Visszajelzés Romantikus randevú - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!A 126-os szintről némi szupertrágyával egy db pannival sikerült megcsinálnom az eventet.Nagyon örülök neki.Fák voltak fenn felröpire de egy napon leszedtem mert azt gondoltam a szegfű majd jobban adja,hát nem lett így.Visszatettem a fákat és így végszóra ugyan de meglett a vége.Komforton haladtam végig felszaporítás után.
     
    maszilva, Hahacska, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  2. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Hát csak meglett az a felhő.De a felhő elérése nem jöhetett volna létre ha nincs az a rengeteg segítség.Óriási köszönet és hála neked
    GA-BI-O-Farm a rengeteg segítségért biztatásért.Hogy szavaid idézzem: "Ha elkezdtük végigcsináljuk." Hatalmas köszönet nektek is a segítségért: -Holdfeny-,-Banya-Tanya-,Marika312,Sanyat,simi1955,szabokukac.Nélkületek nem sikerült volna.De nem maradhat ki -BombadilToma- sem a felsorolásból.Köszönöm az event kezdete előtti levezetésedet,felvezetésedet,ami kezdőpontja volt hogy induljak neki a gazokkal.Hatalmas köszönet nektek.Fantasztikusak vagytok.
     
    Arwen69, maszilva, Fätum és 6 más kedveli ezt.
  3. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Eljutottam a felhőig! :)
    Köszönöm a felröpi segítségeket! :)
     
  4. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Mivel többen kérték, itt lennének különböző variációkban az event felülete.
    Fontos: a játékban nem feltétlenül ilyen elrendezés alapján szerepelnek, de próbáltam figyelni a hasonlóságra.

    A képekre kattintva, eredeti méretben tekinthetitek meg és tölthetitek le a képeket.

    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.21
    zsani_apja, ulmo12, Matold és 7 más kedveli ezt.
  5. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Felröpi segítséget szretnék kérni, mert e nélkül úgy járok, mint az előző ugyanilyen eventtel, ahol szintén nem lett meg még a felhősorom sem, a szív alakú sütiből még hiányzik. Hol kérhetem?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden event csevegő nyitó hozzászólásában bent van ez a link - ezt csak a továbbiakra nézve írom, hogy legközelebb ne kelljen keresgélned.
    Itt tudsz kérni event felröppenőt, de azt tudnod kell, hogy ingyenesen maximum 20 db-ot kaphatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-felröppenő-megoldás-lehet-a-hirdetőnk.12306/
     
  7. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Köszönöm szépen, még nem kértem soha, ezért nem tudtam, 20-nál kevesebb hiányzik.
     
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép estét mindenkinek! Az event kész,nekem nagyon nyögve nyelős volt.Nem akartak engem a röpikék!xD
     
    jófarmerlány, inanna11, Fuhur és 5 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! de te akartad, ez a lényeg...ügyes vagy:)
     
  10. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..nekem is kész lett az event..piccoló ládából kinyitottam egyből:)...pogó sowh lett. Felröpiért kicsit 0 perceztem a Főfarmon...mire rájöttem nem növekszik:oops:...fordított a felállás nem itt adja hanem a szédültön. Nem baj az a lényeg készen lettem.:)
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Remélem legközelebb is szerelembe esünk . :inlove:
     
    szellorozsa, Éva0315 és tandem6 kedveli ezt.
  12. tyúkól1017

    tyúkól1017 Junior szaki

    Köszönöm Neked is!

    Nagyon szépen köszönöm!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.2.21
    Éva0315 és Wolf[Black] kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Lassan még egyszer megvan a röpi mennyiség...és az event elején, ezen parázok:pxD
     
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Igen, nekem is megvan, még több is ::))
     
    Kuzdern, jófarmerlány, tandem6 és 3 más kedveli ezt.
  15. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Elképzelni nem tudom, hogy sikerült, de végszóra csak meglett ez az event! Azért kelletek hozzá barátok, szomszédok, mindenkinek köszönöm a segítséget és biztatást! Meg persze a jó öreg komfort, megtámogatva különböző finomságokkal!
    Igazából nem tudom, vajon mi motíválta a BP-t, hogy ennyire nehezen megcsinálhatóvá tették ezt az eventet!
     
    Hahacska, Kuzdern, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  16. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Necces volt, de meglett az event. Maradt 97 szívvirág. Nem szeretem ezt a fajta eventet.
     
    Kuzdern és Éva0315 kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    upload_2021-2-23_22-18-17.png
    Mivel a Romantikus randevú event véget ért, - bár a szerelmespárjaink vígan korzóznak, - de a csevegő zárja kapuját.

    Az event során újabb dolgot tapasztalhattunk meg.
    Igaz, választhattunk a hosszú és a rövid érésű növénynél,
    hogy melyikkel induljunk,
    de arra nem nagyon számítottunk, hogy a felröppenők lesznek az event buktatói.
    Most nem a hosszú érés-idejű növények, hanem a fák lettek a favoritok.


    Ismét köszönet jár a segítő gazdáknak, akik észrevételeikkel, tanácsaikkal és taktikájuk megosztásával
    hozzájárultak a társaik sikeresebb játékához.


    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.