Visszajelzés Rémes otthon - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.10.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. masterandservant

    masterandservant Junior szaki

    Most már alig 30 percig él a kombájnos traktorom. Jó lett volna kihasználni a sok kis kockákra, de mára már marad a kapa, kasza. Mindjárt leszedem a holdat az égből is. Nincs értelme várni szerintem. Máskor is áttolták másnapra, de ne legyen igazam!-.- A dekorok biztos eltűntek és azokat keresik.xD
     
    stb_farmer és ildiko44 kedveli ezt.
  2. kissandras29

    kissandras29 Járnitanuló

    Megint sokat akart a szarka. Amit beadtam szokás szerint nem kapom vissza!
     
    nagyjuli és ildiko44 kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én most végeztem az eventtel. Te még el se kezdted?? xD;)
     
    maszilva, stb_farmer, Tavirózsa és 6 más kedveli ezt.
  4. Goran

    Goran Fórum hercege

    Hát én learattam most, mivel 10 perc múlva lejár a tegnap pörgetett 24 órás munkáskupon és a 24 órás 100% termény, aztán nem marad más, mint azt reméljem, hogy ma már nem indul, persze ez nem mások bosszantására, inkább magam megnyugtatására irányul :eek:o_O-.-
     
    szöszi50, mamszi5107, soresne és 2 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Várakozni házi munka ellett is tudok;) Sőt pl iskolai házi feladat ellenőrzése közben is...:inlove:
    Gyanítom kevesen vannak akik a monitor előtt várják az event indulását8) Persze gyanítom kötözködésnek szántad...xDxDxD
    De nem zavar:p
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  6. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Sziasztok!
    Tök jó! 2-kor nem volt időm aratni, most értem haza, úgyhogy nekem tiszta haszon. Most már indulhat. :D
     
    Mici-farmer, Fätum és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szóban biztosan sokan végeztek... :wuerg: De erősebb a játék hívó szava mint az első / sokadik felindultságból gondolt végeztem a játékkal gondolat!
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  8. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Kérlek, én már annyira nem bíztam, és amikor aratni akartam egy gyors pillantás az eventórára... gyorsan a vetőtáblára is, és akkor már világos volt minden...
    Szerencsére nem arattam... eddig.:music:
     
    Tavirózsa kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Az lenne a jó, ha eltolnák egy nappal, persze, ha helyrehozzák a problémát. Gondolom sokan vagyunk, akik hamar learattak, hogy időben eltudják kezdeni. :(
    Szia!

    Nekem akkor lett fura, amikor nem találtam a növényt.
     
    Mici-farmer, stb_farmer, magdi06 és 6 más kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ha észrevetted volna, csak egy poénnak szántam. S nem neked írtam.:)
     
    kukori80, Tavirózsa és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Várakozás közben megfuttattam a kisborjúmat,ami Sziszi névre hallgató kutya!:DReméltem,hogy mikor visszajövök már lehet játszani itt is,tévedtem.:(
     
    barbi021951 és mamszi5107 kedveli ezt.
  12. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Ha esetleg nem indulna el, aminek nagy az esélye, holnap még több minden lenne ami nem menne rendesen avagy nem is kezdődne el.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kitartás! Majd csak lesz valami:music:
     
    Mici-farmer és §Böbe13§ kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Ninett. Gratulálok, nagyon ügyes voltál. :D Ahogy most állnak a csillagok, lehet hogy én ma el se kezdem. :D
     
    fakír1020, Rivelóz, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért hétvége event nélkül:wuerg: Nagyon rég volt már ilyen...:music: Persze a holnapi dolgokkal együtt nehezebb lenne az indulás;)
    Szóval hajrá a gyors indulásnak;)
     
    stb_farmer és barbi021951 kedveli ezt.
  16. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Úgy még sosem volt,hogy valami ne lett volna!;)
     
  17. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Én nem vártam,learattam. Reggel kipörgettem két db pajtabónuszt,ki akarom használni. Van idő felröppenőre. Az event igy is meglesz.
     
    mamszi5107 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A csillagokat kémlelve arra a megállapításra jutottam, hogy nem csak a Te tarajod lett kócos az event csúszás miatt;) sőt van akinek az idegei is borzolódnak:wuerg:
    Ebben teljesen igazad van!

    Ma még ráérek várakozni... holnap házon kívül leszek:music: szóval lehet majd csak vasárnap jön számomra az event8)
     
  19. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Én is előszőr a magot keresem,csak utána az event órát.
     
    stb_farmer és Hornet001 kedveli ezt.
  20. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaaa :)) Hááát...én most úgy jártam, hogy totál lekéstem a 14 órai kezdést. Mindjárt 17 óra, és én még el se kezdtem. Gondoltam...nna jól levagyok maradva. Belépek, indítottam a nagyaratással aztán bebakettyáltam a teliholdasra, és mit látok? Hogy nem látom az event növényt o_ODehát rutinos játékosként és fórumlakóként irány a fórum, merthát tuti valami kuszkusz lehet...és mit látok?...Hát azt látom...hogy jol látom...hogy nem látom az event növényt. :D
    Vagyis, én most ez nem bánom :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.