Visszajelzés Rémes otthon - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.10.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Értem, de ehhez kellett sz.trágyát is használni. Te meg azt írtad, hogy nem használtál. Erre majd sokan rá fognak kérdezni, hogy hogy csináltad. :D:D
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megöregedtem ebbe a játékba. :D Ma azt is észrevettem, hogy varázsfa is adja az ászt. :D Láttad volna, amikor megláttam, hogy kidobja a bal sarokba. :D Kimentem, rágyújtottam, láttam, hogy itt nyugaton is telihold van és minden világos lett.
    Ez a Kata jól megkeverte a dolgokat. :D
     
    jutka190226, Fätum, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az első felhőd az nem event nyeremény lehetett. Nem emlékezem rá, hogy nekem ilyen lenne. Az alsó az nálam is aktív.
    Ha szépen kérlek leírnád a nevét az elsőnek?
    Köszönöm szépen.;)
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    És pasziánszozál is? Nekem amikor először megláttam a pletyisben az jutott az eszembe, hogy minijátéknak pasziánszot fognak adni mellé :D

    Itt láthatod az összes felhőt ami a játékban van és hat a teliholdas növényekre. Túl pici a kép nem látom meg, hogy melyiket csatolta be Gabi, de ellenőrizni tudod Te is.

    Teliholdas területre ható bónuszok
    Hol?TPTermésIdő
    Teliholdas területekenKATT IDEKATT IDEKATT IDE
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen! Jól gondoltam, vásárlással lehetett megszerezni.:) Éppen ezért nincs.
     
    Kuzdern, jutka190226, Fätum és még 1 ember kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Nah a 2 felhő össz. 30%, démoni 20% víz 20%, trágya 10% ez 80 %, aztán akinek még van kérdése az számoljon:music:
    Csontzörgető felhősor 20%-al csökkenti a teliholdas gazok érésidejét. Viszont jó régi, lövésem nincs hogy honnan van,
    az is lehet, hogy vettem, vagy eventnyeremény volt, nem tudom már.
    Na közbe az is kiderült 2019-ben bátorkodtam 900 Ft-ért venni:)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
    PZoli64, DevilMókus, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Valamit találtam. Úgy zörög, megijedtem. :D
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Okés, köszi, akkor már tiszta.:D A Csontzörgetős fizetős volt, nekem nincs.
     
    DevilMókus, Kuzdern, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Igen! Igen! Vásárolni lehetett.

    [​IMG]
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A Kaszásfű 38 felrepit adott. Nem túl sok. Most Izzó gombát ültettem és éjszakára valami 8 órást rakok, mert a Terrort már látni se bírom. :D
     
    Kuzdern, jutka190226 és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen!
    Most arattam egy terület izzó gombát, túl sokat ne várj tőle, 7 db. jött. :wuerg: A helyére terror ment, 6 óra múlva aratható /lenne/.
    Visszajöttem, mert learattam az egy terület kaszásfüvet. Kemény 18 felröpi jött.
    Jó eventezést kívánok mindenkinek, sok-sok felröpivel.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
    Kuzdern, jutka190226 és kukori80 kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Most arattam le a két terület alkonyit 30+38-at adott :)

