Visszajelzés Romantikus randevú - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Röviden : Ha elvetsz valamit , azonnal beérik .
    Hosszabban itt olvashatsz róla : Nulla percezés
     
    Éva0315, ulmo12, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  2. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Én hosszú érésű növénnyel fogok kezdeni. Gyékénnyel fogom várni az eventet,
    remélem sok felröpit ad.
    Mindenkinek sok szerencsét kívánok az eventhez!
     
  3. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Mind a két terület ad rögtön felröppenőt, ha 14h után aratok?
     
    Éva0315, marcsi152, lukimi és 2 más kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Diti54!
    Igen, mindkettő, de csak növényből és fából, és mindegyik terület más-más felröppenőt ad.
    De! Feltétlen várd meg, amíg kiírjuk, hogy az event online, sőt jobb ha te magad is ellenőrzöd, hogy megvan-e a Hirdetőtáblán az event "beharangozása", kosarak ajánlása, az event órában szerepel-e az event és az eventbejárat is kint van-e?
    upload_2021-2-17_16-14-11.png
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó kérdés;) De lehet először választani kell;) Persze kevés az esély arra, hogy ennyire megbonyolítják;)
     
    Éva0315, lukimi, mamszi5107 és 2 más kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Az eventkezdési legelső aratáskor amikor még nem eventnövény van a földben, akkor még nem választunk, mert akkor a hosszú érésű növényt, vagy fákat aratjuk le felröppenőkért. Utána kell választani.
     
    Éva0315, PalMa, lukimi és 7 más kedveli ezt.
  7. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Ahogy a mester, HéricsBáró leírta, azt jelenti, hogy a növényed azonnal beérik.
    Érdemes az általa megjelölt linket tüzetesen elolvasni.

    Az egyik legjobb növény a krókusz a nullpercezésre.
    Megfelelő nemesítéssel szupertrágyával, plusz a Bölcs Tölgynél kiváltott nő mint
    a bolondgomba (60%), fehér ártatlansággal (10%) és karácsonyi sütivel (5%)
    felhő nélkül lehet vele nullpercezni. Lényeges, hogy a nemesítésénél szükséges
    a szupertrágya imádat (25%) és a trágyaimádat együttes csomag (9%) egyszerre.

    Mert így 60% + 10% + 5% = 75%
    75% x 1,25 x 1,09 = 102,1875% (Így lesz a nullperc)

    Sok növénynél kevés a 25%-os szupertrágya imádat, mert
    75% x 1,25 = 93,75% tehát itt még "marad" 6,25%, így nem nullperc.
     
  8. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Köszönöm szépen, sokat segítettél :)
     
    Éva0315, lukimi, Fenyvesi1010 és 4 más kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Azt hiszem én is a 8 órás növénnyel kezdek.Aztán majd eldől,hogy melyik lesz.Az előzőnél rosszra kattintottam,most majd jobban figyelek.problémám nem lett belőle.Már el is ültetem gyorsan az amarántot.
     
    maszilva, Éva0315, lukimi és 5 más kedveli ezt.
  10. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát nem tudom már hogy ez hányadik event amiből szegény állatokat kizárják felröpi szempontjából, az okát nem ismerem. Remélem itt nem lesz lassulás mint az előbbiekben a minijátékos eventnél.:oops: Ráadásul az ilyen típusú eventnél a 8 órásat sikerült a 4 órásat nem befejezni.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.2.21
    Éva0315 és Samborg kedveli ezt.
  11. helvécia46

    helvécia46 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Én is arra lennék kíváncsi, hogy jön össze nektek a nullpercezés. Nekem még sohasem sikerült. Igaz a növénynemesítéssel is hadilábon állok, és a szupertrágya sem elegendő mindig. Volna türelmetek megtanítani? Köszönettel fogadnám! Remélem farmaranyra nincs szükség hozzá.
     
    Éva0315, ulmo12 és lukimi kedveli ezt.
  12. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Téged biztosan! :inlove: Magamról ezt nem mondhatom el... xD:cry:Nem baj, azzal főzünk ami van! xD
     
    jófarmerlány, Éva0315, Samborg és 5 más kedveli ezt.
  13. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az alábbi hivatkozásra kattintva olvashatsz a 0 percezésről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877441
     
    jófarmerlány, brildiko, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Szupertrágya és kinemesített növény nélkül nehéz lenne O percezni, ezek a feltételek kellenek.
    Olvasgassál a fejlődési topicban, ott sok okosságot lehet találni.
     
    missuzy_53, Éva0315, Sárika555 és 10 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Néha rám mosolyog a szerencse;) De inkább bízok Jack-ben és a polcon lévő bónuszokban;)
     
    Éva0315, Kuzdern, Samborg és 5 más kedveli ezt.
  16. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Dettó! :inlove: Minden alkalommal adok esélyt a kerek-keréknek, de hát a Fortuna ugye... xD A lényeg, hogy van a spájzban ez-az nekem is, tudok mihez nyúlni. ;)
     
    jófarmerlány, Éva0315, ulmo12 és 4 más kedveli ezt.
  17. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok.
    Hát kész vagyok mint a matek lecke.Ismeretlen számomra ez az event,meg rengeteg más újdonság is van.Na meg hat évvel öregedtek agysejtjeim maradékai is.Eddig is olvasgattam mi micsoda,mit hogy merre.Ezzel az eventtel is kezdtem nagyjából megbarátkozni,főleg -BombadilToma- leírását elolvasva.De ezzel a nullpercezéssel felröpi itt,felröpi ott totál bekavarodtam.Na mindegy.Holnap elkezdem és lesz ami lesz alapon csinálom.Majd csak belejövök az ilyen jellegű eventekbe is.
     
    nagymami2, Éva0315, ulmo12 és 7 más kedveli ezt.
  18. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Arra azért figyeljetek, hogy a hosszú érésű növény vetőmagjához a másik területről kell felröpi, és vica versa; tehát nem megy az, hogy ha hosszúval akarok kezdeni (mint pl. én), akkor csak ott vetek felröpinek valót! Kevés kell ugyan, de a 20 db biztosan nem lesz meg 15 fából, ami (esetleg) alapból a szántón van...
     
    feldei53, Éva0315, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  19. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Ne aggódj! ;) A nulla percezést azért írták a többiek, mert erre csak a farmon van lehetőség, a Bahán nincs növénynemesítés, ami a null percezéshez kell. Sőt a null percezést ahhoz használjál, hogy ha nincs elég felröpi, akkor ezzel gyorsan lehet sokat szerezni. 2x2-es kockákba vetnek, növénynemesítések és felhők aktívak legyenek, és szupitrágyával szórva (kari süti és fehér ártatlanság aktív) azonnal beérik a termés, azonnal aratható, azonnal hozza a 44 felröpit. ;)
    De! Közel sem biztos, hogy erre szükségünk lesz! A 320 felröpi simán meglehet, hiszen azt a másik területen lehet gyűjteni, nem azon, ahol az egazt ülteted. Pl. a főfarmon egazt termelsz, a szédült szántón pedig a felröpi jön. Ill. fordítva. xD
     
    Éva0315, Kuzdern, marcsi152 és 3 más kedveli ezt.
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A szédült szántón elültettem az amarántot.Érés csökkentőt is tettem , de csak 14,32-re érik be.Rá ér,úgyis a főfarmon fogok kezdeni.Van két felhőm ami röviditi az érés időt.Egyiket holnap,másikat majd pénteken szedem le. A főfarmon még érnek az állatok,utána oda is 20 óra feletti növényt rakok,hajrá!
     
    maszilva, Éva0315, ulmo12 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.