Visszajelzés Romantikus randevú - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Kinyíltak az utolsó hiányzó csokoládé rózsáim is , ezzel kész is vagyok , ezen a farmon is . Rövid érésű növénnyel kezdtem, egy 100%os bónusznak hála hamar letermeltem a növényt, és egy napig kínlódtam, hogy a felröpit összeszedjem a folytatáshoz, de sikerült. Reggelre kiderül mit rejt a ládika, de örülök, a bónuszládáknak is. Sok sikert a még küzdőknek, aki végzett annak nagy gratulációm!
     
    Hahacska, Mica67, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  2. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Elkészültem végre. A piccolo meghozta a 3. virágfestésemet, ami remek, bár gőzöm sincs, hogy mire és hogyan fogom használni... rémlik valami ólas dolog, de abban nem vagyok valami jó. Mindenesetre vannak már ilyenjeim is. A bónuszládákból 2 növénybevételi is lett, ez szerintem nagyon jó...
    Lassan lejár végre a szárító és hajtogatás után lefekhetek... nem nagyon farmoztam a hét végén, lassan haladtam, minden öröm nélkül. Rossz passzban vagyok. Megy a szezon is, de hozzá se' kezdtem...a telihold végét is elpasszoltam, valami rövid maradt a földben, agyvelő vagy mi...mindegy. Betegre izgulom magam Lámi miatt...ha nem ellik meg rövidesen, szerintem egyszerűen ki fog pukkadni.
    Jobb napokat nektek! Jó éjt!
     
    jófarmerlány, Fuhur, bocsinet és 10 más kedveli ezt.
  3. thomastic

    thomastic Utánpótlás-írogató

    Szia ! Azt hogy csináltad, hogy egy kazalnyi szerelmes levél várja a sorát a malomban ? Nekem csak 5 van..... Vajon béna vagyok ?
     
    Mica67 és Éva0315 kedveli ezt.
  4. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok.
    Megtörtént a teljes terület fa aratás.Kaptam kőkemény 67 felröpit.Nem látom értelmét tovább reménykedni a felhő elérésében,mert még csak meg se közelítettem a beadandó mennyiséget hogy valami esélyt lássak rá.Mindenesetre a fákat nem veszem be,mert aktiváltam a 100% bevételi bónuszt rájuk.És egyvalamiből nagyon tanulságos volt számomra ez az event.Felröpikre ható bónuszok nélkül nincs értelme ilyen eventbe belekezdeni.Köszönöm a rengeteg tanácsot amit itt adtatok a taktikákkal.És köszönöm azoknak is akik cuccokkal segítettek hogy sikerüljön a felhő elérése.
     
    jófarmerlány, moric67, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  5. [Juti]

    [Juti] Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Beteszel a malomba valami hosszabb keverést, és utána az eventnövényt. Amikor újabb 5 db-ot ad a rendszer a szerelmes levélből, egy nagyobb adagra cseréled a bent lévőt. Csak arra vigyázz, le ne keverje a malom. Mielőtt a másik növényre kerülne a sor, törlöd a malomból a bekészített adagot, és lekevered az új növényt. Így nem csak 5 maggal kezdhetsz, hanem többel is.
     
    thomastic, Arwen69, erzsike511 és 2 más kedveli ezt.
  6. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Bármit ültethetek a felröpi 35-45 között mozog. Ez nagyon kevés.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  7. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A bármi elég tág fogalom. Ha a répa is annyit ad, mint a krókusz... Próbáld meg egy kör fával, gyorsítva, az jobb eredménnyel kecsegtet.
     
    Hahacska és Éva0315 kedveli ezt.
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Virágfestés
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: szint szorozva 10.000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint 10 órán keresztül 20%-kal csökkenti az állatos ólak érési idejét
    A speciális tulajdonságát elveszített dekor szint szorozva 125 TP/BTP-t ad.
    Learatható: 15-ször

    Kihelyezhető:

    • a bónuszt adó dekor a futtatóba és minden területre (a teliholdas farmot, a gombaerdőt és a felhőket kivéve)
    • a speciális tulajdonságát elveszített dekor a felhőkre és minden területre (a teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)
    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.

