Visszajelzés Rénszarvasroham - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Hat mivel nem sok renszarvasom van es ezutan majd anakondatenyesztes is lesz, en inkabb ezt az eventet szerintem egy az egyben kihagyom...
    Annak aki belevag sok sikert kivanok!
     
    Puszpang és rencsike982 kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Elolvastam. Ezzel az erővel halomra is lőhetném őket. Így aztán, ha bummkor tenyésztek is, az biztos nem réni lesz.
    Ha esetleg minden csillag mellé adnának még egy farmaranyfát is...
     
    Domos52, _Cygnus_, meszimarsi és 16 más kedveli ezt.
  3. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Számításaim szerint a legrosszabb esetben teljes programnál 1878 alap szarvas kell, minimál program esetén "csak" 1562 db. Persze, ha bébi bumm alatt csinálja az ember, akkor az ikrek miatt akár a fele is elegendő lehet. Nem szólva az ugrásokról.
     
    _Cygnus_, Puszpang, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha nem találod őket... akkor nincsenek:( De ettől még teljesíthető az event!
     
    Puszpang és alex0824 kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egy gyors kérdés csak: miért beszélgettek oldalakon keresztül arról, hogyan lehet kitrükközni a rénik visszaváltását?
    Mi az alapvető oka, hogy nem akarjátok, hogy beváltsák? Szépek, ezt értem. De annyi minden szép dolog van ebben a játékban. Tényleg ennyire kulcsfontosságú, hogy maradjon belőle?

    Sajnálom, de képtelen vagyok megérteni ezt a témát. :(

    Azt felfogtam, hogy nem eget verő az event, sem az ajándékok, sem a bonyolultsága okán. De álmomban nem gondoltam volna, hogy ez lesz a téma a csevegőben, hogy miként lehetne azt elérni, hogy ne váltsák vissza azt, ami évek óta érintetlenül, haszontalanul ott van a menüben. :eek: (Kata, köszi, hogy megmutattad a gazdakört. Sose figyeltem. Ez az egyetlen haszna talán ezeknek az állatoknak, de annyira kevés a pajtaértékük, hogy azon a csíkon nem segít pár színes réni.)

    Az, hogy kinek milyen eventnövénye, eventkelléke maradt meg kisfarmokon és mi okból, nem ennek a csevegőnek a témája. Bekonál erről is lehet beszélgetni, ha mindenképpen ki akarjátok vesézni ezt a témát. Vagy ha ennek bármilyen taktikai, stratégiai jelentősége van, akkor menjetek a fejlődési taktikába.

    Tisztában vagyok azzal, hogy ezen az eventen nincs annyi megbeszélnivaló, hogy oldalakat teleírjunk, de inkább legyen kevés hsz, mint több oldalnyi off.

    Köszönöm az együttműködéseteket!
     
    GA-BI-O-Farm, gyfa, Farm_Tadity_ és 16 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Majd olyan is lesz... egyszer... talán.... Kedves Professzor;) De ezt Te is tudod!
    A boomkor most csak annyit tenyésztek ami az event teljesítéséhez kell... A többi tápot a kígyóknak tartogatom...
     
    ljanika6, HaVera, Puszpang és 4 más kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem tehetők ki a Házikedvenc-futtatóba ezek a dekorok.

    Meghatározott számú aratás után elvesztik a +jutalmazó képességüket.
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ki lehet tenni az egyéni kifutóba ? :inlove:
    Ha igen , akkor event végéig bent kell tartani . Ha beváltják , és x idő múlva kitöröljük , hátha bent marad ? :p
    Próbából megcsinálom , hátha Rudolf lesz :D
     
    _Cygnus_, Rebcsok, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  9. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nekem a korallmedencék évekig a bahán voltak kitéve...egyszer csak az üres terület fogadott helyette. Ha valamit el akarnak venni, azt elveszik...>:(:mad::cry:
     
    dagi18, genka53, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  10. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Szia!
    A rénszarvas istállók és a rénszarvasok megmaradnak?
     
    Puszpang és Samborg kedveli ezt.
  11. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Maradt 14 karácsonyi és 4 ajándékos szarvasom a korábbi eventből, majd most jól felhasználom őket. Megvannak a kitehető csodaszavas és egyéb szarvasok is a felhőkön és a pajtában.
    Egyébként előbb-utóbb a rénszarvasok is biztosan bevonódnak a rendes 8 szintű tenyésztésbe, és akkor remélhetőleg visszakapjuk ezeket a karácsonyi témájú szarvasokat kibővítve még néhánnyal (pl. mikulás szarvas, pirosorrú szarvas, csillagpatájú szarvas ... meg ilyenek xD).
     
    maszilva, Domos52, Marika312 és 6 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak a tenyésztett állatokat váltják be;)
     
    magdalena1967, Puszpang és -tankoa- kedveli ezt.
  13. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Hát, izé... nem is igazán tudom, hogy hogyan lehetne, és van e értelme véleményezni ezt az eventet.
    Jelen pillanatban fogalmam sincs, hogy csinálom e, nincs annyi réni a pajtában, hogy nulláról ( ugrások nélkül) meg tudjam csinálni, és arra sem emlékszem, hogy anno csináltam e, de egy darab tenyésztett rénim sincs a pajtában.
    Régen volt már nálam az, hogy ennyire ne tudjam eldönteni, hogy mi legyen az eventtel...
    Aki megcsinálja, annak hajrá, aki nem, annak jó pajta töltögetést, és sok felröpit a másik eventhez.
     
