Repülni lehetséges!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 25.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Tetszik :)
    előzetes számítások szerint, ha minden jól megy, és úgy jönnek a röpik ahogy kell. akkor
    Bioüzemanyag: 304 db
    felröpi: 1216 db
    növény: 19760 db

    Bioüzemanyag XL: 102 db
    felröpi: 1122 db
    növény: 18870 db

    Bioüzemanyag XXL: 51 db
    felröpi: 1020 db
    növény: 18360 db
     
    Margó, luszilke151, Pumukli17 és 31 más kedveli ezt.
  2. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nem tudok 0 percezni és el kincskeresőztem a szupitrágyámat is, úgyhogy lesz az 3 isxD
     
    Peszi2, genka53, anci091551 és 6 más kedveli ezt.
  3. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Én már a külön ellenfelekre lebontva is készítem az összesítést, mert nem biztos, hogy egy utolsó 2 lépésért megéri ellőni egy XXL-t.
     
    times84, taga1, demeter03 és 7 más kedveli ezt.
  4. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Gyors számítás szerint, ha nem váltunk magasságot:
    bio: 19.760 kamelina, 1.216 kanna, 3.648 napraforgó
    bioXL: 18.870 kamelina, 1.122 kanna, 2.550 napraforgó
    bioXXL: 18.360 kamelina, 1.020 kanna, 2.500 napraforgó

    A 6 lépéses éri meg a legjobban :)
     
    luszilke151, demeter03, Melan és 20 más kedveli ezt.
  5. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Azt a részt átfutottam viszont pótoltam a hiányosságom! :D
     
  6. -iceman97-

    -iceman97- Haladó

    Most nem lehet csak felröppenőből megcsinálni,mint a traktorversenyt?
     
  7. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Nem, szerintem nem, és mindjárt hozom a számításaimat, hogy bebizonyítsam :) Az ellenfelek végén azt a 2-3 lépést gazdaságosabb a sima bioval megtenni, mint elpazarolni az XXL-t.

    Kis türelmet, mindjárt hozom :)
     
    taga1, Melan, Peszi2 és 9 más kedveli ezt.
  8. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Ez a jó a fórumban: több szem, többet lát. (több buksi, többre képes :D )
     
    Melan, Peszi2, inanna11 és 10 más kedveli ezt.
  9. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Jó az!!
    csak a xxl néztem 304 lépés kel osztom 6 az 50,6666= 51 lépésre 51X az event n, repcsivel és napraforgóval és biza azok az eredmények jönnek ki
    a napraforgó 2550
    és nem 2 nap lesz az hanem 4 :eek: ma elszállt a gesztenye sorom :DxDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 25.7.16
    maniszla, Fätum, Melan és 17 más kedveli ezt.
  10. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Így a videó megnézése után ...tetszik. és már tiszta is az egész. Ha fel vagy le váltunk, akkor is haladunk előre egyet. Így aztán sok xxl és néhány sima felhasználásával lehet a leginkább begyüjteni azokat az ajikat, amik tetszenek... 20 órás fák! Kifelé a pajtából... Esőerdőt nem piszkálom, ott naponta 2x xxl aratás van. a kincskeresőshöz is elég volt a főfarm+kerbe+baha+ 2/3 tölgyes...most is elég lesz. Persze a trágyahiány borítékolható, ami 6 órás növénynél nem túl jó, de rengeteg idő van, elkészülünk. Megyek rendezkedni.
     
  11. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Nagyon tetszik,várom,mert mindenképpen megcsinálom.Rendesen meg kell dolgozni érte,de megéri!!;)
    Mindenkinek sok sikert a befejezéshez.A cserékhez nem külömben!
     
    kissme6, -W-595-, Peszi2 és 10 más kedveli ezt.
  12. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Csalódott vagyok, mert rengeteg csillagot vártam... Ennek ellenére 2 csillag, és 2 aranybanán a legértékesebb nyeremény. Jó, persze ott vannak a titokzatosak is, de az tuti fix, hogy mint nekem általában, most sem jön majd össze semmi jó, és új.
    Nagyon sokat kell termelni, és ehhez képest nagyon keveset kapunk. Most mindenki a csillagokra hajt, és mintha kiszúrás képen nem adnának az eventek során :(
    Ennek ellenére persze neki látok, kíváncsi vagyok, a napi egy aratásommal meddig fogok eljutni... (kb semeddig.) csinálom, ameddig tudom.

    Sok sikert mindenkinek!
     
    daszi, Peszi2, mária4702 és 5 más kedveli ezt.
  13. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Nem, nem és már tudom is az okát, hogy miért nem :)

    Tehát. Most végigvezetem CSAK bio XXL-el, hogy lássátok a difit. Nem túl nagy, de van, akinek számíthat.

    Az első ellenfél az 44 lépés, de 44 nem osztható maradéktalanul 6-al!!! Tehát oda nem 7 db XXL kell (6*7 =42), hanem már rögtön 8.
    A második ellenfél 60 lépéses, az sima ügy, 10 db xxl.
    A 3. ellenfél 65 lépés, abban sincs meg maradéktalanul a 6, így oda nem elég a 10 XXL, hanem 11 kell.
    A 4. ellenfél 71 lépés, az sem osztható maradéktalanul 6-al, így oda sem elég a 11 db xxl (11 * 6 = 66), hanem még egyet rá kell áldozni, tehát 12 db bio xxl kell.
    Az 5. ellenfél 64 lépés, abban sincs meg maradéktalanul a 6, tehát nem 10 db bioxxl kell (6*10 = 60), hanem beáldozva még egyet, 11 db bioxxl kell.

