Visszajelzés "Réges-régen..." csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 9.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    23 felhőm hiányzik, ez borzalmas. :D Teljesen elkeseredtem. 254* - ezt nem értem.
     
    osztrak12, genka53, Gio és 3 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ott hagytam az értékeket elgondolkozásként, hogy mennyi TP-t tudunk begyűjteni a felhőkről, amikor jön valaki azzal, hogy nem sok bla bla, és ahhoz muszáj ezt is hozzátenni, mert vannak szintszorzós felhők....
    felháborító, hogy hiányzik 23 felhőd :D
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Köszi!
    Azt hittem először, hogy annyi a farmszint. Megzavart mögötte a 600. ;)
    Tényleg felháborító. Intézkedjél légy szíves, hogy jövő hónapban betudjam szerezni őket! :D
     
    csopke1, fabatka, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Jól hitted...
    254-es szintű a farm, 600-as a bahama...

    Öhh... már fogalmazom is a kérést a központ irányába...
    Esetleg másra nincs szükséged, mert akkor egybe írom meg :D
     
    csopke1, fabatka, -kaktuszable- és 13 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Van valaki a 254. szinten? Most már teljesen elvesztem. :D
    Édesanya szíve kitehető nem tudom felhővel jött- e. Esetleg, ha nem, akkor azt még szeretnék! Köszönöm! ;)
     
    csopke1, fabatka, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia, én is Köszönöm ezt a receptet, elég-e szerint tálalni...:)
     
    osztrak12, genka53, Gio és 4 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Le a kalappal előtted, én már nem figyelem ennyire ezeket. A Nosztalgiafilmet csak reggel aratom, este úgy aratok, hogy nehogy leszedjem,mert nekem a reggeli a nagy aratásom és arra tartalékolom. Nagyon sok időt venne el mástól, ha ezekre is figyelnék, de aki tud rá figyelni, annak sok sikert.
    Bubót ne felejtsétek learatni.
     
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Az édesanya szíve az első anyáknapi eventkor volt megvehető, kora reggel 1 aranyért vettem párat, aztán javították az árát 10 aranyra, volt is belőle nagy cirkusz. :wuerg: Azt hiszem majdnem tiltottak a fórumról, mert valaki elég csúnyán belémállt én meg nem hagytam magam;) Ma már csak 1 van belőle, nagylelkűen, nem üzletszerűen elajándékoztam őket :)
     
    csopke1, ulmo12, -kaktuszable- és 10 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Na igen. Neked picit nehezebb a helyzeted, mert a hétvégéről kell ráállnod a hétköznapra egy 23 órás felhővel. Ha kimarad hétfőn egy aratásod, akkor 6x 60 %-t tudsz aratni vagy 7x50 %-t.
     
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    én xDxDTesztfarm?

    Na igen, ezen agyalok, hogy mitévő legyek.

    Tényleg ez a legborzalmasabb, hogy nem lehet szétszedni, hogy ha nem tetszik az egyik verzió o_O:eek:
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szerintem vegyél ki mindent az eventből és csak az 50 %-t rakd fel. Nézd meg 1 hétig (legyen benne a hétvége is) hogy akkor is tudod-e csökkenteni az időt. Ha 1 hétig minden nap tudod csökkenteni, akkor rakd fel a 60 %-t. Ha egy nap kimarad, akkor maradjon az 50 %. Utólag bármikor rá tudod rakni a 60 %-t, de levenni már nem tudod.
     
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezekben neked tökéletesen igazad van.
    De mióta nem veszem figyelembe a felhők érésidejét, és a pockokat aratom a rövidítésekkel, 14-19 óránként aratgatok. Heti 3-400 millával jön több össze, mint előtte. És amikor a kerék dob egy 24 óra 200%ot, ugye, azokról ne is beszéljünk. És meddig megy még napi egy, vajon?
     
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Csak a pontosság kedvéért. Ha 50% dekorral aratok akkor 1 héten nem 7*fogok mert reggel mindenképpen él.o_O
    Csak azért mert a példa alapján a 6*6 több mint 7*5, de a gyors dekor pont azért jó mert sokszor 50%.:music:
    Persze aki mindenképpen csak 1* arat ott stimmel, csak van 1 tényező ami szerintem fontoso_O:Csak a kitehetőkkel számoltok:music:
    Márpedig 50% mindenre:music:
    Nyilván a kitehető a nagyobb, de pld: lehetnek magas értékű 0-zások,( növénnyel óllal mindegy ahol ez az 50% akár többet is érhet;):))
    Én nem aratok a legmagasabb értékű növényekkel, de pont az előző eventkor számoltam ki hogy komforton tp szorzókkal napi többszöri aratás is többet hozz mint bármelyik dekor amit csak 1* aratok.:p
     
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    50%-os dekor az "csak" 6 órás, így azt biztosan tudom használni állandóan.
    60% necces mert az 24 órás. Ott szerintem 1-1 napon kimaradna az a bónusz :eek:o_O

    Igazából ez a matekozás abból indult el, hogy igen, én napi 1x aratok nagyot és ezt próbáljuk meg fejtegetni, hogy akinek napi 1 nagyon nagy aratása van, annak melyik éri meg.

