Visszajelzés Romantikus randevú - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 17.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok! A hosszabb érésű gazt választottam;) Hogy jó döntés volt e majd kiderül;)
     
    Éva0315, Gio, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  2. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    sziasztok a virág csak pörög és pörög már megint. ki-be léptem, de ez van.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  3. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Valamiért nem tölt be a játék. Azt írja hiba történt, az unity nem tudja betölteni a játékot. És ezt százszor egymás után
     
    Éva0315 és milanzs kedveli ezt.
  4. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    A felhőnél lefagy! Kupont nem vált be! Szupi!!!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  5. -róka01-

    -róka01- Junior szaki

    nos nálam is ugyan ez van. De minden event kezdésénél ennek kell lennie?
     
    Éva0315, -csincsike- és incimami kedveli ezt.
  6. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Amarát+panni(46db) 157 szív alakú süti, 182 szívhez szóló ajándék. 8 órás növény elvetve.
     
    Éva0315, marcsi152, Gio és 8 más kedveli ezt.
  7. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Valami gubanc van, learattam, de nem engedi a földet beszedni, lefagy, ha át akarok menni a szédültre.....Építőmester sztrájkol.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  8. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    A 8 órás növényt választottam, meg vettem a legkisebb kosarat, így kimaradt a felszaporítás.
    Kíváncsi leszek mennyire lesz eredményes a választásom.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.21
    Éva0315, Kuzdern, Gio és 8 más kedveli ezt.
  9. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Kezdésre csalódott vagyok, 2 terület narancssárga dália pannikkal 76 db -89 db , ennél nálam több szokott lenni. A pajtában néztem.
     
    Éva0315, marcsi152, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  10. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Sziasztok! Nálam minden simán ment. Én is a nyolc órással kezdtem.

    A felröppenőket nem szórja két kézzel ( 50 és 52 db jött - krizantém volt 1x1-ben). :)De nem is kell olyan sok, bízom benn, hogy jó lesz így - ezt most szeretném végigvinni. Megyek pörgetni....Fortuna ma máshol jár - 50 parti p./ semmi terménybónusz (Kedvem a régi)xD

    Sok sikert mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 18.2.21
    Éva0315, jófarmerlány, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  11. zanzivál

    zanzivál Junior szaki

    Nálam semmi nem megy simán Unity 100% és lefagy, még kiélpni sem tudom belőle, csak, ha gépet kikapcsolom. A kliens pedig vibrál, és a szemed rontja.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is hasonlóan cselekedtem... annyival kiegészítve, hogy a magokból 60-at eldugtam a malomba... a többi már a földbe van...
    Most a növénybevételin és Jacken gondolkozom.. hogy tudom legjobban kihasználni?
     
    Éva0315 és Nagyii58 kedveli ezt.
  13. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Felröpi igen kevés jött. Gyékény mindkét területen 10 pannival(+1 a tölgyön+ aktiváltam a szülinapis dekort, ami nagyobb esély 5%-kal felröpire.) 68-69 db felröpi lett. Valahogy keveslem, több szokott lenni. Gyanítom, hogy 0 percezésnél se a megszokott mennyiség fog jönni. Ki fogom próbálni mindjárt.

    8 órás növényt választottam, elültettem.
    Update: 40 komfort krókusz 40 felröpit adott. Szóval így behozható a hátrány :)
     
    Éva0315, zoldert, mamszi5107 és 2 más kedveli ezt.
  14. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Én ezt nem értem: 2-2 csokoládérózsa és szívvirág van a malomban, semmit nem lehet keverni!
     
    Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Választottál az event ablakban?
     
    Éva0315 és Nagyii58 kedveli ezt.
  16. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Bocs, már nem vagyok észen. megyek.....
     
    Éva0315, Kuzdern, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  17. boszi52

    boszi52 Rutinos

    1365 TP növénnyel 28 db szívhez szóló ajándék lett. Hát ez nem sok, hogy lesz ebből 350 db ?
     
    Éva0315, Nagyii58 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  18. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Olvasgatva a felröpi számokat nem is olyan rossz nálam a 32-19 felröpi kezdésnek.
     
    Éva0315, -Holdfeny-., Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  19. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Lehetett sejteni hogy most nem fog 100-s nagysagrendet adni, pont azert mert keves kell. Ilyenkor jol jonnek a szomszedok, vagy a kisfarmok, napi 20-t lehet onnan beszerezni, az nem keves ilyen 50-55 kozotti kezdomennyisegek mellett.

    En azt mondom, hogy szukseg is lehet rajuk, ha nem akarunk nullapercezni, mert elofordulhat, hogy letermeljuk a szukseges eventnovenyt az elso reszhez, de nincs meg annyi felroppeno, hogy tovabb lepjunk a kovetkezo eventnovenyhez.
     
    Éva0315, Kuzdern, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  20. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Gyékény volt mindkét területen 1x1-ben,56-53 felröpit adott! Mivel szabin vagyok,ezért a 4 órás növényt választottam,remélem jól döntöttem! Sikeres játékot kivánok minden gazdatársamnak! :D
     
    maszilva, Éva0315, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.