    -katalinjani-, DevilMókus és ildiko44 kedveli ezt.
  14. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia! Én azért szeretném megtartani őket, mert szépek, aranyosak és éveken át azt tanultuk, hogy a tenyészállatok értékesek. Most meg tenyésztjük az alapállatokat, használjuk a szupertápokat és ha marad a szép tenyésztett rénszarvasokból, akkor majd kapunk értük gombokat. :(
    Kinéztem a piacra, 1 rénszarvas 90.000 csp körül van. Ha egyből angyal rénszarvasra ugrik a tenyésztés, akkor is 4x90=360 ezer csp-be kerül, visszaváltáskor meg jár érte 37.000.
    Hát ez meg így hogy? :eek:o_O:music:
    Szerintem sokkal jobb, ha a pajtában üldögélnek. Most nekem csak egy karácsonyi van, jó lenne, ha kerülne mellé még pár másféle is, hogy ne unatkozzon. :p:)
     
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Álmodik a nyomor. Nem tudod kiszámolni, hogy mennyi kell. Mikor ugrik és mikor nem. Így aztán azon játékosok 95%nak akik meg akarják majd oldani az eventet, maradnak majd felesleges állatai, amit kőkemény cspért beváltanak. Mintha bemennék a merci szalonba és kérnék egy kis járgányt tele tankkal 3év biztosítással 25ezerért.

    Ha elolvasod a fentieket látod, hogy miért akarják. Mert nem adnak 500000 cspt és 1 milla tpt darabonként. Így aztán még olyan sem o az egész, mint a kollektivizálás anno.
     
  16. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Angyal 13, postás 7, ajándékos 26, karácsonyi 88 van a pajtámban. Szomorú vagyok a beváltás miatt. Reméltem hogy majd jön a rénitenyésztés és egy gyönyörűséges pink ólat tudok majd építeni némi hozzátenyésztéssel. Ez most füstbe ment terv. Igazából nem világos számomra miért nem dobtak be korábban már egy ilyen eventet ha el kell tüntetni a pajtából ezeket a tenyésztett állatokat.
     
    ildiko44, Rebcsok, Puszpang és 4 más kedveli ezt.
  17. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    Nekem maradt a régi tenyésztésből szarvasaim:D:cry:
    de ennek ellenére még meggondolom hogy bele kezdjek-e;)
    980sztápom van és jön az anakonda tenyésztés:)
    egy kicsit sok és táp igényes egymás utáni tenyésztés>:(
    szép estét jó játékot mindenkinek:inlove:
     
    ildiko44, marcsi152, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszi .Hát igy más a helyzet. Elnéztem.Igy csak néhány sz-táp és parti-pörgit kapunk.:wuerg:o_Oakkor ez a tenyésztés nem is olyan vonzó már...:oops::sleepy:
     
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Igen, maradhatnak felesleges tenyészállatok, ahogy minden eventnél maradhat malomtermék, felröpi és eventgaz is. Akkor is, ha pl szupertrágyázással érte el a maradék felröpit.
    Ha valaki óvatosan, lépésenként tenyészt, megfontoltan, akár egyesével (hiszen az időbe még ez is belefér), akkor minimalizálni lehet a maradékot. Vagy inkább mondjuk úgy, hogy optimalizálni lehet a szupertáp fogyasztást.
    Csupán azt nem értem, ha egyébként eddig sem csináltak vele semmit, akkor miért fog hiányozni, ha nem lesz? Nem olyat váltanak vissza, amit egyébként másra tudnál használni. Többen kipróbálták, nem lehet kifutóba tenni, tehát tp-t nem adott eddig sem és ezután sem fog adni. Rénszarvasos dekor nagyon sok van a játékban. Azt sem lehet mondani, hogy ilyen figurát nem találni a játékban.
    Az egyetlen felhasználási mód a raktáras gazdakör. Akkor szórja be oda a felesleget az, akinek van még ilyen nyitott gazdaköre.

    Minden bizonnyal nyomós oka van annak, hogy ezek a tenyészállatok kikerülnek a játékból. Ahogy máskor is elhangzott már, tisztítják a játékot a felesleges sallangtól, mert készül az új platform. Kikerült a könyvtár, a turmix, a kerítések és gondolom folytatódik még több ilyen kevésbé, vagy egyáltalán nem használt elem kivonása.
    Továbbra is nézek elkerekedett szemekkel, hogy ebből ilyen tragédia kerekedett. Megyek, teszem a dolgomat, annak remélhetőleg lesz haszna, nem úgy, mint a maradék tenyésztett réniknek.
     
    GA-BI-O-Farm, breki072, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  20. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nekem nem maradt meg régről semmilyen színes rénim se, de nem is nagyon hiányolom őket!
    De viszont megvannak a rénszarvasos kitehetőim!:inlove:
    Így hosszú évek után ez az első tenyésztős event amire rá se nézek!;)
    Van alap rénszarvasom az igaz de inkább most a piacra megyek velük.
    Sok sikert kívánok mindenkinek!:)
     
    GA-BI-O-Farm, ljanika6, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.