Visszajelzés Randizós este - elefántos event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    :D:D:D:D Igen !!!! A rádió, a punkos haj, meg a neonzöld felső amiben beraktam őket az Árkádhoz !!!! Őrület xDxDxDxD
     
    -Zsebibaba1988-, Leho69, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  2. gabehu

    gabehu Járnitanuló

    Tényleg én szégyenlem magam, hogy nem termeltem le, vagy nem vásároltam fel a 3500 elefántot. Köszönöm, hogy helyretetted a dolgokat.

    Remek és előremutató megoldás, a kevesebb idővel rendelkezőknek különösen. A sok segítő "matekos" mellett - akiknek örök hála - ez igazán nagy segítség. Köszönöm!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.9.17
  3. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

  4. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Kééééép?????!!!!!!
     
  5. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    Ilyen egy igazi Lady: Trampli Bella DonnaxDxDxD
    [​IMG]
     
    Ágica-1958, -W-595-, ZitaGAZDA03 és 19 más kedveli ezt.
  6. nemispicur

    nemispicur Fórum-zöldfülű

    Szia,
    Ne szégyelld magad, én is olvastam még nyáron, hogy az elefántokért a jövő tenyésztésben. El is kezdtem őket szaporítani. De egyrészt átlag 9 retro++ ólam volt, másrészt kellett a hely az eventek teljesítésére is, ezért nem jutottam el csak átlag 600 fáncsihoz a 6 farmomon. Szorgosan gyűjtögetve a gazdakörikből, és turbó malmot alkalmazva gyártottam a szupitápokat (azt nem is említem, hogy mennyit tudtam a teljesített utóbbi eventekből összeszedni), ami után átlag 500 táppal kezdtem neki az eventnek.
    Banánnal nem volt gondom a tenyésztéshez, mert nem rögtön váltom ki az újdonságokat, hanem csak egy kinézett feladat szükségére.
    Ezek után, a mostani boom-ot kihasználva du 5 órától 5-6 kör bájitallal tenyésztés után (alap, magasabb majd még magasabb tovább tenyésztése), igaz volt ahol még 80 tápot vettem FA-ért (türelmetlen voltam, mert hétvégéig a malommal le is gyártottam volna), de minden farmomon kész a teljes event. Nem csak a felhősor.
    Ne tántorítsanak el az alap számok. Csak megjegyzem, hogy a tenyésztős eventeket nekem mindig sikerült teljesítenem ilyen módon, de persze mindig kihasználva a boom időtartamát.

    Ne csüggedjetek, akiknek nincs ennyi alapállatuk. Meg lehet oldani a feladatot így is.
     
  7. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Végül a fánikkal elkészültem, felhő aktív, piros ól kint pompázik. A fánik nem ugrottak, ilyen még nem volt, hogy ennyire gyatra legyen a boom. Hét végén folytatom, hátha összejön a pink ól, Addig tp gyűjtés és fániszaporítás, mert kifogytam. Persze a tápból is...
     
  8. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Hová lett osztrák bejegyzése???

    Én visszavárom!!
     
    okoska58 kedveli ezt.
  9. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Jóóóreggelt !

    Event letudva eltapsoltam ugy 1025 fánit , némi tenyésztést és piacra is jutott 600 db . Hiába na , ősz van , meg is látszott a cerelem házon , csak alapba ketyegett semmi extra, remélem csak nálam volt ilyen melankólikus a dolog . Azoknak akik a hétvégén vágnak bele több szerencsét.
    Legyen szép a napotok !

    Meló előtt:
    Nyuszika megy az erdőbe és meglátja az egyik bokor alatt részegen alvó medvét
    - Nna medve most leverem rajtad az összes sérelmemet ! - és jól össze veri a medvét .
    Másnap az erdei gyülésen faggatjék a medvét hogy mire emlékszik,
    - Sokra nem emlékszem , de ugy rémlik mintha a támadónak a fején vmi hosszuk voltak , talán szarvak vagy ilyesmi -erre fel ugrik nyuszika és elkezd kiabálni
    - Csigaaa, csigaa, . szorul a hurok !
     
