Repülni lehetséges!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 25.7.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Ha haladok, akkor rendben van.
    De a hsz-okból nekem ez eléggé félreérthető volt, ezért szerettem volna tisztázni.

     
    bindi5454 és osztrak12 kedveli ezt.
  2. tódorböbe

    tódorböbe Utánpótlás-írogató

    Ez már megint teljesíthetetlennek tűnik! Főleg ha a sorok közti váltásra el fog menni egy üzemanyag! Ne már!
    Ami még nagyon zavar, hogy a semmire se jó event matricát így erőltetik. Egy értékes ajándék lehetőségét elveszik tőlünk a matrica miatt. Ráadásul az esetek nagy részében megkerülhetetlen. A roncsvadász eventnél is egy értékes aranykulcsot kellett rá pazarolni, ahelyett, hogy valami hasznos dolgot rejtő kincsesládát nyitottunk volna ki. És megkerülhetetlen volt a matrica, mert csak arra lehetett tovább menni. Engem rettentően zavar ez a felesleges és haszontalan játékelem. Hagy döntsem már el én, hogy akarom-e! (Úgy mint azoknál az eventeknél ahol a csillagos érmével lehet a boltban tetszőlegesen vásárolni. A matricát soha nem váltom ki!) Vagy adják ingyen egy sikeresen teljesített event után.
    A repülős eventnél is mindegy lesz, hogy alul vagy fölül repülünk, a matricát akkor is meg kell szereznünk.:mad: De nekem nem kell a matrica!!!
     
    czankjuli, brekkencs., pukinyúl és 7 más kedveli ezt.
  3. Amateur*

    Amateur* Fórumelemző

    Akkor ne fogj hozzá, ne is pocsékolj rá időt, üzemanyagot ... főleg ne matricát!
    Mi a bajod a matricával?
     
    Meellcc, Melan, csopke1 és 6 más kedveli ezt.
  4. gálné54

    gálné54 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Kérlek, hogy segítsetek, mert én úgy értelmeztem, hogy vagy az alsó, vagy a felső ajándékot választhatjuk, és nem mindkettőt. Köszönöm szépen.
     
    osztrak12, bindi5454 és genka53 kedveli ezt.
  5. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    Meglátom mennyi felröppenő jön össze. Attól teszem függővé a repülés magasságát. :) Közben gondozgatom az eventnövényt.
     
    -W-595-, .barbi1., imi010 és 4 más kedveli ezt.
  6. Amateur*

    Amateur* Fórumelemző

    Így igaz ...
     
    inanna11, osztrak12, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  7. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Az utolsó sornál csak rápillantva, érdemes azt is figyelni pl, hogy kétszer hatossal éppen az ajándékot éred el, tehát elég utána váltani.
     
    bindi5454 és genka53 kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Tódorböbe

    A matrica a legjobb része az eventeknek :D

    Anélkül nem is event az event :cry:
     
    Meellcc, Melan, Cyra65 és 15 más kedveli ezt.
  9. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Igazad van de ez nem órás, hanem napos (5 naponta szedheted le ).
     
    Meellcc, pukinyúl, kovacstne és 2 más kedveli ezt.
  10. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    A matrica teljesen felesleges, ott porosodik a lomtárban! Ha be lehetne váltani arany banánra, akkor lenne értelme! :D:D:D
     
    Editanya51, Suesette, pukinyúl és 5 más kedveli ezt.
  11. bakfis

    bakfis Fórumszaki

    Igen ebben teljesen igazad van, csak ott nekem a narancs bagolyvár szimpatikusabb nyeremény mint a medve, de spórolás miatt megfontolandó valóban hogy inkább XXl-es üzemanyagot használok-e vagy nem. Azt hiszem mindez menet közben fog kikristályosodni annak függvényében, hogy haladok a gazzal, amit nagyon utálok ültetni :D
     
    pukinyúl, Melan, Mikulás48 és 8 más kedveli ezt.
  12. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Kulcs szó a "tűnik". :)
     
    mebajah, osztrak12, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  13. Amateur*

    Amateur* Fórumelemző

    Csak a matrica porosodik nálad? ;) :D
     
    csopke1, mebajah, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  14. tódorböbe

    tódorböbe Utánpótlás-írogató

    Én semmi jót nem találok benne, sokszor csak hátráltat a haladásban. Nem szoktam a matricás albumot nézegetni és nosztalgiázni. (Ennyire sajna nem érek rá!) Nem zavarna, ha nem kötelező hanem választható lenne.
     
    Editanya51 és taga1 kedveli ezt.
  15. tódorböbe

    tódorböbe Utánpótlás-írogató

    Remélem igazad lesz, és be tudom fejezni az eventet. Mert a felhősor igencsak jónak tűnik!
     
    csio70 és Luca_511 kedveli ezt.
  16. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Ez amúgy nekem már most sokkal jobban tetszik, mint a roncsfeltárós. Persze kérdés, hogy a felröppenők milyen arányban jönnek, mert azok még eléggé vissza tudják venni a kedvemet, de nagyon jónak tartom a felhősort, 50 ezer TP....amúgy az 5 nap szerintem nem sok érte, mert ha pl van egy felhősor, ami 5.000 TP-t ad és 12 óránként lehet bezsebelni, akkor ugyanott vagyunk, viszont itt még van egy plusz szupertrágya és 25% TP bónusz is. Jó ez, szerintem :) Csak kérdés, hogy eljutok-e odáig...Én úgy terveztem, hogy nem váltogatok, végignéztem a nyereményeket, én maradok felül és végigdózerolom a pályákat....Mondom, ha lesz elég felröppenő :) Én ráadásul el is utazok szerdán és csak pénteken jövök haza, nem tudom, hogy mennyire tudok közben vetni...
     
    Meellcc, Melan, Leho69 és 2 más kedveli ezt.
  17. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Meg a fél állatállomány, fa, növény mert nem tudom hová pakolni! :oops::oops::oops:
     
    Meellcc, marcsi152, osztrak12 és 2 más kedveli ezt.
  18. gálné54

    gálné54 Járnitanuló

    Köszönöm szépen, csak bezavart a -kiszedem az alsó, és felső ajándékokat- bejegyzés.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    5 nap ... 120 óra ;)
     
  20. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Sziasztok! Jól értelmeztem az event leírást? Ha végig xxl üzemanyaggal haladok nem váltogatok akkor is megszerzem a felhősort meg a kitehetőket? Köszönöm a segítséget! Szaniba megyek pont holnap 4 hétre és ott nehéz eventezni! Sikeres repülést mindenkinek!
     
    Meellcc, csio70, barbi021951 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.