Visszajelzés "Réges-régen..." csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 9.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Én nem számolom ki ilyen alaposan, egyszerűen azt látom hogy pont a hosszú érésű szintszorzós dekorok miatt,amik nem érnek le reggel és a gyorsító felhők miatt általában este is van 1 olyan 2-és 4 millió tp közötti aratáso_O.
    Igen lehet ha ezt csúsztatom reggelre jobban jövök ki:music:, viszont a learatatlan szorzós dekorok legközelebb ugyanúgy nem érnek beo_O
    Ez is olyan o_Oha 24 h választom mivel reggel rendszertelen időpontba aratok :oops:(lehet 5 h ,de lehet 10 is:oops:)lesznek olyan napok mikor nem fog még le érni.:DSzóval inkább a biztos 50% mint a bizonytalan 60 ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.20
    Kata_rzis, osztrak12, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  2. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia Mindenki! Na most tapasztalat ide...tapasztalat oda...:D én bizony mindent learattam!!!xD
    Hiába a 10 éves tapasztalat, pedig én is emlékszem az elgazosodott földemre, sőt az árvízre is :D
    mindettől függetlenül most bajban leszek a felröppenőkkel, de nem baj, most nosztalgikus hangulatban vagyok!!
    Juhhhééé!!!
     
    osztrak12, Ribiszke, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Zsike49!
    A "kár" attól függ, hogy mit arattál, és mivel tudod pótolni az elméletileg így kiesett, ma 14 órakor kezdődő és holnap 14 óra közötti ideig tartó 1. napi eventhez beadandó és a várható felröppenők hiányát? ;):)Kicsit kacifántosan írtam, de remélem, hogy érthető a kérdés :p;)xD.
    Én is mindent mindhárom farmon learattam, mert én meg kint hagytam az eredetileg 48-36 órás terményeseket. Ezek az akció ideje alatt a pünkösdi csokorral 5 és fél óra alatt beérnek, ha meg még a vonatkozó felhők érésgyorsító hatása is fennáll, akkor akár 4,5 órára levihető. Viszont garantáltan adnak egy-egy röpit. Ne feledjük el, hogy a 4 napos gazdaköri event-sorozat 2. napján kell és lehet ültetni a főfarmon a Régi gaz eventnövényt, tehát holnap 14 óráig azt rakok ki, amit jónak látok, és a terményes ólak ez alatt, minimum 4*-i aratással, elég nagy pajta-értéket tudnak produkálni. Meg hát azért igazából, most kell terményes dolgokat termelni amennyit csak tudunk, az akció alatt, amikor 13 - 25 %-ára csökkentett érésidővel tudunk dolgozni! Kár lenne kihasználatlanul hagyni ezt a lehetőséget. ;)
    A főfarmon levő 5 Vadaskert és a 3 Manufaktúra, meg a szédültön levő Füvészkertek (most csak 2 van csak kint) 8-8 db-ot adnak raktárházanként, a tölgyesen terpeszkedő 40 mamut meg 1:1-be adja, így nem tartom valószínűnek, hogy gondom lehet az első napi 395 db Régi képeslap beadásával, hisz a mamutok ebben az időtartományban 2* arathatók 6. szintű farönkhangárral és KK turbóval, a szóló terményes ólak pedig akár 4*, a raktárházak (10 db) meg összesen 80 db-ot adnak aratásonként, ami 2* v. 3 * is lehet akár, hisz mindhárom farmos területről jön a röpi, ráadásul 4 napon át, tehát már a 4. napra is lehet előre gyűjteni. ;)
     
    osztrak12, Gio, Zsike49 és 12 más kedveli ezt.
  4. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Első aratás adott 339 képeslapot.:)
     
    osztrak12, Gio, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    A gyékény most is jól teljesített, 15 pannival 540 felröpi a 3 farmos területről. A széleken maradtak a fák, mert vissza is helyeztem a terményes ólakat. Meglátjuk hogyan adják a felröpit. Első gondolatom az volt, hogy nullázok a krókusszal, csináltam is 3 kört, mire rájöttem, tök felesleges, majd meglátom mennyi felröpi gyűlik össze és ráérek a 4.napon korrigálni.;)
    Bubót kiraktam a kergére, és 1 aranyért mindjárt le is járt az 1 óra érésideje, meghagytam az egyik dekor csökkentőt, így ma 23:05-kor már le is tudom szedni / Teló beállítva csörgőre/ és a mai feladattal készen is leszek.;)

    A kapott Bubó-tojás nevű dekort el ne felejtsétek kitenni olyan helyre, ahol nem felejtkeztek el róla!!

