -W-595-, jutka190226 és libuskafarm kedveli ezt.
  11. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    nekem 8 szemüveg van + a röpikből is van egy kevés
     
  12. torpike1981

    torpike1981 Utánpótlás-írogató

    133 régi totemből, hogy lehet teljesíteni a feladatot. Hiába van több száz képeslap.Páncél, varázsfa?
     
  13. margitraknepataki48

    margitraknepataki48 Utánpótlás-írogató

    Nekem 21 db totem hiányzik, emiatt nem tudom be fejezni a feladatott.
     
  14. Alexa123.

    Alexa123. Junior szaki

    Nekem is hiányzott még 5 db, de gyorsan ültettem cukornádat, még jól meg is locsoltam, és két körrel meglett.
     
    juliannakoczkas, tandem6 és kovacstne kedveli ezt.
  15. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Egészen hihetetlen, de sikerült befejeznem végszóra, megjöttek a röpik végszóra . És köszönet az önzetlen szomszédomnak, aki kisegített engem, már sokadszorra! Ez egy küzdelmes event volt számomra.
    Mindenkinek szép napot!
     
    -W-595-, jutka190226, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  16. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok. Hurrááá sikerült befejezni, pedig nagyon féltem, hogy kevés lesz a felröpi, de hála a Nagy Manitu-nak a Totem Istennek a saguaro-nak és a szervereknek jött elég, sőt még maradt is.
     
    Éva0315, DevilMókus és Alexa123. kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Gazdák!

    A Csevegő zárja kapuit ezután a kis múltidézés után.
    Köszönjük a tippeket, bíztatásokat!
    Találkozunk egy újabb eventben... :)
     
    HéricsBáró és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.