    Természetesen aki már 2x arat, annak "szigorúan" az 50%-os.
     
  15. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Örülök, hogy betértem ide, szinte biztos vagyok benne, hogy simán rátettem volna az utolsó fejlesztést is a dekorra.

    Bár a kergén és a kincses szigeten nekem is többnyire 20-24 órás dekorok vannak kint (leginkább az ilyen-olyan ládát adók), viszont a kúrián elég sok naponta 2x aratható dekor van, valamint házikedvenc futtatóban is van jó néhány olyan dekor, ami este is aratható és nem is kevés TP-t (és TP bónuszt) jelent.

    Szóval a magam részéről maradok a 6 óránként 50%-nál (ami a valóságban inkább 12 óra lesz). Ettől függetlenül az utolsó fejlesztést is igyekszem begyűjteni...
    Ugyanígy csinálom én is, a 24 órás húsvéti felhőt csak Joly Jokerként használom. Főként arra tartalékolom, ha a mamutok szempontjából roppant hasznos farönk hangár idejét kell rövidíteni. Vagy éppen a Hímes tojás festő felhősor 10%-át kell annyival megtoldani, hogy a Nosztalgiafilmek még éppen beérjenek a reggeli aratásra. Ez már nagyjából elegendő mozgásteret ad. Ha nagyon csúsznék az esti aratással, akkor inkább hagyom a felhőket, és a azokat a dekorokat is, amik már nem érnének be másnap reggelre.
    A 24 órás felhőt esetleg tartalékold a vasárnap reggelekre; a 15%-os gyorsítással már kb. 3,5 óra időt nyersz. Viszont arra nem árt odafigyelni, hogy a 10%-os felhőd 23 órás, azaz ha vasárnap reggel 8-kor aktiválod, nem fog beérni hétfőn 5-re. Tehát a dekorokat hétfőn reggel nem tudod semmivel se rövidíteni.
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    24 órás a dekor, de van a 23 órás felhőd, azzal tudod csökkenteni az idejét, ha reggel le tudod aratni, így a dekort is le tudod aratni minden nap. Az a lényeg, hogy minden nap kb. azonos időben arasd le.
    Bocsi, de most egy 24 órás dekor csökkentéséről beszélgetünk a felhőkkel, ne keverjük a dolgokat.
     
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm. Igazából bevallom őszintén, rutinos, okos, tapasztalt gazdának tartalak, de ez meglepett, hogy nem csak én fejem felett csaptak össze a hullámok, mikor ma megláttam a csevegőbe ennek a beszélgetésnek az elejét.
    Érdekes, hogy ez ennyire különlegesre sikeredett, viszont külön örülök, hogy ezt be is mered vallani. Pacsi

    Ha mindennap azonos időben aratsz akkor sima-liba, mert tényleg tudod használni mindig a felhőt, ami mindig csökkenti a dekor érési idejét.
    hétfő reggelre viszont nincs kész a felhő ha vasárnap lendületből learatom, tehát hétfőn reggel 24 órás lesz a dekor. Viszont mondjuk:
    hétfő 5:01, akkor az kedden 5:01-re lesz kész, simán megtudom várni az 5:02-t mert akkor már van felhő és nem fog csúszni, mert nem 24 órás lesz...
    Ez alapján viszont azt mondom, hogy nincs belőle nagy gáz, mert mindennap van 60%-os aratás
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Most tanultam Tomától a számolást, ha nem jó akkor mindjárt ki fog javítani és visítani fog. :D Tehát van a Hímes tojás felhőd, ami 23 órás és 10 %-t ad. Ez azt jelenti hogy 2,30 órád van minden nap hogy learasd Bubót.
     
  19. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Toma már szunyál... :p

    Egész pontosan 2,4 óra, azaz 2 óra 24 perc. Tamásnak azzal van (pontosabban már nincs is) gondja, hogy ha vasárnap pl. 7-kor aratja a 23 órás felhőt, az nem fog beérni hétfőn 5-re, így a dekor is marad 24 órás. Viszont kedden is max. 1-2 perccel később kell aratnia, akkor viszont már újra tudja rövidíteni. Tiszta sor. :)
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. De Tamásnak van 23 órás felhője is, azzal hét közben szépen lehet aratni, csak az a baj, hogy hétvégén a moderátorunk 8-ig alszik.:D:D:D Ott elúszik minden. :D:D:D
     
    -kaktuszable-, Leho69, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.