Sörfesztivál - 2014 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 17.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    valószínű sokakat ez fog motiválni;)
     
  2. Goran

    Goran Fórum hercege

    Na mi az, hogy? Még az is megcsinálja, aki nem akarta, hehe
     
    mementori74 kedveli ezt.
  3. kozmatim

    kozmatim Járnitanuló

    Hát azért az fura hogy én kemény farmaranyakat fizettem az órákért most meg megnyerheted,bár nekem ehhez nincs szerencsém ,mint a mostani eventben is mit nyertem a titokzatosból:narancs ló aranymosó meg piros pulyka Semmi különlegeset.Mindezt a 93.szinten.
     
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A láda is olyan zsákba macska,mint a titok ólak.Ezek kinyitása után is mérgelődhetünk,vagy nem?Vagy ki sem lehet nyitni? Csak tán!
     
    pukinyúl kedveli ezt.
  5. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Az eventismertetőben ott a link a ládák leírásához, kattints rá bátran.
     
    magdi06 kedveli ezt.
  6. dereret

    dereret Fórumőrült

    Ismételni csak azoknak éri meg, akik csillaghiányban szenvednek.
    Viszont 1x végigvinni mindenkinek megéri, hisz vizezve, napi 3 ültetéssel minden területen másfél nap alatt az eventnövény kész. Beadjuk, megkapjuk a 700 söröshordót, 16 óra alatt a 4 területen beérik gyorsító nélkül, és már lehet is farmot visszarendezni.
    Mivel a felröppenő csak érésgyorsítót ad,.így még hosszú érésúvel sem érdemes kivárni a 14 órát.
    10 órától indul a Boldog aratás, én ekkor fogok aratni és ültetni valamit, ami 14-re 10 kockán beérik, a többin meg picit hosszabbat vagy rövidebbet.
    Felröpire most hála sztrágyát nem kell pazarolni.
     
    Cyra65, gulya69, Claunyuszi és 5 más kedveli ezt.
  7. McTeknös

    McTeknös Aktív író

    600 hordót megérlelni, meg nem is tudom mennyi virágot megtermelni, vajon ez nem so egy kicsit? Szerintem baromira be kell osztani az időt
     
  8. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    650 hordót, egészen pontosan. Ügyeljünk a számokra/adatokra, nehogy mások ebből vonjanak le téves következtetéseket.
     
    Cyra65 kedveli ezt.
  9. dereret

    dereret Fórumőrült

    A teasörös hordókból a Teasörfesztivál II. feladatba 65.000 pontértéket kell beszállítanunk. Ez azt jelenti, hogy 650 darab teljes érésű hordóra lesz szükségünk. Az első gazdaköri feladatból összesen 700 hordó nyerhető, más módon nem juthatunk hozzá.
     
    genka53 kedveli ezt.
  10. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Nálam szupertrágya nélkül 14.500 db 8 órás eventnövény kicsit tovább tart,no nem sokkal, de, hogy trágyára nem pocsékolom a pénzt, és fel nem kelek éjszaka aratni, az biztos.
    De a kalkuláció mindenesetre biztató.:)
     
    Pumukli17, Cyra65 és Claunyuszi kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Aham, mint pl. engem is ;)
     
    Cyra65, Claunyuszi, kukac42 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. n_nzsoka60

    n_nzsoka60 Utánpótlás-írogató

    Nekem tetszik, ;)de nem biztos, hogy végig tudom csinálni a 8 órás növények miatt. Nem panaszként írom, de ezeket a 8 órásakat nem a dolgozó embereknek találták ki. Az előző eventben nagyon legatyásodtam, sok szupertrágyám elment, hogy meglegyenek a felröppenők, most nem sokat tudok felhasználni. Mindenesetre pozitívan indulok neki. :music:
     
  13. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    nehogy azt hidd hogy csak úgy ukumfuk,és megnyyerik a 3 db órát az súlyos munkába meg csengőpengőbe fog kerülni,és nincs garancia hogy megnyerik,nekem meg van a 3 óra mégsem zseniróz hogy más is megnyerheti,sőt annak örülnék ha minél töbszőr indítanák újra mert annál drágábban tudnám eladni az áfonyáimat;)
     
    pukinyúl, Claunyuszi, Gio és 2 más kedveli ezt.
  14. Goran

    Goran Fórum hercege

    2.5 napot akart írni biztos, de az is csak 1x1-en racs-csal ;)
     
    LBetti kedveli ezt.
  15. -))Szilvia-))

    -))Szilvia-)) Aktív író

    Teljesen igazad van és épp ezért úgy lett volna fair a BP részéről ha az eventismertetőt is megkaptuk volna 11 körül ahogy szoktuk.
    Már csak azért is mert akkor én sem tettem volna ki komfortot szegfűvel és szupertrágyával 15 körül.
    Mivel úgy számoltam hogy 14-re érjen be,nálam így szépen adja a felröppenőket.
    Erre viszont kár volt elpazarolni.>:(
    Én is azt számoltam hogy a felszaporítás után kb.6 aratás kell.
    Ami viszont tényleg babra munka,a 650 hordó kipakolása és érlelése 0 tp-ért.
     
    Cyra65, pukinyúl, kekmaci75 és 2 más kedveli ezt.
  16. dereret

    dereret Fórumőrült

    Na jó, picit csalok: holnap 1 kört a szaporítás után sztrágyával letermelek, ha már a felröpikhez nem kell pár kört rózsáznom komforton.

    De miért ültetted komfortba 15-kor már el a szegfút ?
    Ma délután csináltam egy próbát: megettem a két sztrágyára ható terméket gyorsan, kitettem egy kormfort földet, bele szegfű, sztrágya, víz és 13,24 érésidőt mutatott.
    Ennek tudatában gyorsan elültettem még egy kör áfonyát, mert így elég lesz késő este a szegfűt ültetnem. Délelőtt 10-kor meg kaszálom a sok tépét utána.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.9.14
    Cyra65, genka53, kekmaci75 és 2 más kedveli ezt.
  17. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    A hordókat nem muszáj egyszerre érlelni, apránként is lehet. 15-20 hordó kitétele nem okoz gondot a növények számában. Persze ez az én véleményem.
    Nekem az sem baj, ha nem vagyok kész 2 nap alatt:)
     
    Cyra65, pukinyúl és genka53 kedveli ezt.
  18. -))Szilvia-))

    -))Szilvia-)) Aktív író

    Én nem szoktam ilyenkor érésgyorsítót enni így amikor elvetem ,ráteszem a szupertrágyát ,vizet úgy lesz 21 óra 20 perc körüli.
     
  19. Gdominik

    Gdominik Fórumprofi

    Rég volt már, hogy nem fejeztem be eventet, de ezt most el se fogom kezdeni.
    Azt hittem, hogy legalább szupertáp lesz benne, de megint sehol. Lehet, hogy vissza fogjuk sírni a Vas Ladyt.xD
     
    kekmaci75 kedveli ezt.
  20. dereret

    dereret Fórumőrült

    Így már értem. Csak nálam már "beidegződött", hogy ha sztrágya, akkor autómatikusan jár hozzá a két termék is. Igaz, hogy csak próbát végeztem, alig tartott pár másodpercet a két termék "élete", de jól feljegyeztem magamnak az érésidőt, hogy legközelebb már ne kelljen próbaevést csinálnom.xD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.