    Ha ezt összeadjátok, az NEM 51 db, hanem pontosan 52 db bio XXL. Ez azt jelenti, hogy napraforgóból kéne 2.600 db, kannából 1.040 db és kamelinából pedig 18.720 db.


    Az ÉN verzióm szerint:

    Az első ellenfélhez 7 db bioxxl + 2 db sima bio (6*7 + 1*2 = 44)
    A második ellenfélhez 10 bioxxl (10 * 6 = 60)
    A 3. ellenfélnél már nem éri meg megbontani az XXL-t és a bio-t, mert olyan sok kicsi bio kéne, hogy az önmagában több cuccot igényel, mint egy darab xxl, tehát a döntésem: 11 db bioXXL (65 lépés)
    A 4. ellenfélnél ugyanaz a helyzet, mint az előzőnél, túl sok kicsi bio kéne, inkább egy nagy jobban megéri, tehát összesen 12 db bio XXL kell (71 lépés)
    Az 5. ellenfélnél 10 db bio XXL és 4 db sima bio ( 10 *6 + 1 * 4 = 64 lépés)


    Ez azt jelenti, hogy összesen 50 db bio XXL kell és 6 db sima bio. Ez a cuccok szerint 2.572 db napraforgót jelent, 1.024 db kannát és 18.390 db kamelinát.

    A spórolás: 28 db napraforgó, 16 db kanna és 330 db kamelina.

    Van, akinek ez kevésnek tűnhet, de én tisztán emlékszem, hogy milyen arányban jöttek a kukacok az előző eventnél, én nem tenném rá a rozsdás bökőt, hogy megéri elpazarolni 16 kannát...

    Szerk: Ez csak vízszintes haladás!!! Természetesen aki váltogatni akar az alsó és felső ajándékok között, az számítsa hozzá minden váltáskor az 1 db bio üzemanyagot!

    Aki szeretne még 3 db kannát és még 100 db kamelinát spórolni, az Leho69 leírását is követheti, amiben XL-ek is vannak! Én magam nem akartam még jobban bonyolítani az életemet a 3. fajta üzemanyag felhasználásával.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.7.16
    insignia75, luszilke151, ikivid és 38 más kedveli ezt.
  14. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Szia, azért szerintem nézd át még egyszer mit is ad a felhő..a Felrepit pedig sosem az eventnövény adta igazán.. ezt se feled el..
    Nekem legutóbb is meg lett nulla percezés nélkül.. igaz dolgoztam is érte.. Előny hogy most Mindenhol lehet ültetni és felrepi érkezik..
    :) Ja és dolgoztam mellette.. Nem volt szerencsém mert nem esett bele a szabadnapom az event időszakba ..
     
    demeter03, Peszi2, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  15. Suesette

    Suesette Járnitanuló

    Sziasztok! Az event jó lesz, akkor lenne szuper, ha egyes ajándékdobozok között nem kellene választani... vagy legalább újra neki lehetne futni a másik sávnak is. De ez már a bili kategória gondolom. :p
     
    csopke1, Peszi2, Gio és 2 más kedveli ezt.
  16. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Ismét egy főállású event,így nyáridőben,a BP-nál nem mennek sem telelni,sem nyaralni.:cry::cry::cry: én legalábbis visszasírom a régi szép időket,1 hónap-1 event,most pedig :p:p:p:p,annyit vetünk és aratunk
     
  17. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok!
    Kérdésem a következő:mikor legyőzöm az első ellenfelet/vagyis megcsinálom végig/ akkor kezdődik a második ellenfél legyőzése és így tovább ?
    Lehet buta kérdés,de én a hínárba teljesen belegabalyodtam sőt el is tévedtem :(
     
    kedvenc62, balektos, mária4702 és 6 más kedveli ezt.
  18. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Csak az összetevők miatt nem mindegy milyen üzemű a géped.;):D
    Gyors számolást is csináltam és ha nem tévedtem akkor,
    48 XXL + 3 XL + 7 Bió-ból megoldható lenne. :music:Melyhez 17.290 db gaz, 1021 kanna és 2559 db napraforgó kell(ene).:p
     
    Utoljára szerkesztett: 25.7.16
    kedvenc62, taga1, demeter03 és 5 más kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha csak egy lépéssel haladunk végig akkor: 1216 felröppenő és 19760 gaz kell.
    Optimális: 1021 felröppenő és 18290gaz kell. (XXL+ XL+sima:7+0+2, 10+0+0, 10+1+2, 11+1+2, 10+1+1=48+3+7)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.7.16
    szikat73, kedvenc62, haszabi0307 és 22 más kedveli ezt.
  20. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Én is gondolkodtam, hogy belevegyem-e az XL-t is a képbe, de az csak 3 db kanna és 100 db kamelina különbséget jelent, viszont nekem sokat bonyolít rajta, így úgy döntöttem, hogy elég lesz kétféle. Sima bio-kat úgyis csinálni kell a le-felváltás miatt, a bio XXL-t a nagyobb haladásért, de nem akartam a harmadik félével is megbonyolítani. De egyébként igazad van. Csak kinek mi :)
     
    osztrak12, kissme6, missuzy_53 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.