Sörfesztivál - 2014 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 17.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    2 nap alatt csak akkor lenne kész a növény,ha szupitrágyáznánk.Én viszont csak a szaporításra használok szupitápot addig amíg 4 földbe valót letermelek.Így a 3. napon készen lesz,utána jöhet a hordók kitétele, de csak 1 területen,a többi területet helyrepofozom.Ismételni nem fogok,mert sok a csillagom,másért meg nem éri meg.
     
    genka53 és dereret kedveli ezt.
  2. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórumlakó

     
  3. -))Szilvia-))

    -))Szilvia-)) Aktív író

    A szupertáp tényleg egyre inkább kimarad a jutalmak közül de épp az jutott az eszembe,hogy aki szereti ezt a játékot az nem azt nézi,hogy mit kap érte hanem megcsinálja mert ott van.;)xD
    Én csak eventkezdésnél eszem meg a gyorsítókat és két körig szuperezek.
    Először a 10(néha csak 5) magot majd 2x2-be vissza a 90(45) magot és a harmadik körre már van 810(405) magom.
    Gondolom ezt sokan mások is így csinálják!:)
     
    Cyra65, pukinyúl, gazda5402 és 4 más kedveli ezt.
  4. i.boroka

    i.boroka Járnitanuló

    sziasztok!
    Milyen orakrol van itt szo mert nekem nem vilagos...o_O
     
    misómasa kedveli ezt.
  5. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát nem is tudom. Az előző eventbe bele sem kezdtem, inkább piacoztam és gyüjtöttem egy kis cspt.
    A mostani eventet vártam, de nem egy nagy durranás. Azt hittem, hogy a vezetőváltás után egy kicsit a gazdák szempontját is figyelembe veszik, de nem igy történt. A nyeremények nem inspirálnak, mert pl. a titokdolgokból nevetséges hogy miket kapunk. Egyébként a farmaranyat már régen kivették, most ugy látszik a szupertáp került sorra. Azt hiszem ezt megint kihagyom hátha valamikor jön már egy értelmes event.:(
     
    -cabernet-, CitizenZero és LongNight kedveli ezt.
  6. -))Szilvia-))

    -))Szilvia-)) Aktív író

    Azért annyira nagy tp veszteség nem fog érni:most néztem meg hogy egy sárkánnyal és egy bagollyal egy 2x2-es kocka szegfű 1014 tp-t fog adni és egy 2x2-es gyömbér 1307 tp-t fog adni és erre még rájön a 10% varjú.
    Persze ez cukkinissel és répással ennyi.
    És akkor már hátha döl majd a felröppenő is.xD
     
  7. dereret

    dereret Fórumőrült

    Gio és i.boroka kedveli ezt.
  8. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Na én ezt az eventet kihagyom,az ajándékok egyre silányabbak(ez persze csak az én véleményem)aki elkezdi annak sok sikert hozzá.
     
  9. i.boroka

    i.boroka Járnitanuló

    dereret kedveli ezt.
  10. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szeretném megkérdezni , hogy miért jó az , ha az első feladatsort megismétlem FA-ért ?
     
  11. icuska1948

    icuska1948 Junior szaki

    A szuper tápot én is hiányolom most is és az előző eventben is. Pedig jól jönne most, hátha egyszer megtudnám a kakukkot csinálni. Amit még szeretnék, ha a játék készítője, amikor Tp-t ad nyereménynek egyik legalább bahamás Tp lenne.
     
    pukinyúl és [erika05] kedveli ezt.
  12. dereret

    dereret Fórumőrült

    Ettől rosszabb sose legyen:

    [​IMG]
    Ha mindezért FA-t kellene adni: 2 parti pörgetés 16 FA, 40 sztrágya majdnem 20 FA, 2 titokláda: 30 FA , és a többit már nem sorolom.
     
    Cyra65, pukinyúl, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  13. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A döntés rajtad múlik. Újra megkaphatod a nyereményeket. Az event teljesítéséhez ez az opció alapból nem szükséges. A feladat 700 hordót ad, de csak 650 darabot kell az eventhez teljes beérésűként leadni.
     
    gazda5402 kedveli ezt.
  14. Akela

    Akela Fórum ismerője

    igen,de ez egy se kötelező(mondtam ez csak az én szerény véleményem)
     
  15. benike909

    benike909 Járnitanuló

    " 40 sztrágya majdnem 20 FA". Akkor mennyi is lenne a pajtámban lévő cc. 34000 sztrágya?.
    Inkább én is a szupertápot hiányolom a nyeremények közül.
    A titokdolgokról meg annyit, elég baj az, hogy azonos munkáért a szerencsétől függ, hogy ki kap valami gagyit és ki egy egészen jó dolgot. Valószínűleg most is maradnak fent a mamutok.
     
    Cyra65 és Pandapoc♥ kedveli ezt.
  16. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szia! Aggódásod alaptalan, amikor az órákat lehetett vásárolni, nem tehettem, ezért később beruháztam ládikókra, de egy órának sem sikerült előbújni belőle, pedig máshogyan már nem szerezhető meg! Most is csak két láda van és három óra kellene...
    Ettől függetlenül megcsinálom a feladatsort, mert "a remény hal meg utoljára"!
     
    Cyra65, pukinyúl, gazda5402 és 2 más kedveli ezt.
  17. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A felröppenő a söröshordó érési idő gyorsítója,ha jól értelmeztem.Akkor viszont nem kell várni az aratással,csak 10 óráig,hogy a plusz TP kapjunk.A söröshördók anélkül is beérnek még vetni is tudunk egy 4 órás növényt és beérik 14 órára.Ujjé!!
     
    genka53, Kate020868 és dereret kedveli ezt.
  18. dereret

    dereret Fórumőrült

    Igen, ez a része sokunknak nem szimpetikus, de ugye ehhez nem kell event sem.
    Titoknapokon, szerencsekeréknél, bommnál stb. is előjönnek ezek a különbségek, hogy másnak miért igen, nekem meg miért nem, de ha meg sem próbálom, magamat zárom mégiscsak ki a hátha most -ból.
     
    pukinyúl, genka53, Kate020868 és 2 más kedveli ezt.
  19. CitizenZero

    CitizenZero Fórumprofi

    Sörfesztiválra alszok még egyet, és eldöntöm csinálom-e vagy csak olvasok róla! Csábító a titokláda, de egyben riasztó is. (Mert a meglepetés dolgok ritkán jók. Forrás: Saját tapasztalat! ;)) És még, ráadásul árukapcsolódással is jár. Még egy újabb kikerülhetetlen felhősor! Köszönöm, de inkább nem kérek belőle!
    Tudom sokan játszunk, sokan örülnek mindennek! Nem lehet mindenki ízlésvilágát eltalálni! Ezek szerint unikum vagy csak simán ízlésficamos vagyok, hogy nekem nem minden event és nyeremény jön be.
    Sok sikert a fesztiválhoz és a titokzatosokhoz azoknak akik belekezdenek! Mindenki találja meg a számítását!!
     
    [erika05], LongNight és mementori74 kedveli ezt.
  20. benike909

    benike909 Járnitanuló

    Persze, nem is akarok senkit lebeszélni róla, csak nekem már mostanában nem nagyon ízlik a sok vetés-aratás.
    Meg nem szeretem állandóan pakolgatni a farmomat (gépem nincs, több farmom van, így pedig elég nehézkes).
    A többieknek azért szurkolok, nyerjenek sok órát, stb .
     
    [erika05], CitizenZero és dereret kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.