Visszajelzés Rénszarvasroham - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Event kész.0-rol mert a 2015-ből nem maradt.5 karácsonyival tenyésztettem túl,belefér. kb300 patásba került ,szupertápom ugyanott van.8)Viszont itt a babby-boom és nem merek tenyészteni az anakonda miatt.Jó lenne tudni menyire szupertáp-igényes?:oops::music:o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 4.1.19
    bindi5454, Gio, -katalinjani- és 7 más kedveli ezt.
  2. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Ügyesen tenyésztgettem. Végül 4 db karácsonyi szarvas maradt a raktáramban. Abból a régi eventből nem maradt tenyésztett rénszarvasom. A "Hapci!" és "Répatolvaj" dekor is megvan, de valószínűleg nem fejeztem be az eventet, mert a "Repülj, angyalka" hiányzik. Lehet, hogy cserenapon megszerzem, ha tudom, vagy ha eszembe jut... ;)
     
  3. soresne

    soresne Fórumgróf

    A tenyésztés kipipálva :)
     
    bindi5454, Gio, drunyi és 6 más kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nekem 2 karácsonyi és 2 postás maradt. :) Az első feladatból csak az ezüstöt csináltam meg.
    A 3 régi kitehetőt 3 különböző felhőn találtam meg, második keresésre. Lehet, hogy neked is meglesz, ha még egyszer szétnézel. :)
     
    kutyaszálló, bindi5454, Gio és 4 más kedveli ezt.
  5. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok! réni event kivégezve,maradt 10 karácsonyi szarvasom és 2 postás szarvasom.Kb. 220 sztápom ment elés nagyjából 300 db rén szarvasom.
     
    kutyaszálló, genka53, bindi5454 és 3 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! A Rénik is kivégezve, 3 postásom maradt, tápom, szinte megmaradt.Végeeeeeeeeeeee!!!

    xDxD

    Semmi pánik, csak összevontam a két, egymás alatti hozzászólást :) (PepperPotts)
     
    kutyaszálló, Ribiszke, bindi5454 és 6 más kedveli ezt.
  7. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    Sziasztok! ezzel a baby boommal egyszerre letudjuk a rénit és a pengőt majd hétfőtől a luxust is?!
     
    bindi5454 és genka53 kedveli ezt.
  8. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!

    Event kész, maradék tenyésztett szarvas gazdakörbe beadva.

    Segíts légyszives, hogy mire jó az, ha az egyéni kifutóba teszed őket? Nem találtam hozzá leírást és még sose használtam. Előre is köszi!
    Fuhur
     
    kutyaszálló, bindi5454 és Gio kedveli ezt.
  9. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves Fuhur!

    Én pedig tisztelettel megkérem kovacsniki84 gazdát arra, hogy NE tegye :) Beko Kollégám már kérte, hogy ezt az egyéni kifutós rénszarvasos dolgot itt engedjük el. A gazdatársunk biztosan szívesen segít Neked bagolyban, de kérlek, a csevegőtől tartsátok távol ezt a témát :) Ez itt OFF.
     
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Sikerült mindhárom farmon megcsinálni a rénszarvas roham eventet kisebb lépésekben történt tenyésztéssel. Nekem is maradt 1-2 tenyésztett állatom, hiszen nem lehet pontosan kiszámolni az ugrásokat sem. Majd integetek nekik a fehér hímzett batiszt keszkenőmmel, amikor elviszik ;)őket, (ha addig nem adom be őket valahova), mást úgysem lehet tenni. Lehetséges, ill. inkább úgy fogalmaznék, hogy bizakodjunk, miszerint jövő karácsonykor ismét napirendre kerülhetnek. :D:inlove::inlove:
    [​IMG]
    További sikeres és örömteli játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Mint egy én futottam ki kerge módra paták dübörögtek szarvak menekültek.:music:o_O;):p
     
    kutyaszálló, Fuhur, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  12. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    A maradék réni tenyésztés beadható a gazdaköribe , én a bahás raktárházak fejlesztésébe tettem be .
    nem tudom , hogy jobban jártam avagy sem , de így legalább az is kész
     
    Sali~*.*, denisadina, Gio és 5 más kedveli ezt.
  13. -Pancsi2000-

    -Pancsi2000- Utánpótlás-írogató

    Szeretném gazdaköribe berakni a megmaradt rénszarvas tenyésztést de egyáltalán meg sem jeleníti őket, mit tudok tenni?
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Olvass feljebb egy picit és láthatod, hogy lehetséges. ;)
     
    Gio és genka53 kedveli ezt.
  15. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Szia!
    Úgy sincsenek meg, hogy beírod a keresőbe, miután kiválasztottad a tenyészállatokat? Ott kellene lenniük.
     
    Gio kedveli ezt.
  16. -SziBi-

    -SziBi- Junior szaki

    Sziasztok! Sajnos ebből az eventből kimaradok, mivel egy db rénszarvasom sincs. Ez van.
     
  17. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Szia.Ha szeretnéd csinálni,a piros kosárnál tudsz venni ólat,vagy a piacon állatot :)
     
    -kaktuszable-, Gio és genka53 kedveli ezt.
  18. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!
    Most hogy esik a hó a rénszarvasokkal kicsit karácsonyi hangulatom lett. De mivel az már volt, készülődés a következőre. Igaz az holdújév. ;)



    És hogy ne legyek teljesen off: event kész. :)
     
    genka53, Sujini, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  19. -Pancsi2000-

    -Pancsi2000- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm megtaláltam ,sikerült beadni.
     
    kosagi, Gio és Rebcsok kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A megmaradt tenyésztett réniket be lehet adni a gazdakörbe;) - már akinek van olyan nyitott feladata ami csak x értékben kér tenyész állatot;)
     
    Rebcsok kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.