Visszajelzés Romantikus randevú - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Paya76

    Paya76 Járnitanuló

    Sziasztok, szép estét!
    A mai nap 1*1 területen 4 pannival hortenzia:43 felröpi, szegfű 32.
    Lás csodát este megint szegfű 81 felröpi.
    Így reggelre meglesz a felhő és jöhet a rövidebb növény.
    Mindenkinek jó játékot!
     
    -Erbrow-, Fenyvesi1010 és Éva0315 kedveli ezt.
  2. kisegércsaj

    kisegércsaj Junior szaki

    Még 51 felröpi és az event letudva. Négyórással kezdtem, így jobban ki tudtam használni a +1 növénybónuszt és ma sikeredett egy százas is mellé.
    A felhőig volt egy kevés 0 percezés- kb 100 szupercseppel, a növényekre többet szórtam.

    Örömteli játékot Mindenkinek!
     
    mamszi5107, -Erbrow-, Fätum és 4 más kedveli ezt.
  3. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Az XXL-es fak minden harmadik fa ad egy elropit kb. Ami kesz lett az korulbelol igy van.

    A ma reggeli aratas eredmenye egy teljes teruletrol XXL-es fak, kivetel 15 db ami sima volt 80db felroppenot eredmenyezett.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.21
  4. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok Eventezők :)
    Ahogy ígértem jöttem beszámolni mennyi felröppenő lett a cukorjuharokra. Komolyan levagyok döbbenve, mert nem számítottam ekkora különbségre. 191 db felröppenő jött a juharokra, és a jobboldali sárga kijelző is ezt mutatta.
    [​IMG]
    Most nagyon elégedett vagyok. Egy szempillantás alatt meglett a hiányzó felröppenő, és be is tudtam fejezni az event első felét. Már érik lent a szívvirág a szaporításhoz.
    Konklúzió: Akinek gondjai vannak a felröppenőkkel, és már csak az hiányzik ahhoz, hogy befejezze az eventet, javaslom fákat tegyen le. De ne titok fát, az sosem adta jól a felröppenőt és a fa fejlesztések sem. Alapfákat kell letenni, szó szerint. 20 órásat. Juhart, körtét, diót, cseresznyét, mandulát...bármit amit CSP-ért meg lehet vásárolni a gazdaboltban! Nem kell rá Xl vagy XXL fejlesztést sem, mert nem adják jól akkor a felröppenőt. KKata turbóval (ha van) 11:30 körüli lesz az érés idő annak, aki már kiváltotta a tölgyön a fa fellendülés bónuszt.

    Update: Úgy vettem észre, mintha állítottak volna valamit a felröppenőkön, mintha több jönne most.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.21
    mamszi5107, -Erbrow-, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  5. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    A felröpik nagyon gyengén jönnek. Hortenzia 38 db-ot ad,vicc.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  6. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Sziasztok!
    A kisgazdáknak hozok röpi beszámolót. Nekem kevés a turbótrágyám, így 12 órás fák vannak kint. Ezek 70-80 felröppenőt hoztak.
    Adri
     
    mamszi5107, Hahacska, Fätum és 2 más kedveli ezt.
  7. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! A hosszúval kezdtem, a növény 2 óra múlva meglenne, de még 28 röpi kell. Hogy ezt hogy fogom összekaparászni, hogy maradjon idő a másik féle növény megtermelésére is? Na ezt nem tudom! Éjszakára hortenzia volt kint, 46 db röpit adott! Ez már jobb, mint volt előtte.
     
    mamszi5107, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A 4 órás gazt termelgetem fél területen....
    A picolótól kb a felreppenő választ csak el...
    Egyenlőre csak ráérősen termelgetek... max a végén 0percezek majd!
     
  9. tess6308

    tess6308 Haladó

    A felhő ma reggel óta megvan !
    Most jöhet a 4 órás növényke termelése !
    A vicc az ,hogy a hozzá való felröppenő már megvan ! Cél a piccoló láda !
     
    Éva0315, -Erbrow-, mamszi5107 és 2 más kedveli ezt.
  10. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, nagyon köszönöm az ötletet, hogy a fák talán jobban adják a felreppenőt! Most arattam le a 20órás fákat, és lett 163 szívalakú süti!! Sokkal jobban adta, mint az első körben elültetett hortenzia. 14 Panni végig kint segített. Igy meglett ezzel a 163 db-al a felhő!! Juhiii:) Mindenkinek szerencsés további játékot!
     
    Éva0315, mamszi5107, ulmo12 és 4 más kedveli ezt.
  11. máriamargit

    máriamargit Járnitanuló

    szia nagyon köszönöm a fás infórmációt megpróbálom mert a felrőpim nagyon kevés máriamargit
     
    Éva0315, ulmo12, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  12. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok.
    Olvasva a hsz-k többségét üsse kavics.Amint learatom majd a hagymát beültetem az egész szántót fákkal.Rápattintom majd a 100% fa bevételi 24 órás bónuszt és kiderül mire megyek vele.Mondjuk eddig is voltak kint fák,de valahogy onnan se jött felröpi.Na de ha a felhő nem is jön össze marad a szemöldökfonás.
     
    Éva0315, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Nincs mit, nagyon szívesen :) Ne rövid érésű titokfákat tegyél ki,(a titokfáknál még az almafa is jobban adja a felröppenőt) hanem alap fákat, fejlesztés nélkül. Ha van turbó trágyád akkor érdemes megszórni, és akkor gyorsabban beérik. Hajráhajrá, szorítok ;)
     
    Éva0315, ulmo12, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ;) Csak ügyesen...
    Dobok át egy Pnki- sütit... meg hosszabbítja a fa bevételi bónuszod is;)
     
    Éva0315, Fätum és Kuzdern kedveli ezt.
  15. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Köszönöm.Nem akartam kivárni a hagyma beérést így letaroltam az egészet.Már kint is vannak a fák.Juhar,dió,szilva,szeder,cseresznye,körte,na meg pár darab alma,narancs,bodza,birs.Hát majd kiderül mire menek velük.Túrbózni már nem tudom őket,mert el lőttem amim volt.
     
    Éva0315, ulmo12 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Vadóc, Havasi_Gyopár, Éva0315 és 14 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A Fa bevételit csak fa aratás előtt aktíváld;)
     
    Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Az XXL és az XL fák sosem adták olyan jól a felröppenőket, mint az alapfák. :music::oops::sleepy:
     
    Éva0315, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  19. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Sajnos ezen a hétvégén elkerült a termésbónusz viszont annyi kupont pörgettem, hogy a jövő hónapban nem kell megvennem a munkásokat. 0 perceztem a krókusszal 2 kört így már a szívvirágot szaporítom. Sajnos ezidáig figyelmetlen voltam és nem jó nemesítést raktam a rekeszbe ezért nem jött össze a 0 perc. Most, hogy átolvastam Toma segédletét így simán összejött. Meg is lepődtem ilyet még nem tapasztaltam. Úgy látom meg lesz a piccoló láda hiszen csak a növény kell a felröpi már összejött. Magam részéről örülök a bónuszládáknak is gyűjtögetem jelenleg 21 van meg ami még kivehető. Jó dolgokat szokott adni. Sok sikert és kitartást meglesz ez az event is, csak figyelni kell.
     
  20. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

    sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni, hogy mennyi felröppi kell a végén és miből, nekem nem adja be az event ismertetőt, nem tudom megnézni, köszönöm előre is
     
    Éva0315 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.