Visszajelzés Randizós este - elefántos event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Szia!
    A képet fel kell tölteni egy képmegosztó oldalra, én a kepfeltoltes.eu-t szoktam használni. A feltöltés után fontos lépés, a képrekattintás,(a kép megjelenik egy új ablakban) és ide ezt a már csak az un." direkt linket" betenni, hogy a képmegosztón szereplő egyéb tartalmak, reklámok már ne látszódjanak, CSAK a kép!!!
     
    taga1, osztrak12, Maszatka47 és 6 más kedveli ezt.
  2. Hope1982

    Hope1982 Aktív író

    Kösz szépen! :D
     
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

  4. Gio

    Gio Fórum bárója

    Sziasztok!
    Sok a munka kevés az idő ezért nem nagyon írogatok mostanában, de azért szorgalmasan olvasom a fórumot és tetszikelek:) Ez az event kedvemre való volt:inlove:. Nagyra értékelem, hogy nem kellett hozzá szupertáp, így kedvemre tenyésztgethetek majd és nem kényszerből. Nagyon jó az is, hogy nem kell sorban haladni, ha valaki nem akarja/tudja végig csinálni, így is kiszedheti a neki tetszetős ajándékokat. Én készültem rá, így tegnap pár perc alatt le is tudtam alapokból. A piacot is megmozgatta, a nyereményekkel is elégedett vagyok egyszóval:D Az egyik titkokólból zsiráfkifutóm lett:D Részemről megy a piros pont a fejlesztőknek és puszi, pacsi a grafikusoknak:inlove:. Ismét jó szórakoztam, mert ugye elvan a gyerek, ha játszikxD
    https://kephost.com/images/2017/09/14/ella1.png
    https://kephost.com/images/2017/09/14/ella6.png
    https://kephost.com/images/2017/09/14/ella5.png
    https://kephost.com/images/2017/09/14/ella3.png
    https://kephost.com/images/2017/09/14/ella4.png
    https://kephost.com/images/2017/09/14/ella7.png
    Várom a hétvégi boomot:inlove:. Mindenkinek sikeres befejezést és jó szórakozást kívánok!
     
    geliko, maszilva, Ágica-1958 és 30 más kedveli ezt.
  5. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia drága! :)
    Látom te is szépen felöltöztetted Fáncsit! :D Gratulálok! :inlove::inlove:
    Akár divatbemutatóba is elmehetne, olyan szépeket alkottak megint a grafikusok! Őket is megilleti a köszönet! :D:inlove:
    Gratulálok mindenkinek aki sikeresen megcsinálta az eventet, a tenyésztőknek meg sok szintdifferenciás tenyésztést kívánok, (fölfelé xD) - miután kiderült, hogy az egyetlen állat ami nem ugrik, az az elefánt! xD:D:inlove:
     
  6. strawberry49

    strawberry49 Rutinos


    vonja valaki kétségbe a hasonlóságot! (rózsaszín bokavédő, lila öv...):D:music::p
     
    Utoljára szerkesztett: 14.9.17
    Fenyvesi1010, Gio, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  7. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    ez nem ééér! alig birok magammal holnapig!(én ugyanis ellustálkodtam a kellő mennyiségű fánit) nagyon cukik! végre egy csajos event! :inlove:
     
    bendi1121, Fenyvesi1010, újfarm53 és 8 más kedveli ezt.
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! A felhő kész, még 2 feladat van hátra.Komolyan mondom ennyit még nem nevettem event alatt.xDEzek a szerkók Fáncsin, hát kész vagyokxDxD
     
    Ágica-1958, Ananke, ho-hoboy és 15 más kedveli ezt.
  9. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Ezt jól benéztem! A leírásban az van, hogy a titokzatos rakomány a májusi gőzös gőte lakja! Gyorsan kitettem, most leért és struccászatot kaptamxDxD
     
    ho-hoboy, Ananke, Fenyvesi1010 és 11 más kedveli ezt.
  10. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Marika312, Ananke, Fenyvesi1010 és 12 más kedveli ezt.
  11. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Sziasztok!:DSzerencsés gyors kis eventecske volt ez!Tegnap este fél óra alatt meglettem.Betettem a 132 tenyésztést,fehér , jáde és némi sima elefánttal kiváltottam mindent (a 15-t véletlen),megmaradt egy rakomány elefántom ,amiből rendesen felturbóztam a csp. készletem ,megmaradt néhány tűzoltóm ,tehát elégedett vagyok.:DTovábbra is elefántokat nevelgetek ,megpróbálok élni a kedvező piac állással.Sok sikert mindenkinek és gratulálok a végzősöknek.:)
     
