Visszajelzés Rémes otthon - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.10.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bronyek

    bronyek Utánpótlás-írogató

    Szia,azt senki nem kétli h dolgoznak a problémán,azt is tudja sztem mindenki hogy a központtól nem jön infó,de pont ez itt a plusz probléma h ilyenkor senki nem tud semmit,akkor inkább küldenék le hogy gond van termeljen tovább mindenki csúszik 1 napot a kezdés,ezt megérti mindenk ha nem megy,nem megy
     
    Rizstej, mamszi5107, gyemant1 és 6 más kedveli ezt.
  2. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    20 sztrágya, 1db eventnövény Tp bónusz, 5 PP, 1 csatni. xD

    Csak zölddel kellene írni, míg nincs konkrét információ ezzel összefüggésben! Színeztem a mondandódat./mamarygen
    Köszi mamarygen, tényleg zölddel akartam, de aztán elfelejtettem. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.22
    jutka190226, Tavirózsa és zsani_apja kedveli ezt.
  3. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!Megértem,hogy probléma van,de most mit lehet csinálni,learassak,vagy várjak?,mert ez így nem jó.Ki maradnak aratások,és vetések ,nem haladok a teliholdas veteményekkel.Azt sem lehet tudni,hogy ma lesz indulás?Termelni tudok a másik területeken,de készen lehet lenni az eventtel,a sok gaz,és sok röpivel?További jó játékot,és szerencsés játékot kívánok mindenkinek!
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére van élet a farmon túl is;) Ma itt, holnap ott... Aztán, hogy ott mennyi idő lesz benézni ide... no azt nem tudom... lehet semmi:music:
     
    Mici-farmer, stb_farmer és jutka190226 kedveli ezt.
  5. gulyaszsu

    gulyaszsu Járnitanuló

    Jobb lenne, ha + időt adnának hozzá.
     
    Fätum, jutka190226 és -kidmama- kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Biztos, hogy lehet végezni. Egy nappal megtoldják szerintem a végét. persze, ha időbe sikerül a megoldás. :D Én rémnövényeket ültetek jelenleg. Azért megnéztem, felröpi nem jött még. :D ;)
     
    maszilva, Mici-farmer, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Én már le is arattam, és ültettem horrorgazt. Szépen akkurátusan megyek végig, és ültetem amiből kevés van. Reggel majd teszek le terrortojást, aztán mennem kell az anyunak bevásárolni. Úgy, hogy akármi is lesz, én holnap délutánig biztosan nem tudok eventezni. Node sebaj, máskor is kezdtem már el késve eventet. Annak most azért örülök, legalább ládákat nem bontottam :D
    Hogy ez milyen cuki volt :inlove:
     
    Mici-farmer, -W-595-, Sárika555 és 3 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én nem vártam , learattam a lidércfáimat , kell az eleség a kutya tápba . :inlove:
     
  9. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Én is arattam 18 órakor, gondoltam gyorsan a 10 magot elültetem szaporítani és meglepődtem, h nincs eventgaz - akkor jöttem a fórumra - így jártam :) Várunk türelmesen az indulásra - addig vetek vmi rövidet ami kell még Jack boltjába. Még csak pár fám és ólam van, jó lenne bővíteni a készletet ;)
     
    Mici-farmer, .barbi1. és Tavirózsa kedveli ezt.
  10. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Hogy a megoldás sikerül-e, nem tudom, de nálam már a PP akció bent van:D
     
    -gyöngy-581 és fakír1020 kedveli ezt.
  11. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    HAJRÁ! :)
     
    Mici-farmer, rozo52, mamszi5107 és 2 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Azért az milyen jó, hogy a PP akciót be bírták rakni. :cry: Érdekes módon az elindúlt, csak legyen aki vesz.:cry:
    2 bónuszom ketyeg, úgyhogy elég pipa vagyok.:cry:
    A kárpótlásukat tartsák meg maguknak, vagy egyék meg, lenne más ötletem is. Smucig, megbízhatatlan társaság:cry:
    Legalább most már adhatnának némi információt, hogy kb. mikor is indul az event, :cry:>:(
    Azért közbe észrevettem a radírpók is működik :inlove:
     
    Mici-farmer, -W-595-, mamszi5107 és 13 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kompenzációra kíváncsi leszek:music:
    Közben áttértem a gombszem termesztésre... azzal ritkábban van dolog;) Még egy kör belefér... aztán jöhet az éjszakai gaz;)
    Szinte biztosra vehető, hogy a későbbi kezdés, későbbi véget is hoz magával...
     
    Mici-farmer, .barbi1. és böbe764 kedveli ezt.
  14. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Mindenkinek jó hír, hogy a Party pörgetés akció elérhető. Hiába no. Az üzlet, az üzlet.
     
    mamszi5107, Tavirózsa, varga1234 és 4 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD egy 0 minden után... s mindenki elégedett lesz;)
    A táp fontosabb;) Jól döntöttél! Én 2500 táppal elégedett lennék... de még nincs mindenből annyi:wuerg: Szóval várakozás közben termelés folyik... ugyan most bónusz nélkül.. de sok kicsi sokra megy;)
    :oops:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.10.22
    Mici-farmer, ljanika6 és babar.bandesz kedveli ezt.
  16. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    NNNa, hát én leraktam alkonyi árnyvirágot, az pont jó lesz éjszakára. Még kiosztom a szomszédokat. Bocsi, ha mégis indul az event, de szerintem a barkács mindig hasznos. Aztán megyek Fradi meccset nézni.
    Jó éjszakát, sziasztok :)
     
    Mici-farmer, PZoli64, Tavirózsa és 3 más kedveli ezt.
  17. tanítvány

    tanítvány Utánpótlás-írogató

    Ez csak azoknak jó hír, akik vásárolni akarnak. Lehet, hogy a kosarak is előbb lesznek elérhetők, mint az a nyomorult 10 szem mag, hogy elkezdhetnék termelni.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Sajnos, még nincs hír a jelzett probléma megoldásáról!

    A fejlesztő-csapat dolgozik továbbra is ezen!

    Információt adunk, amint a javítás megtörténik!


    A bónuszkód, melyet mostantól be lehet váltani felhasználói fiókonként egyszer:

    DELAYED

    Tartalma:
    60 db szupertrágya;
    30 db Kacsa Kata szupertrágyája;
    40 db szupertáp;
    3 db party pörgetés.

    A kód felhasználható: mostantól 2022. október 9. vasárnap 23:59 óráig!


    Köszönjük a türelmeteket, a megértéseteket
    a Farmerama csapata
     
    Nikike7709, maszilva, Mici-farmer és 14 más kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia mamarygen!
    Köszönjük az infót.
    Sajnos ez a bónusz köszönő viszonyba sincs az elpörgetett PP-vel, amivel 2 bónuszom megy a levesbe, úgyhogy részemről tartsák meg maguknak.>:(
    A lényeg, hogy a bevételi forrás működik:cry:
     
    soresne, kukori80, Fätum és 6 más kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Én is learatok, nem várok...inkább eszek 1 tábla csokitxD:D
     
    Mici-farmer, marcsi152, Rizstej és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.