Visszajelzés Rénszarvasroham - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Magdi!
    Igazad van. A tenyésztett renikkel viszont semmit sem lehetett csinálni, mert mindenkinél az inaktív részlegben volt, vagyis a rendszer nem is látta őket, mint ahogy most sem látja, (az event kezdetig) és azért nem is szerepelnek a piacon most még, hisz legutóbb is csak az event ideje alatt lehetett tenyészteni.
    Olvastátok, hogy a Baby Boom ideje alatt lesz FP-s tenyésztés is?!
    Ez a ritkábban előforduló lehetőség szerintem bizonyára sokaknak nagyon fog tetszeni. :D
    Jó játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    Gio, juliannakoczkas, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  2. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Sziasztok általában csak nézelődni szoktam, de most mégis. Én csak közel kétéve játszom eddig minden eventbe belekezdtem elég sokat sikerült is befejeznem. Voltak számomra nagyon tetszetős eventek is, és olyanok is mint a mostani, amik nyereménye számomra gyenge. van 800 szuper tápom és 600 rénim, egyetlen tenyésztett rénim nincs. Ezt is elkezdem válogatni fogok és nagyon óvatosan használom a szupertápot. Majd jön egy másik event ami több és jobb ajándékokat ad. Addigis a játék kedvért játszom, és év végére elérem a
    200 -at :)
     
    Gio, Fuhur, Fatther és 9 más kedveli ezt.
  3. máriamargit

    máriamargit Járnitanuló

    Igazad van nekem is csalódás máriamargit
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  4. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia Genka!

    Biztos, hogy piacot és nem tenyészterepet akartál írni? Nem rémlik, hogy olvastam volna arról, hogy a tenyésztett rénik piacképesek lennének, akár csak az event idejére. Vagy elkerülte volna valami a figyelmem?
     
    Utoljára szerkesztett: 4.1.19
    genka53 kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Bocsi!
    Érdemes lenne benézned a Marosvásárhely-i Teleki Tékába, mert ott egész érdekes levelek vannak. Nem az ötleteit küldte el, hanem egy bizonyítási eljárást, mégpedig véleményezésre. Gauss ugyanezen a témán dolgozott más megközelítésben.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  6. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Ugye-ugye :D

    [​IMG][​IMG]
     
    Anna051955, Gio, Fuhur és 13 más kedveli ezt.
  7. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    Rénszarvas tenyésztés kész:D:cry::cry::cry::cry:
    kár hogy nem piacképes a tenyésztése>:(
    lépésről lépésre kelet volna haladnom:sleepy: akkor nem tenyésztettem volna túl magam>:(
    szép napot jó játékot mindenkinek:inlove:
     
    Gio, juliannakoczkas, Rebcsok és 3 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Tenyésztés kész.Ügyeltem hogy ne termeljem túl,nem is költöttem rá még 100 szuper tápot sem.
    1-1 maradt mindegyikből, az angyalból 2,mert eleve 5 db volt a pajtában. Vissza is kaptunk a tápból,mondhatnám,hogy majdnem 0-ba került az egész tenyésztés.
    Kiraktam a kitehetőket is,had adagolja a szuper tápot és a parti pörgetést.
     
    imi010, Gio, juliannakoczkas és 11 más kedveli ezt.
  9. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Tök jó áron viszik a rénszarvasokat, miért kell letörni az árát? :mad:
     
  10. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Ennek az eventnek csak egyetlenegy baja van. Mégpedig az, hogy nem lehet a piacra vinni a tenyésztett réniket. Mert úgy legalább azoknak is meglehetne akik a kevés szupertáp vagy egyéb ok miatt nem csinálják az eventet. Én a régi tenyésztett réniktől már megszabadultam, beadtam olyan eventbe ami tenyésztett állatot kért. Egyéb haszna nem igen volt/van. És hát szép igen, de az eddigieket nézve haszontalan volt. Persze nem ez az egy dolog ami haszontalan. Én személy szerint akármilyen szép egy cseppet sem búsulok utánuk, bár amit érte kapunk csp-t az korántsem megfelelő ár egy tenyészett állatért. De kérdezem én, volt egyáltalán olyan eset amikor a BP azt nézte hogy arányban van-e a kapott érték a megtermelt/tenyésztett állatért vagy növényért? Nem tudok ilyen esetről. Elfogadom igy mert ugy sem lehet ellene tenni semmit.
     
  11. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Mi ez az újítás a piacon, hogy nem rakhatok ki valamit, ami nincs a piacon, maxi áron?? Mi az, hogy 75%? No mindegy, akkor ennyit a piacozásról is. Látom van keveredés a réni, jávor, és sima szarvasnál a piacon, mert réniből van, jávorból is, de kifosztották a sima szarvast.. :) Figyeljünk oda erre, mert nem lesz jó az eventbe!
     