  10. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Jó reggelit!
    Még este kész lettem az eventtel, sajnos a táp miatt inkább csomagot vettem ,mert az nagyon kevés volt.
    Nagyön tetszik a grafika, de hogyan öltöztetitek fel a Fánit? Nálam ugyanolyan csupasz, mint induláskor!xDxDxD
    Köszi, már rájöttem, nagyon jópofa! Ha sikerül töltök fel képet.

    Hajrá Mindenki!
     
    Utoljára szerkesztett: 14.9.17
    -W-595-, Maszatka47, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  11. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    A Fáni öltöztetéshez kérlek kattints a kipipált eventfeladatra s máris öltözik a kiválasztott ruhadarabba Fáni!
     
    brekkencs., -W-595-, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  12. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Jó reggelt!
    Tegnap elindítottam a tenyésztéssel kapcsolatos bónuszokat. Kiváltottam 1 db kupont. Beraktam az elefántokat.
    Mikor aratni akartam nem engedett be a farmom. Indulni kellett dolgozni, így megkértem a fiam hogy arassa le és a gép segítségével tegye be a következő adagot. 4 napja dolgozom az új munkahelyemen. Az első órámban egyfolytában zaklatott telefonon . Nem engedte betenni az elefántokat, rájöttem hogy a szentélyben kell kiváltani. ( nem értem akkor én miért tudtam? ) Mire sikerült bejutnia, lejárt a kupon.
    Ha nincs a karbantartás én megcsinálom. Valószínű nem jó ponttal indítottam a tegnapi napom a melóban.
    Nem vigasztal hogy 22 óráig kitolták a baby boom akciót, mert 22.30-kor értem haza.
     
    Maszatka47, -kaktuszable-, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  13. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Egy játékban lévő hiba miatt lehetett kiváltott szobor nélkül elefánt tenyésztést indítani! A második karbantartással ezt javították!
    Sajnos az egyéni munkarendeket lehetetlen figyelembe venni az eventek tervezésénél!
    Továbbá, kérlek problémádat jelezd a support felé, ők az illetékesek az esetleges intézkedés ügyében!
     
    Utoljára szerkesztett: 14.9.17
    Maszatka47, -kaktuszable-, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  14. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Szép napot Mindenkinek!

    Tegnap kicsit tenyésztettem, 130-ból lett fehér 46, foltos 9, jáde 4, mamut 5, tűzoltó 4, asztalos 1, alap - nem tudom.
    A legjobbakat Nektek!
     
  15. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Én is kész lettem az eventtel, Fánika pucparádéba öltöztetve,felhő aktiválva.Aki még nincs kész,annak sok-sok ikret kívánok :)
    Furdal a kíváncsiság :mi lesz a következő tenyésztés ? ;)
     
    -W-595-, Maszatka47, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  16. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    bubafejgingo, marcsi152, -W-595- és 10 más kedveli ezt.
  17. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

  18. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Jó kis event, sok-sok csp-be kerül, se tápom se fánim nem volt gyártva előre túl sok... pótolom az összeget zabbal, fahéjjal.
    Az eventben a felhőig tuti eljutok :) Legalább nem kell tápozni kivételesen.
     
    -W-595-, Maszatka47, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  19. Hope1982

    Hope1982 Aktív író

    Gratula! Nekem is így nézett ki először (begyűjtöttem a banánokat :D ) ! Azt esetleg megmondanád nekem, hogy hogy sikerült a képet belinkelni? Nekem valamiért nem jön össze! :oops: Előre is köszi!
     
    Maszatka47, -Fülemüle-70 és Gio kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Kedves Csókos! :)
    Gratulálok, hogy lassanként sikerül üzembe helyezned a Zuhatagok szigetét. :)
    DE!
    Légyszíves sürgősen cseréld le a képedet, mert rengeteg nem a Farmeramába való dolgot is tartalmaz, nem beszélve a 18 éven felüli dologra utaló témákról. Itt gyerekek is játszanak, nem vagyok prűd, de az intim dolgokról való felvilágosítás a szülők dolga, nem a mienké.
    Nem igaz, hogy ha valaki be akarja mutatni a saját képét, hogy akkor nem tud annyi fáradtságot venni, hogy utánanéz, holott számtalanszor leírtuk, és az Enciben is megvan, hogy hogyan kell normális képet hozni a fórumba! :(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.