Visszajelzés Rémes otthon - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.10.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Pontosan!!!! mindannyian:inlove::inlove:

    Aprópopó!
    Mindannyian!!!! jut eszembe mit is mondtott a három muskétás??? "egy mindenkiért,
    mindenki egyért"
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.10.22
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Miért nem lehet kinyitni ládát a teliholdas területeken? Már olyan rég akartam kérdezni, hogy pl ha trágyát akarok szedni ládákból, ki kell lépnem a holdasról, hogy a bal oldani menüsorban megnyissam a ládákat. :(
     
    mamszi5107 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Át kell menni másik területre és lám, működik a nyitás. :D ;)
     
    libuskafarm, GA-BI-O-Farm és kukori80 kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért mert egy gyűjtőfülön van a dekorokkal és dekorokat sem lehet kitenni a teliholdasra.
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, de engem is idegesít. Be szeretném rakni a Démonit és ki kell lépnem. Egy csomó idő elmegy ezzel a szöszmögéssel, főleg, amikor sietek.
     
  6. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Az arany rekeszre kattintva, betudod tenni a démonit.
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. De ebből a katyvaszból honnan látod, hogy melyik a Démoni? Mert én sehonnan, még kereső sincs, hogy beírjam.
     
    fakír1020 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Zseniapu, majd egyszer ha küldhető lesz a tuggyukmi, sokszoros Fa-milliárdos leszel!xD

    A démoni pont úgy néz ki, mint semmi más. Jobb nyíl, nyomod erőteljesen, s amikor pont ott áll meg, akkor aktiválod. Gyorsan, ügyesen. Remélem, tudtam segítenixD:inlove:
     
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Ne mond már, hogy ekkora rutinnal, ami neked van, nem ismersz fel egy nyamvadt démonit:)
    Én minden terméket így teszek be a rekeszekbe, a legtöbbnek még a nevét sem tudom.
     
    stb_farmer, missuzy_53, ulmo12 és 3 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem tehetek róla, de engem ez idegesít. Inkább kilépek, berakom és vissza. Mert közben ki is kell venni valami mást, hogy berakjam a Démonit.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.10.22
    fakír1020, -ágianyu33- és Rizstej kedveli ezt.
  11. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sohasem lehetett, és senki nem tudja, hogy miért. Ráadásul ha megfeledkezem róla, és rákattintok, akkor visszatérve a főfarmra, előbb még kattintással a helyére kell tolni a nyűves dobozt, majd újra kattintva előhúzni, aztán tudsz keresni és nyitogatni. Évek óta mondom, hogy a takarítónőt ki kell rúgni, mert összegyűjtött annyit a ballépéseivel, hogy mostantól Balin tengetheti a szánalmas, nyomorult életét.xD Na de azért szívből remélem és kívánom, hogy unalmas óráiban elmerengjen, vajon Arisztotelész hogyan járulhatott hozzá, hogy JUCUS-nak semmi nem jár, ellenben a tehéntej fán terem.xD
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Ma reggel rájöttem pár darab eventgaz még hiányzik;) De aztán jöttem olvastam... és rájöttem ez egy jó nap lesz;)
    Köszönöm a mosolyt!
     
    Utoljára szerkesztett: 9.10.22
    stb_farmer, JUCUS és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Sziasztok! Én a Marin talányos tenyészeteket vásároltam meg, mivel nincs pudlimolyom. Mondanom sem kell egy sem lett, pedig mióta bekerült a játékba erre hajtok. Meg kell állapítanom, nem szeret engem. :(
     
    soresne kedveli ezt.
  14. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Eventgaz helyett csak ezt tudtam küldeni. De ezt nagy szeretettel mindenkinek:inlove::)
     
    stb_farmer, Kuzdern, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    :D

    Hát persze, de az legalább 3 katt vagy 4 :D és idő!!!

    Kösz :D :D :D
     
    kovacstne, Fätum és zsani_apja kedveli ezt.
  16. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Igazán nincs mit!xD Csak azért írogatok, mert az ökör szomszédom 7 órától teszteli a traktorja hangját. 8 órára végre megtalálta.......Én meg keresem a fejemben az értelmet, de a traktorral ellentétben nem találom. Szóval arra jutottam, hogy butább vagyok a traktornál, ráadásul 1 órát aludtam. A bosszúm majd utoléri, csak még gondolkodom, hogy mikor, és milyen formában. Na hosszút vetettem, aztán beburkolom magam, mint a pelecsecsemőxD
     
    inanna11, Fätum, -Holdfeny-. és 3 más kedveli ezt.
  17. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Az nem valami kellemes.
    Nálunk is van, hogy egy kedves szomszéd reggel 6 kor sarokköszörűvel vagy betonkeverővel kezdi a napot :( Főleg nyáron, amikor ajtó-ablak nyitva.

    Na van egy 100%-om, nem bánnám ha ma összejönne a növény, hogy már egyszer hagyjon békén :D
     
    stb_farmer, jutka190226 és JUCUS kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem irigylem a szomszédod...:wuerg:
    Ilyenkor örülhetsz neki nem küld napi szinten felreppenőt.... :pNálam egy ideig hajlamos volt ezt azt áthajigálni a kerítésen...:oops: de szerencsére már leszokott róla...:music:
     
  19. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Event letudva! xD
    További jó munkát Gazdatársak! :)
     
    GA-BI-O-Farm, magdi06, soresne és 5 más kedveli ezt.
  20. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Gratulálok. Neked biztosan jól jöttek az ászok. Nekem nem annyira. Gazom van, felröpim meg kevés.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.