  12. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    a 3/3 feladat kivételével kész vagyok.
    Sajnálom, mert ez egy egyszerű event, de nem fogok feleslegesen tápot beadni. Így is egyel több 3. szintű lett.
    Azt azért megjegyezném, hogy nem teljesen ugyan az a maradék beváltása mint a maradék eventnövény és felrepi. Ezt ugyanis csak tápért lehet tenyészteni, ami ugyan jön a játékból de leginkább valós pénzért szerezhető be. Szupertrágya pedig mamutból is jöhet, azonkívül nem szükséges az eventekhez, gazdakörhöz. Csak halmozódik. ( én például 2 ünnep között 0 perceztem el a tavaly megszerzett 10 ezer szupertrágyát) Bár ha előre tudom a robotot megvárom vele. Tenyészállat viszont csak szupertáppal működik. Nem hiszem hogy azért vesz valaki tápot, hogy pár csp-t kapjon valós pénzért.
     
    ildiko44, Kincső52, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  13. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    kész vagyon :) nulláról 212 táp maradt egy pár tenyésztett réni de üsse kavics :)
     
    ildiko44, Gio, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  14. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves Szama!

    Semmiféle újítás nem történt a piacon, kérlek, ne ijesztgesd a többieket :) Sose a játékosok határozták meg, hogy mennyiért tudnak legfeljebb eladni valamit, a dinamikus piac sajátosságaiból adódóan ennek mindig volt egy maximuma, igaz, a kirakott ajánlatok fényében ez folyamatosan változott és változik a mai napig.
     
    ildiko44, Gio, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sok sikert mindenkinek a szarvasokhoz! :) Nekem a tenyésztősek a kedvencek, ja és a tortás. :D .., ha bár az utóbbival még nem végeztem, de nagyon szeretem.
    [​IMG]
     
    Gio, benedekbobe63, Fatther és 9 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event kivégezve;)
    Maradt néhány tenyésztett állat.. mert elszámoltam magam...:music: Sebaj...:p
     
  17. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Már bocsánat, hogy szólok, de eddig piacon való eladáskor sosem ugrott fel egy ablak sem, hogy mennyiért adhatom el az adott árut!
    Most viszont igen. Méghozzá kaptam egy olyan jelzést, hogy maximum a piaci teljes ár 75%-ért adhatom el! Már sajnálom, hogy nem fotóztam le, mert most már csak a 10%-os díjat írja ki nekem felugró ablakban. Ezért kérdeztem, hogy mi ez az újítás, és elhiheted nekem, hogy nem magamtól találtam ki! ÉS bizony levette az árat maximumról. Bezártam az eladást, majd újra kezdtem, és akkor már engedte maxi áron, nem jött a felugró ablak sem a figyelmeztetéssel, csak a 10%-os díjról. Ha esetleg újra megjelenik az ablak, akkor azonnal csinálok képernyőmentést, hátha el is hiszitek azt, amit a játékos állít, vagy tapasztal a játékban... A dinamikus piac pedig nem veszi vissza egy felugró ablak keretében az árat maximumról, mert az nem így működik.
     
    Fatther kedveli ezt.
  18. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    hát nem kellett sokat tenyésztenem,mert volt mindegyikből több darab:p
    én többet vártam volna ebből az eventből, vagy inkább nagyobb szabásúnak szerettem volna látni.......8)
     
    Gio, benedekbobe63, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Nekem is kész az event, jó hasznát vettem a meglévő tenyésztett réniknek, 29 tenyésztés kellett csak.
    Bőven marad szup.táp az anakonda tenyésztéshez.
     
    Gio, heureca3, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  20. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves Szama!

    Az első hozzászólásodban nem írtál semmiféle felugró ablakról, csak azt írtad, hogy nem tudsz maximális áron eladni. Én erre reagáltam. Na, éppen ezért nem szoktunk az eventcsevegőből segítségkérő topikot csinálni, mert ilyen félmondat félre viheti az egész problémát és annak megoldását. Így, hogy a felugró ablakról beszélsz, utána tudtam kérdezni a Kollégáktól, de egyikünk sem tapasztalt ilyen változást és a Központtól sem értesültünk ilyesmiről. Kérjük, hogy ha újra látod az ablakot, fotózd le és hozd el a segítségkérő topikok valamelyikébe, farmnévvel és ID-számmal, hogy utána tudjunk nézni. Előre is köszönjük!
     
    Gio, genka53 és -kaktuszable- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.