Visszajelzés Rémes otthon - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.10.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia Gyöngy!
    Jó pár hete tudatosan kerülöm a német fórumot xD ott már túl sok mesét olvastamxD
    A szamárbör az ismert. Azt is tudnám, hogy kinek ajándékozzam ;)
    de a lúdbör az új. Esetleg segítesz?
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon szívesen. A német mesét itt találod meg ezen a linken. Benne van egy számomra akkor amikor olvastam értelmezhetetlen mondat a lúd bőréről és/vagy a húsáról. Na most, amikor végeztem az eventtel kiírt nekem valami olyant, hogy libarbőrös lettem (gondolom az ijedségtől, hiszen rémeket láttunk. Még mindig nem tudom megfejteni milyen állat is van a középső ház előtt? Talán patkány, de eléggé bizonytalan vagyok a hovatartozásában :D) Ezt a kettőt hoztam össze és remélem nem tévedtem nagyot amikor olvastam a mesét :)
    Sajnos néha elég nehéz dolgom van a német nyelvvel, nehezen értelmezem, a fordító pedig eléggé tévútra tud vinni.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.10.22
  3. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia!
    Köszönöm a linket. Elolvastam. A lúdbör az nem más min magyul a libabör.
    A középsö házig még nem jutottam el, hogy ott milyen állat/ szörny/démon rejtözik arra a német mese "Arachnophoebe" nem tér ki.
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam az eventből kapott lett a 10. piccoló... kinyitottam őket...
    Ez lett az eredmény;)

    2 varázskalap
    2 termálforrás
    1 virágos dallamok
    1 Pöttyösgomba
    1 Ingrid
    1 kukacoskodás
    1 Pogo
    1 Végtelen kincskeresés

    Volt már jobb is;) De azért nem panaszkodok!
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Csak okoskodom... :)
    Arachnophoebe egy nagyon találó és szellemes név.
    A latin arachnophobia ugyanis magyarul pókiszonyt jelent.
    A fóbia egy leküzdendő félelmet jelent, jelen esetben a pókoktól (arachno).
    A Phoebe pedig egy angol lánynév, (ejtsd nagyjából Fibi).
    És az eventbejárat egy cuki Pókocska... :)
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére nem tud kiugrani a bejáratról:music: A monitoron lenne... távol tudna tartani az eventtől:pxDxDxD
     
    jutka190226 és Othep kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Köszi! kedves vagy, de nem szokásom szupporthoz fordulni, inkább kimaradok a hozzászólásokból.Nem kell mindenkinek jelezni az állását! Különösen akkor, ha ez valami gonddal jár nektek.Elfogadom a Te nézetedet!!!Nehezen, de........Biztosan igy a jó!
     
    Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  8. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia!
    Cuki pókocska? Kinek, kinek nem. Kíváncsi leszek rá. Tudom horror event, de hogy a többi
    event állatka is a póocskát cukinak találja, az majd a végen derül ki. Most még nálam mindegyik fedezékben van;)
     
    jutka190226, zsani_apja és Othep kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én elviselem, akár a testemen is. :D Otthonosan érzik magukat rajtam. Szinte mozdulatlanok. :D
    Estére tervezem a végét az eventnek. Utána kipakolom a boltot. :D
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Gratulálok!Ez már nekem is meg van. Nem volt olyan nehéz.A felröpi nekem csak nagyobb TP-s növények szupizásával ment.
     
    jutka190226, Kuzdern, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Toma. Csak egy szösszenet erejéig: eszembe se volt megkérdőjelezni Gabi állítását, mert tudom, hogy egy nagyon jó játékos. Tényleg elbeszéltünk egymás mellett, de bagolyban megbeszéltük, úgyhogy szent a béke. :)
    Az eventről: a 8 órás Izzó penészke 2 területen 105 db felrepit adott. Szerintem elég jól adja. A boltra picit mérges vagyok, hogy ilyenkor nem lehet többet kiváltani. Mindig beraknak csalinak jó dolgokat és nem lehet kiváltani.
    Sok sikert.
     
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Én ezeket váltottam ki, a fejlesztett fákat és a neon ólas ládát drágának találtam, így kiszedtem a Piccolót és ezeket
    így pont nem maradt érmém sem. Persze, több érméért is szívesen ültettem volna, de ennyi van, ennyivel kellett gazdálkodni.

    [​IMG]
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én még csak a piccolót vettem ki... a többin még gondolkozom... addig amíg a felreppenő összegyűlik;)
     
    stb_farmer, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nos, elértem a végére. Délután rájöttem, hogy a felhő már kész volt teljesen. :D Ez már egy csoda felfedezés volt. ;)
    Maradt még 255 felröpi és 300 paár darab növényem. Most várom, hogy piacképes legyen. :D ;)
     
  15. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Hallihallo!
    Hurrá! Remélem a 32. piac a tiéd is:D Légyszíves ne add drágán;)
     
  16. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Én mindig elszámolom.Maradt vagy 5 ezer.Ha marad a növény, akkor jó is.
     
    jutka190226, zsani_apja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Két terület pöttyös horrorka 29!!! felröpi. Nem sietek, csak érdekességképpen.....sziasztok.
     
    magdi06, jutka190226 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem azon utazok. Gyorsan eladnám, ha tehetném. ;) Másodpercek töredéke alatt elfogyna. :)
    A boltba még mindig nem mentem be. Keresem az utat, hogy a fejlesztők agyába belelássak, de nem találom. :D Ezeken jár az agyam, amikor itt ülök, mindig.
    No de mindegy, ha valakinek Farmaranyfa fejlődne ki a piccolóból.. Le sem merem írni a teendőt. :D ;)
     
    stb_farmer, Fätum, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A party helyett a kuponokat váltottam ki, a többi ugyanaz. Majd reggel kirakom a Piccolot, nem szoktam várni vele, mert szeretném gyorsan learatni a FA-fát, amit adott. :D:D


    Szia, igen, tudjuk. Azonnal küldjük neked. :D:D
     
    Utoljára szerkesztett: 8.10.22
    Fätum, jutka190226, Pandapoc♥ és 3 más kedveli ezt.
  20. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Tudjuk a dolgunkat!xD
     
    Fätum, jutka190226, Pandapoc♥ és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.