Visszajelzés Randizós este - elefántos event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nem kekeckedésből, de ott a mondat úgy szól, hogy a titokzatos rakomány a 2017. májusi gőzös gőte ólja.:) Semmi fejlődhet;)xD
     
  2. Ananke

    Ananke Rutinos

    Úgy látszik, nem ugyanazt a leírást olvastukxD Nálam is a várt gőte helyett a szokásos tyúk jöttxDxD
     
    lüszilke15, osztrak12, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  3. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Elfogyott az elefántom is, a pénzem is, a tápom is:p És a mamutomat egyenlőre még tartogatom!!xDxD
     
    lüszilke15, osztrak12, Leho69 és 6 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Vajdaencsi!
    Ha gőtelak lett volna a nyeremény, akkor az lett volna odaírva és nem az, hogy titokzatos rakomány. ;)
    Szerencsétlen módon a játékban több Titokzatos rakomány elnevezésű ól van (pl. katicás), kénytelen voltam utalni arra, hogy melyik a sok közül. Linkelve az ismertető.
    Bevallom, eszembe sem jutott, hogy valaki úgy érti, hogy a titokzatosból garantáltan gőteól fog kifejlődni. Olyan titokzatos "izé" nincs a játékban, ami biztosan főnyereményt adna. :D
    Ismétlem, ha gőteól lett volna a nyeremény, akkor nemes egyszerűséggel azt írtuk volna az ismertetőbe. ;)
     
    Vajdaencsi, majoranna65, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép estét mindenkinek!Jöttem egy kicsit nyekeregnixD!Nem ugrottak ezek a mocsok Fánik!!!!Most már se pénz se posztóxDxDMár bájitalom sincsxDAmúgy a Fánis event kész 100%-ban végre.Pihenésképpen nézzük Micivel hőlég ballonokat,úgy nézi majd kiesik a szemexDxD
     
    taga1, Maszatka47, mebajah és 9 más kedveli ezt.
  6. hajnal13

    hajnal13 Járnitanuló

    sziasztok :) szép estét mindenkinek;)
    gratulálok minden kész eventhez;):D ügyik voltatok;):D:D
    én kihagytam :D:D
     
  7. robimobil

    robimobil Utánpótlás-írogató

    Szia! Tisztelettel kérdezném. az elefántos event végén kaptam egy kitehető ajándákot ami 2 db farmpengőt adott. Kérdésem ez csak egy alkalomra szólt ha nem akkor hol találom meg. a
    A választ előre is köszönöm
     
    osztrak12 és stellácska26 kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem az elefántos miatt kaptad hanem mindenki megkapta. Nem egy alkalomra szól, hanem ha kirakod akkor 30 alkalommal le tudod aratni és kapod a 2 FP-t, utána le kell szedni és újra kirakni de akkor már csak TP-t ad.
    A farmon a váza ikon alatt találod ha átvetted: tökéletes kikapcsolódás néven.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/meglepetés-ajándék-minden-gazdának.15516/
     
    -kaktuszable-, Leho69, hajnal13 és 6 más kedveli ezt.
  9. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nem akarnak ugrani ezek a fánik...vészesen fogy a tápom, lassan gyűlnek a tűzoltók, egy árva asztalosom is van már. Piacon semmi sincs elefánt ügyben. teljes csőd ez a boom nekem.
     
    -kaktuszable-, Leho69, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem is csőd volt az egész. Beraktam a tűzoltókat keverve és az összes bukó lett. Ilyenre még nem is emlékszem. Ami maradt azt a piacon vettem, de már ott sincs eladó pár órája.:cry:
     
    -kaktuszable-, Leho69, revaa és 4 más kedveli ezt.
  11. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Sziasztok! Nincs a pajtában a krom és a platina titokzatos tenyészetem, amit megnyertem. És a fákat sem találom. Tudja valaki, hol lehetnek?
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  12. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    .......és akkor itt vagyok Én is.:D Nincs még Gőtém és Én is úgy értelmeztem pedig,hogy Gőteól lesz.:p:sleepy:
    Hát lányok, az a nagy harci helyzet,hogy jól pofára estünk mind 3-an és még többek is !;):D
    Most sírjunk vagy nevessünk magunkon?xD:cry:xD

    Itt a mondat az ismertetőből, amiből Gőteólat értelmeztem:
    Titokzatos rakomány nevű ajándék a >>2017. májusi gőzös<< gőtés ólja.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.17
    Vajdaencsi, Evita-55 és bendi1121 kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Eva0220!