    Játékba kerülés ideje: >>2019. április<<

    Tematikus felhő tartozéka: >>Csodás tulipán felhősor<<
     
    Kuzdern, nyuszika215, Hahacska és 3 más kedveli ezt.
  9. kissandras29545454

    kissandras29545454 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! 2 db farmon játszom, ugyanazzal van mindegyik kirakva növény, fa az egyiken 10 felreppenő van a másikon 60. Na megint ki a hülye ?
     
    Nagyii58 és Éva0315 kedveli ezt.
  10. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! A fák érésideje is egyforma volt?
     
  11. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Akkor egy kis összegzés miért nem lesz kedvencem az ilyen jellegű event és miért nem is fogom még egyszer elkezdeni sem.Event kezdést hosszú érésűekkel vártam mindkét helyen.Aztán főfarmon 8 órás egaz tegnap estig,majd egy kör mogyoró brokkolival.Szántón az elején 5-6 órás gazok majd jött spárga,hagyma gyorsítva aztán majdnem lett még egy hagyma teljes területen,de azt letaroltam fák miatt.Bevásároltam juharfából,diófából,szilvafából,szederből.Ezekre rátoltam a 100% bevételit.Ma reggeli eredmény felröpikből:221 db szívhez szóló.209 db süti.Ha a sütihez hozzáadom az eventbe bedobott 20-t 229.Na de a 229-ből 12 ajándékként lett kapva.
    És tényleg nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat a rengeteg segítséget,mert ezek nélkül még itt se tartanék.És ahogy jozseflzr írta hogy bármit ültet a felröpi kevés.A gazból tényleg ültethettem bármit hat órást,9 órást 12-14 órást a felröpi szám minden aratás után ugyanannyi volt.
     
    erzsike511, Éva0315 és Mica67 kedveli ezt.
  12. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Tegnap este végeztem az eventtel. Felhőt ma beüzemeltem xD Láda a raktárban, előbb utóbb kirakom :)
     
  13. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Nekem is volt szerencsém hozzá. Az egyik legszimpatikusabb nyeremény.
    Sok-sok TP-t, vagy TTP-t ad, mert hatnak rá a TP növelők, + 20%-kal
    csökkenti az ólak idejét. Külön tetszik, hogy az aratása nem automatikus.

    Én megvártam vele a szintlépő csomagot. A Bahán sikerült nyernem és volt
    rá alkalom, hogy több, mint 500 millió TTP-t adott egy virágfestés.

    Szerintem spórolj vele és csak alkalomszerűen használd. Ha szerencséd
    van és összejön a kellő mennyiség, tudsz vele az ólaknál nullpercezni.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.2.21
    nyuszika215, erzsike511, Hahacska és 2 más kedveli ezt.
  14. kerge-30

    kerge-30 Junior szaki

    Valamit nagyon rosszul csinálok. 4 órás növénnyel még a felhő sem lesz meg, míg mások már kész is vannak az egésszel.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  15. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Hátha segít.
    Én letöltöttem a gépemre a PhotoFiltre nevű kis programot.
    Nagyon egyszerű, evvel szoktam a képeket leméretezni, ha
    mailben szeretném elküldeni őket. Be lehet állítani, hogy
    mennyi pixel legyen a széle-hossza.
     
    ulmo12, Sali~*.*, Hahacska és 2 más kedveli ezt.
  16. kissandras29

    kissandras29 Járnitanuló

    igen
     
    Nagyii58 és Éva0315 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm, megpróbálom letölteni a programot:D:D
     
    PZoli64, Éva0315 és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Szia! Bár már válaszoltak rá, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy kezdéshez a legkisebb kosarat megvettem, és abból is spóroltam! Ezért is volt több! A többit mindent úgy csináltam, ahogy leírták.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  19. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Hát akkor nem értem! De nem is próbálom:)
     
  20. pycury

    pycury Járnitanuló

    Most járok a rövidebb,4 órás növény vége felé..A kiírásban sehol nem kér 4060 növényt,itt meglepődve látom,hogy annyit kér..Csak nekem furcsa?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.