    [​IMG]Jó éjszakát mindenkinek, szép álmokat.​
     
    HéricsBáró, fakír1020, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na örülök, hogy figyelmeztetsz, megtette már más is. Akkor tisztázzunk valamit.
    Régen a bögyömbe van már, amikor egyesek szóvá teszik, hogy lehet egy eventet pár óra alatt megcsinálni, s szinte kikezdik azokat
    a játékosokat, akik ezt megteszik. Pedig sokszor leírtuk már többen is, mondjuk vásárlás nélkül is meg lehet csinálni.
    Egy 12 éves farmmal azért már önellátó az ember.
    Semmi okom magyarázkodni vagy kifogásokat keresni. Sosem turkálok más pénztárcájába, így elvárom, az enyémbe se
    kutakodjon senki.
    Az elmúlt 12 évben nem voltam nyaralni, nem járok már szinházba, moziba. Családon belül mindig volt valaki, valakik akiknek
    szükségük volt rám. A játék volt az egyetlen kikapcsolódásom és szórakozásom.
    Ott van pl. a TOP, szurkolok azoknak akik indulnak és elérik a céljukat és ezt közzé is teszik.
    Nekem momentán 1-1 event befejezése a TOP. Rég nem veszek már részt rajta, nem játszok olyan vehemensen, hogy
    egész évben arra készüljek.
    Nem fogok meghunyászkodni sem senki kedvéért, így amikor eventezek és azt úgy teszem, hogy pár óra alatt letudom,
    továbbra is ide fogom hozni, bármennyire is nem tetszik az egyeseknek. Max. át lehet ugrani rajta.
    Az eventet remélem holnap estére befejezem, pakolom vissza a fákat és naponta 2* ránézek.
     
    fakír1020, PZoli64, sosoump és 11 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem értem, hogy miért fakadtál ki. Engem egyáltalán nem érdekel, hogy ki-mikor végez és mikor írja ki. Azokat érinti és idegesíti, akiknek nincs annyi mindene, mint a nagyoknak, napokig eventeznek és szenvednek a felrepivel. Ők vannak többségben, őket viszont nagyon idegesíti és azért szoktak kérdezni is, hogy ez hogy lehet. Azért valahol őket is meg kellene érteni.
     
    fakír1020, ladislaw11, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nyugalom. Nincs itt semmi gond. Gabi szomszim egy elég nehéz időszakon van túl (elveszítette szeretett édesanyját stb..)... Valószínűleg félreértettétek egymást. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.22
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Csak e miatt akadtam ki, ezt írtad és tudom egyesek mit gondolnak
    "Erre majd sokan rá fognak kérdezni, hogy hogy csináltad. :D:D"

    meg egyébként is olvasok azért itt-ott meg írják is itt is néha, de vagy irigyek, vagy *******, aki haladni akar az
    tanul és kap segítséget is.
    Azért olvastam én olyan játékos hsz.-ét is, akit nem azért idegesíti mert nincs hozzá kapacitása, sőtt.
    Figyu, ha engem régen érdekelt, hogy hogy lehet haladni, akkor megkérdeztem, de semmi kép nem idegesít mások haladása.
    Egyébként meg magasról teszek mások véleményére.
     
    fakír1020, -W-595-, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, mert nem írtad ki rendesen a felhők nevét, csak bemásoltad. Sokkal jobb lett volna, ha a kép helyett kiírod, mert akkor nem kellett volna 1 óráig keresgélni és akkor már előbb tudtuk volna, hogy mit csináltál.
     
    fakír1020, Kuzdern, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    45s volt, amire megtaláltam. Nem tudtam, hogy időre megy. :D Majd legközelebb próbálok belehúzni... :D
    Felhő hamarosan meglesz, Itemek meg jönnek, mennek. ;) Képet megint nem tudok hozni.
     
  19. gyulagazda45

    gyulagazda45 Utánpótlás-írogató

    Tegnap délután még azt írtad, hogy a feröppenőért meg kell küzdeni! Aki rendszeresen olvassa a csevegőt mindenki tudta rajtad kívül, hogy készen leszel, csak Te nem!!

    Ott a pont!!!! Tökéletesen igazad van!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.10.22
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Jó reggelt!
    Azért egy 20%-os felhő hatékonyságát elég fura összehasonlítani a szupertrágya 60%-ával.
    Ha még azt is szórtam volna rá, akkor cirka 1 órán belül beérett volna, főleg hogy még élt a 3 szupertrágya hatékonyságát
    növelő felhőm. Mondjuk mindenki a saját kapacitását kell hogy ismerje, lássa és felmérje, hogy cirka mire képes.
    Nehogy már még az legyen a baj, hogy nem írtam le szóról szóra. De nem is érdekel tovább a téma.
    Ismerje meg mindenki a saját farmját és pajta készletét, aztán erőltesse meg magát és számoljon.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.