Visszajelzés Randizós este - elefántos event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.9.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Uzsabalu33

    Uzsabalu33 Junior szaki

    Mert a szentély 4. szobájába ki kell váltani 20 aranybanánért!
     
  2. melike1112

    melike1112 Fórum ismerője

    kösz.akkor most nem lesz nincs anyi banánom
     
    osztrak12 és Maszatka47 kedveli ezt.
  3. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Ilyen sem történt még a farmomon: elefántból lett egzotikus
     
  4. Hope1982

    Hope1982 Aktív író

    Sziasztok!

    Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de... Nekem ugyanaz a bajom, mint mindeggyik tenéysztős eventtel: nagyon nagyok az érték különbségek az egyes állatok között (jáde 26e, mamut 84e, tűzoltó 260e) és mennyit kér az egyes tárgyakhoz: 104800 (1 mamut +1 jáde -legalábbis nekem ez jött be), mert tuti hogy nem áldozok be egy 260e-es tűzoltót! Nem lehetne kicsit szűkíteni az értékkülönbségeket? nem lenne praktikusabb beiktatni egy olyat ami mondjuk a mamut és a tűzoltó között van? De ez a többi tenyésztősnél is így volt!
     
    bubafejgingo, Atrivikó, ronka és 6 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sima elefánttal is el lehet érni a felhőt. 2580 elefánt kell hozzá. Nem tudom hogy állsz táppal, ha van raktáron akkor telerakhatsz minden területet ólakkal és a piacon is tudsz venni elefántot ha van CSP-d.
     
    genka53, -Fülemüle-70, Gio és 7 más kedveli ezt.
  6. zsuska1957

    zsuska1957 Haladó

    Felhő aktiválva, várhattam volna vele kicsit, de sebaj!
     
    -Fülemüle-70, Gio, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  7. Hope1982

    Hope1982 Aktív író

    Végül is meg lehet csinálni! Kb 80 férőhely van a két baha területen (zuhatagot nem számolva), ez 33 kört jelent! És 360000-ből meg vannak az ólak! :D

    U.I: Mea culpa! Kicsit jobban utánna számoltam! Nem lesz elég rá az idő, hacsak nem szupertáppal eteted őket vagy nem veszel elefántokat menet közben!
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.17
    genka53, Sali~*.*, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  8. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Szia!
    Nálam sem volt még ilyen szerencse, de most bejött ugyanígy négy simából egy egzotikus:)
     
    Sali~*.*, Gio, Bátyus és 4 más kedveli ezt.
  9. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Felhőig megcsinálva az event, és pluszban a narancs ólasat választottam, mert kari sütiért sok az a beadandó, tűzoltó fáni meg tenyésztésből is lett pár, meg kiváltottam a szentélyből 1-et. Így ugyan piros ólam nem lesz, de a narancs is ad 2-t, tehát az a kis időkülönbség már nem számít, időre úgysem tudok aratni.
    A bahán is mindent kiváltottam válogatás nélkül, mert én se figyelgetem, és akkor elfelejteném, most vettem kezdésnek 6-6 fát, és 100-100 növényt, vegyesen ültettem most 30 kockányit mindenből, aztán a gazdaköri igénye szerint fogom ültetni őket. Én is azt mondom, hogy sok ez így egyszerre, nincs fokozat, a múltkor is ez a sok fa, meg most is fa növény, csak győzzük szusszal, meg kapával (na meg épp ésszel).
    Sok sikert mindenkinek az eventhez.
     
  10. damien

    damien Aktív író

    Nem lehetne egyszer végre olyan nyereményeket adni, ami minden játékosnak jó? Már tele van a padlás 24 meg 48 órás kitehetőkkel! Teljesen használhatatlanok! Nagyon bosszantóak az ilyen 12-24-40-48 stb. órás felhősorok is! Nem lehetne olyan időket megadni, ami mindenkinek jó? A felhőknél 10, illetve 22 óra például. A készítőknek nem kerül semmibe a játékosok pedig örülnének neki. Ráadásul nem éreznénk úgy, hogy egy rakat lópikulát kapunk a munkánkért, pénzünkért!
     
    Ribiszke és lukimi kedveli ezt.
  11. farmerKros01

    farmerKros01 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kerdesem, hogy szamit, hogy melyik rekeszbe adunk be? Marmint kedvunk szerint valaszthatunk 12-ot a felhosorert vagy mindenkepp az elso 12 rekeszt kell megtolteni erte?

    Koszonom!
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Az ismertetőből:

    Tetszőleges sorrendben végezhetjük el a beadást.
     
    genka53, -Fülemüle-70, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
  13. farmerKros01

    farmerKros01 Fórum-zöldfülű

    Huu basszus. Most inkabb nem jellemeznem magamat, pedig ketszer is vegigneztem :oops:

    Koszi szepen ;)
     
    genka53, -Fülemüle-70, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  14. ZitaGAZDA03

    ZitaGAZDA03 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Szerintetek lesz az event alatt még bébi-boom??
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Pénteken 18 órától szokott lenni, gondolom most is lesz.
     
  16. Hope1982

    Hope1982 Aktív író

    Szia! A naptár nem írja, hogy lenne még! Pedig általában az elején és a végén szokott lenni!
     
  17. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    eventecske lerendezve:p:inlove::inlove::inlove::inlove::D
    nekem jól jött a karban tartás :D mert utána kezdtek jobban ugrálni az alapok, nem lett ugyan aranyka,de
    jött 3 mamut és 3 tűzoltó az alapokból:inlove::inlove::inlove:
    mindenkinek további jó eventezést és nagy ugrásokat:)
     
    genka53, -Fülemüle-70, taga1 és 11 más kedveli ezt.
  18. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok! Event kész!!
    Lett még 4 tűzoltóm.:p Ha lesz még boom hétvégén, folytatom.:)
     
    genka53, -Fülemüle-70, taga1 és 7 más kedveli ezt.
  19. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !!! Itt sem ugráltak nagyon Dumbóék, de azért pár mamut befigyelt ;) én még ennyit sem vártam a boom-tól....tapasztalat :sleepy: Azt hiszem Katától olvastam (vagy nem ?) hogy jáde+sima kombóval könnyű, nem kell matekozni....én lusta módon ezt választottam, köszönöm a tanácsot :) Felhő beüzemelve :) és annyira belejöttem az öltöztetésbe, hogy véletlenül mindent megcsináltam :music: aztán csak öltöztettem, meg öltöztettem :p mint gyerek koromban a papírból készült bábukat :D "...gyermek vagyok, gyermek lettem újra...." Köszönöm :)
     
    genka53, Hope1982, -Fülemüle-70 és 9 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Gratulálok.) Nálam nagyon randán néz ki szegény Elefántiné. Adtam rá egy rózsaszínű csíkos gatyát, egy fekete -fehér felsőt, egy kalapot és gondoltam hallgasson zenét is hogy művelődjön, raktam a kezébe egy rádiót:D.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.