    1. Ebben a topikban a játékosok csak abban tudnak segíteni, hogy pl. a bahás titokólat (Króm), ne a farmon keresd.
    2. Ha így sem találod meg, akkor a megfelelő help topikban kérdezz legközelebb. >>ITT<<
    3. Az eventen nyert minden titkosodat (ól, fa) 09.14-én hajnali 05:40-kor kibontottad. Ezért nem találod őket a pajtában.
     
  14. Bence140602

    Bence140602 Junior szaki

    Mindenkinek szép napot!
    Nekem sikerült összehoznom ezt a randit, Ellát nagyon csinosan felöltöztettem-egyébként is az -, már csak rajtuk múlik hogyan tovább..........Igaz a szerelem mindent legyőz !!!!!!!!!!!!!
    Még tenyésztem az elefántokat és jóval áron alul adom el, keressétek a piacon, de rögtön elkapkodja valaki.
    Üdv. mindenkinek: Bence140602
     
  15. _livia70_

    _livia70_ Törzsjátékos

    Én végeztem és minden ólat fát kitettem és reggel ért a csalódás hogy semmi uj a nap alatt a szokásos ólak fák,egy kicsit csalódott vagyok de majd legközelebb nekem kedvez a szerncse
     
  16. Vajdaencsi

    Vajdaencsi Járnitanuló

    Szia Beko, részemről semmi gond nincs, én csak meg akartam nyugtatni Evitát, hogy nem volt egyedül. :D Nem háborogtam, nem panaszkodtam, csak aztán húztuk a témát mint a rétestésztát. Az ismertetők jók, csak annyira akartuk azt a fránya gőtét, hogy beleláttunk olyat, ami nincs is ott :p
     
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Értem és köszönöm. :)
    Tudod én mennyi pink ólat láttam (volna) bele titokólakba? De csak nem adták.
    xD Hogy kerek kerékről már ne is beszéljünk. :music::D Mindig látni vélem, hogy kipörgetem a pink terményest, de vagy megtorpan pont előtte, vagy csak egy icipicit, de túlszalad...
     
  18. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Hát a mondatod második fele lehet, hogy hiába való. Szomorú tapasztalat de nekem soha nem lesz a titok ólból/fából aminek lenni kellene( a fantázia neve alapján) de még az azt megelőző se. Sorra szórják a retro vackokat aminek számomra soha nem jelentettek semmit, no meg a sok sárga ólakat/fákat amit az ember megvehet, vagy előállíthat. Ezzel kapcsolatosan már a Forum minden topikjában írtam, de sajnos a reakció- nem jó helyre írom. Ezzel meg más észrevételemmel is úgy vagyok már mint a "füstszűrős sapkával". Lassan lassan eljutok oda, hogy nem érdemes a véleményt megírni mert úgysem lesz érdemi változtatás, akár az utóbbi idők baby boomm-ja,- szigorúan a betett állat következőjét adja, ha esetleg azt kihagyja és a következőt már örömkönnyekre fakadok. A legmagasabb szintű csoda csak vágyálom.
     
  19. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia BackOffice!
    Varázsolj (back) oda az éppen szükséges helyre, a pink ólhoz vagy terményeséhez1 mágnest és az a "nyiladat" garantáltan oda fogja vonzani.;):D
    Arra vigyázz,hogy a mágnes egyik fele vonz,a másik taszít.xDxD:inlove:
     
  20. nagyalma2001

    nagyalma2001 Aktív író

    Csak egy kérdés, már letenyésztettem a kellő elefántokat, tényleg teljesen random válogathatok az ablakok közül? Csak a felhőig megyek 12-t nyitnék.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.