    Figyelem!
    A első gazdakör csak 24 óráig lesz játékban.
    Holnap 14:00 órakor már új feladatot kapunk.



     
    osztrak12, Gio, -Erbrow- és 17 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Gratula Szomszéd!:pNem tartott sokáig.:music:Röpit nem köldök;):D
    Nálam le se érett még sok minden, :wuerg:de nem tűnik vészesnek.:D
    Egész jó tp -ad ez a kis dekor:music::)
     
    osztrak12, Gio, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia Szomszéd!
    A röpit azért kérem, hadd legyen sok belőle.xD
     
    osztrak12, Gio, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  8. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    kész vagyok ,feljött mindenből szépen.
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Honnan lett a második szemüveged?
     
    osztrak12, GA-BI-O-Farm, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  10. ERNŐKEE41

    ERNŐKEE41 Aktív író

    Syasztok!! Tudom, hogy nem ide való, de kérdezni szeretnénk... REVOLUT bankkártyával lehet fizetni??:) Jah, és hogyan? Konkrétumot kérek Köszönöm Szépen :) :)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.20
    osztrak12 és Olgika1948 kedveli ezt.
  11. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Mivel nagyon sok képeslap jött fel, és még maradt is belőle, így vettem 399 Ft, egy kiskosarat ,abban volt 1 db. szemüveg, a bubót pedig 1 FA. befejeztem és már fejlesztettem II. szintre.
     
    osztrak12, GA-BI-O-Farm, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  12. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Még 60 röpi és kész, a dekor tetszik jó kis tp-je van.
     
  13. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Lehet, de nem ajánlom, ugyanis GEO IP problémás.
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Köszi mami! Közben rájöttem, hogy lehet venni kosarat. ;) Kár, hogy a vásárlásnál nem ad egyet annak is, akire éppen akkor gondolunk! :D
     
    osztrak12, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  15. ERNŐKEE41

    ERNŐKEE41 Aktív író

    Értettem, Nah, és az ERSTE BANKkártyával??
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Enyém Maestro, az működik.
     
    osztrak12, genka53, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  17. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Sziasztok! SOS-ben kérnék segítséget. Az ismertetőben az van, hogy régi gaz 5.30 érés. Csak éppen a gazt nem találom sehol amit ültetni kellene. Fél 4 van. Valami elkerülte volna a figyelmemet? Köszönöm, ha valaki gyorsan tudna segíteni, hogy kiigazodjak. Köszönöm
     
    osztrak12 és genka53 kedveli ezt.
  18. ERNŐKEE41

    ERNŐKEE41 Aktív író


    Juuuj, és ERTSE maestro?? :eek: :eek: :eek: vagy Sima MAESTRO -Mert az enyémERTSE MAESTRO???!! :) :) De akkor én bunkó.. Nem értem, hogy miért nem működik??
     
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    3 dolgot kell nézni
    1: Magyarországon bejegyzett bank legyen és legyen bankfiókja
    2: Magyarországon gyártott legyen a bankkártya
    3: Magyarországról vásárolj.

    Amennyiben ez a 3 teljesül, akkor simán minden gond nélkül lehet vásárolni. Amennyiben valamelyik nem teljesül, akkor a magyar geo ip-det elbukod.
    Továbbiakban a kérdésed törlésre fog kerülni, Kérlek keress fel egy help topicot, ha további kérdésed akadna.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/rendelés-hitelkártyával-mastercard-visa-maestro.775/
     
    maszilva, osztrak12, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Holnap lesz gaz. o_OMa csak röpizünk.;)
     
    osztrak12, genka53, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.