  12. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Tegnap tenyésztettem baby-boom alatt, de csak most adtam be az elefántokat.:)
    Kész a felhő.:)
    Mindegyik feladatban 10 fehér, 3 foltos 1 jade és 57 sima elefántot adtam be. :)
     
  13. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Drága szomszikám!
    Tudod nyuszika 215 ,hogy velem lehet alkudni. ;):inlove:
    Piros ólat megtarthatod magadnak,de Te adod a felhőt és a kitevőket és Én adom neked a drága (nem olyan drága,mint Te) szupi tápot, az elefánikat és abból biztos összehozol 1 pink ólat is magadnak.;):p
    Így nem kell már fánikat szaporítanod és főleg nem kényszerülsz sz.tápot keresgélni vagy drága,jó magyar forintért, ráadásul ezrekért azt venni hó vége felé.:)
    A kész felhőért természetesen kapod a munkád jutalmát,hisz Én nem szeretek senki adósa lenni.;):p
    Naaa! ÁLL AZ ALKU ?--- öreganyám.
    :music::inlove:xD:cry:xD
     
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Csak azt nem tudom, hogy is transzportálnánk át azt a felhőt:D Tudod milyen nehéz dolog ezt-azt egyik helyről a másikra eljuttatni, még hozzáértőknek is... ismerek pl. olyan állítólagos könyvelőt, akinek fél év alatt sem sikerült egy egyszerű banki utalást elintéznie...inkább tartozik;) és ez nem vicc!-.-
    Most FA-ért veszek tápot, tartalékolnék a felhősor vásárra is, de úgysem bírom ki. Holnap estére kész kell lennie az ólnak, vasárnap versenyre kell mennem a fiammal. Hajnali indulás, késő esti érkezés...

    Hanem mekkora mákom volt ma reggel...kinyitottam egy rakás ládát...az egyikből kiesett 1 szupitáp...a másikból 1 bájitalxDo_O a meglévő 9 szupival már jó esélyem van a pink fániólra...

    Drukkolok nagyon, hogy minden rendben menjen ma! Vigyázz magadra és :inlove:puszi!
     
    osztrak12, Gio, Maszatka47 és még 1 ember kedveli ezt.
  15. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Én is kész lettem az első boom alatt, nagyrészt Jáde és sima elefántok bedobálásával. A többit a gazdaköribe hagytam :) Nagy meglepetésemre a legelső elefántos tenyésztésből nagy ugrások lettek, a legnagyobb 4 db sima elefántból lett egy Asztalos elefánt :inlove: erre nagyon fellelkesedtem, de már a második tenyésztésnél csak a következő szintre ugráltak az elefántkák... :( Remélem a hétvégi boom alatt visszajön a szerencse :p
    Mindenkinek sikeres befejezést kívánok!
     
    stellácska26, Gio, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  16. Vajdaencsi

    Vajdaencsi Járnitanuló

    Dettó, én is azt hittem a leírásból, hogy tuti a gőteól...de nem az lett. :(
     
    osztrak12, Maszatka47, Evita-55 és 4 más kedveli ezt.
  17. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    A szokásos kötelező ugrásokon kívül egy olyan történt,ami hosszú évek alatt először. 4 fehérből lett egy egzotikus:)
    Eddig még sosem jutottam tenyésztéseknél. a 8. szintnél tovább.
     
  18. Ananke

    Ananke Rutinos

    Sokan hiszünk még a mesékben;)xD
     
    Maszatka47, Evita-55, ho-hoboy és 2 más kedveli ezt.
  19. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, a leírásban pontosan olvasható: gőtelak FEJLŐDHET !! ki. Ami nem biztos természetesen. :music::music:
     
    Gio kedveli ezt.
  20. Vajdaencsi

    Vajdaencsi Járnitanuló

    "Titokzatos rakomány nevű ajándék a >>2017. májusi gőzös<< gőtés ólja." Ez a mondat az, ami engem konkrétan félrevezetett.
     
    Ananke és Evita-55 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.