Visszajelzés Randizós este - elefántos event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumlakó

    Szép teljesítmény !
     
  2. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Megnéztem az event leírásban, tényleg benne van, de azért, mert alapállatokból is teljesítheted, ha van elegendő számú!
    Igaz én sem értem teljesen, mert 2 óra után 4 perccel simán el tudtam indítani a tenyésztést anélkül, hogy kiváltottam volna előtte a szobrot. Most 4 órakor nekem is ki kellett váltani! Valószínűleg az elején valami hiba miatt ment a tenyésztés szobor nélkül is!
     
    genka53, Maszatka47, alpha58 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok ! Örömmel jelentem, szintet léptem így már megy is a tenyésztés. :D:D Tudtam, délutánra szintet lépek, tegnap még
    1.8 M Btp kellett a 20 AB-hez. :D:D:D Plusz még van most 3 AB . de meg lesz a többi is a leg fontosabbokhoz.
     
    genka53, osztrak12, brekkencs. és 11 más kedveli ezt.
  4. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Én 3 farmon indítottam karbantartás előtt teli tárral, utána learattam őket úgy néz ki meg vannak. Egyébként 1 farmon lett plafon, a lukimin: 1 db egzotikus (csak alapot indítottam) :)
    Másik farmon 1 asztalos, harmadikon 2 tűzoltó a teteje.
     
    genka53, osztrak12, brekkencs. és 8 más kedveli ezt.
  5. Uzsabalu33

    Uzsabalu33 Junior szaki

    Sziasztok event kész!
     
    genka53, brekkencs., marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  6. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    genka53, -W-595-, brekkencs. és 10 más kedveli ezt.
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Az utolsó 3 beadásnak lehetne komolyabb ajándéka. Kevésnek találom, vagy az előzőek kerültek túl sokba. Drága, nagyon drága, így, hogy mindenütt ugyanannyi a beadandó értéke. Igazából etetni is, de ruházni is sokban van az elefánt.
    Ja, és azt majdnem kihagyom, mindezért 1 40 órás felhő, vagyis 2 naponta. Nem egy főnyeremény.

    Egy más: kiváltottam mindent a bahán, volt miből, minek várogassak vele. Csakhogy így ömlesztve továbbra is az a véleményem, hogy nem élvezetes. Ezt a legutóbbi ilyennél is hangoztattam. Inkább lenne szintfüggő egy új állat v növény, mint a fő farmon.
    Most kiváltottam mindent, azt sem tudom melyikkel kezdjem az ültetést. Inkább csak olyan értéke van, hogy legyen meg ez is. Egyelőre még számomra. Egyszerre mindent úgy sem fogok tudni ültetni, szelektálnom kell. Amúgy is a bahán első az állat és a fa nálam.
    (Idedobták, nesztek, most aztán legyen csend 1 ideig, ennyi volt a baha fejlesztés. Ezt is 1 takarításos cirkusszal. )
     
    osztrak12, brozsa, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    Nem kell mindent kiváltani és a sorrend is mindegy. Tegnap még gondoltam hogy kiváltok mindent, de aztán aludtam rá egyet és a 13-15-öst nem váltottam ki, főleg hogy a tenyésztésen sírni tudtam volna.:cry: Így ugrott a piros ól, de ez legyen a legnagyobb bajom. A felhőt aktiváltam és ez volt a lényeg.:)
     
    genka53, osztrak12, -W-595- és 13 más kedveli ezt.
  9. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    -Fülemüle-70, taga1, Rebcsok és 4 más kedveli ezt.
  10. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Sziasztok! Csak nálam nem működik az elefánttenyésztés? Nem tudom kiválasztani tenyésztésre az elefántot - minden egyéb állatot igen - és a karbantartás előtt tenyésztett elefántokat sem tudom "bearatni", pedig jelzi, h. kész van a tenyésztés. Már ki/beléptem, de az sem segített.
     
    osztrak12, Maszatka47 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  11. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Naggyon cukik ezek az Elefánik, kár, hogy a csillagosok a régiek maradtak!;)xD
     
    osztrak12, Maszatka47 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ki kell váltani az elefánt tenyésztésének a jogát. A karbantartás előtt egy hiba miatt lehetett tenyészteni de most javították.
     
  13. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Annyira éreztem, hogy kivárás van.:)
    És itt van a trallala duplán.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.17
  14. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Nagyon szépen köszönöm Kukori. Pedig olvastam is, csak valamiért átsiklottam felette. Most már minden ok. Tudtam, hogy Rád mindig számíthatok ha segítség kell.
     
    -Fülemüle-70, Maszatka47 és kukori80 kedveli ezt.
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Jó délutánt! :) Lassan már kukorékolnod kell a naplementét, hát ilyenkor kell felkelni? :D

    Inkább kiváltom, mert elfelejtem, aztán majd keresem amikor meg kellene valamihez.
    A tenyésztés nekem már régóta nem a kedvencem. Csak fogy a kellék, de a pajta csak pénzért szaporodik :( Azt gondolom sok az alapállat beadás a kupiba, lehetne csak 2, amolyan édeskettes, főleg úgy, hogy alig ad vissza sokszor 1 lépésnél többet.

    Nem tudom ilyen marad-e a kép a tenyésztésnél vagy a pajtában is, de elég gyenge az elefánt motívum. Nekem ennél jobb volt az előző.
    A többi állathoz képest nagyon gyenge munka. Még a retro++ óljaim vannak kint, hamarosan leszedhetem őket, akkor meglesem az új ólakat is.
     
  16. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Hehe, én mindent kiváltottam, majd egyéni kifutóba teszem a tűzoltó elefánt. Hisz a házi verseny szabályait nem volt szándékomban megszegni. De pont írtam is hogy vigyázat, hova is kattintunk. :(
    A kezem gyorsabban járt mint a tökel :cry:ütött agyam.
     
    Fenyvesi1010, osztrak12, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D Lassan olyan leszek mint Csókos: éjjel-nappal dolgozok és nincs erőm kukorékolni. :D
    A tűzoltót én is kiváltottam a 14-esből, de a 13-ban van a narancs elefánt, a 15-ben meg karácsonyi süti, nahh arra nem dobok be ennyi állatot. Sok sikert a versenyhez, ügyi legyél. ;)
     
    osztrak12, -W-595-, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  18. Anikó123

    Anikó123 Fórum-zöldfülű

    Nem tudok tenyészteni elefántot mert nekem nem müködik hiába van mindenem szürkén mutatja az elefántot a tenyész telepen
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  19. melike1112

    melike1112 Fórum ismerője

    sziasztok nálam nem működik az elefánttenyésztés? Nem tudom kiválasztani tenyésztésre az elefántot
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sziasztok. Ki kell váltani a Szentélyben az elefánt tenyésztési jogát.
     
    -Fülemüle-70, Gio, brekkencs. és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.