Visszajelzés Rejtélyek karavánja - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szöszi2009

    Szöszi2009 Járnitanuló

    Ez az egy lehetőség van? A vásárlás?
    Köszi, a segítséget előre is.
     
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Az ólakat mindig is mi vettük meg a Gazdaboltban, és természetesen szokás szerint CSP-ért az alap ólakat, és a sárga fejlesztésűeket.
    Persze voltak a farm indításakor olyan gazdaköri feladatok, amelyeknél azok megoldásakor kaptunk tyúkólat, nyúlólat stb., mivel a kezdő farmernak ez is segítség volt, hisz így könnyebben fel tudta fejleszteni a farmját.
    Most ennél nincs rá lehetőség, mert egy huszárvágással azonnal tenyészthetővé is tették a skorpiót, és ennek leghatékonyabb módja, hogy mindenki, aki akar vehet nem 1-2 db ólat, hanem 1-2 területnyi ólat, ha hatékonyabban akar skorpiót szaporítani a tenyésztéshez, vagy a piacozáshoz..
     
  3. Sali~*.*.*

    Sali~*.*.* Utánpótlás-írogató

    Perfekt 8)
     
  4. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Nem bírtam kivárni az egy tápost így tegnap én is befejeztem beüzemeltem a felhőt. Jó lesz majd vasárnap is kihasználom a lehetőséget és tele pakolom a kupit többször is. A kicsi farmon viszont kivárom, mert ott nincs annyi felhalmozott szupertáp spórolni kell. Szép napot sok sikert.
     
  5. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Mindkét event teljesítve, a maradék már csak hab a tortán.Azt szerettem volna ha a felhőt elérem ez volt a cél. Köszönöm mindenkinek, az ötleteket:inlove::inlove::inlove::inlove:nélkületek nem sikerült volna. Most már szép lassan haladok a maradék jobb oldal teljesítésével, de ez már nem fő cél. Aki még dolgozik, annak sok sikert, és kellemes hétvégét!!:inlove:
     
    jutka190226, szellorozsa, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  6. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Szia! Van amikor csak lazán játszani szeretnék, van elég kihívás az életemben, időnként túl sok isxD
     
    ildiko44, jutka190226, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  7. ildikobodo

    ildikobodo Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Kérem segitsetek. Nem tudok eventezni, mert nem töltődik be ahol be lehetne adni a dolgokat. Üres a terület.Id43769527.előre is köszönöm.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, kérdést vagy problémát valamelyik Segítségkérő topikba hozzál, pl. ide:
    Minden egyéb kérdés ide

    Az eventcsevegőben ritkább a moderátori jelenlét, a Segítségkérő topikokban segítünk.
     
  9. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Segitséget kérek! Tenyésztelepen, beadom az állatokat és a bájitalt bejelölöm mind a négyet! A következő beadásnál ismét be kell jelőlni a négy bájítalt - másik farmomnál automatikusan marad a négy bájital. Mit tegyek - köszönöm!!!
     
    szellorozsa és ulmo12 kedveli ezt.
  10. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Segítségkérő topikba írj, ott tudnak is segíteni - bármikor, amikor problémád van. :) Ez kimondottan a tenyésztős problémák help topikja: https://board-hu.farmerama.com/threads/tenyésztéssel-kapcsolatos-kérdések.19455/
     
    szellorozsa és vihence kedveli ezt.
  11. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Megjött egy rocksztár skorpió.
     
    szellorozsa, Fuhur, soresne és 5 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Gratulálok! Most már fel is tud lépni legalább. ;)
     
    ildiko44, szellorozsa, soresne és 2 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Nekem már régen ugy müködik.Kitapasztaltam:ha rákattintok a bájitalra,majd a szuperbájitalra,akkor hátul marad a bájital/ le kel nullázni a szupert,csak akkor bekapcsolni ha használni akarod/Igy ha folytatod a tenyésztést akkor a bájital jól működik.próbáld ki.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.8.21
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Itt semmi sem kötelező;)
     
  15. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Nekem is össze-vissza működik, hogy így, hol úgy. Írd be előbb, hogy mennyit akarsz tenyészteni és utána állítsd be a bájitalokat. A jobb oldali fehér területen alul mindig figyeld a felhasznált bájital mennyiségét.
     
    jutka190226, Kuzdern, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  16. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    A tenyésztést sikeresen befejeztem,a kapott titkosakat kiraktam.Be is értek : semmi újat nem adott.Tovább bővítem a szerencsétlenek táborát :oops:
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Tenyésztgettem a felröpi végett. 2/3 szkarabeusz, 1/3 gyűrű. :sleepy:
     
    inanna11 és szellorozsa kedveli ezt.
  18. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Event kész mindkét farmon. Gondoltam tenyésztgetek amíg 1 táp kell, de olyan szinten nincs ugrás, hogy teljesen felesleges ezt az egy tápot is elpazarolni rá.... Már bánom, hogy a kisebbik farmon elhasználtam jó sokat. Most gyűjtögethetem, hogy megint legyen 2ezer körül. Mivel nem nagyon van ugrás, így sajnos az sem jött össze, hogy haladjak a leves mesterrel, és kiszedjem a szupitrágyát. :( Legalább adott valamennyi gyűrűt, így tudtam pluszba játszani, és szedem ki a magokat, hogy a másik eventtel is haladjak.
    Aki még küzd, annak sok sikert, és jobb ugrásokat kívánok.
     
    magdi06, jutka190226, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Event nálam is kész van már, mind a három farmon. Te kettődön és az enyémen. :D ;)
    Ugrásokban nálam is az a helyzet, mint nálad. :( Nem baj, majd ugrálunk mi, kínunkban. :D
     
    ulmo12, vihence, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  20. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    a csuda egye meg, jóval kevesebb vízibogyóm van mint kellene, egyébként meg tudnám az egész sort csinálni, mert a többiből van. Csak tudnám, hogyan lehet az új programban a gyors vásárlást intézni, akkor azért sikerrel járnék. Tud valaki nekem segíteni?
     
    ulmo12, ursa11 és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.