Sörfesztivál - 2014 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 17.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ZsigulicsI

    ZsigulicsI Junior szaki

    Sziasztok!

    Nekem teszik az event, az ajándékok is jók! :) napi 3 aratással tökivel 1x1-n csak vízzel simán kivitelezhető :) egy csomó csillag is kijön belőle, ami mindig jól jön!utoljára a ládákkal nem volt szerencsém, de remélem most bejön a tuti :)

    A sörös korsókra vigyázni, és nem ám esténként rájárni!!!xD Sok sikert!
     
    maszatka2010, Cyra65, wilddemon és 7 más kedveli ezt.
  2. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    nekem is tettszik , jól ki van találva megint,figyelni kell az időkre és a feladatokra egyaránt;)
    én lemaradtam a ládákról azok mik:oops::oops:
     
  3. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    kutyaszálló kedveli ezt.
  4. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    mementori74 kedveli ezt.
  5. czutika

    czutika Fórumlakó

    NE CSÜGGEDJ! én is megvettem lehet lesz még egy!
     
    Cyra65 kedveli ezt.
  6. gődények

    gődények Törekvő

    szia én még ennyit sem kaptam a 92. szintem még sem panaszkodom, talán elfelejtettél játszani?
     
    Cyra65, pukinyúl és dereret kedveli ezt.
  7. AnkaFD

    AnkaFD Fórumprofi

    Szerintem sokkal jobb lenne a titok-akármi helyett 20-30-40 FA-t nyerni, amit mindenki arra költene, amire akarná: szupertápra, ládára, titokzatos csemetére....
    A meglepetés-ládában van jópár olyan kitehető is, amit korábban (1-2-3 éve) már megnyertünk valamelyik eventen. Jól emlékszem vagy csak hasonlóak?
     
    maszatka2010, CitizenZero és [erika05] kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A farmereknek nehéz a dolguk.Tudtuk,hogy ezzel jár:vetés ,aratás.Néha azért tesznek be izgalmas feladatokat. Lehet állatot gondozni,fákat ültetni,piacolni.Állatokat tenyészteni,szóval sokrétű.Hát ilyen egy farmer élete.
     
    Cyra65, macska49, gazda5402 és 6 más kedveli ezt.
  9. Kate020868

    Kate020868 Utánpótlás-írogató

    Szia/sztok!
    Nem értem miért baj, ha valaki megnyerheti, nem a tiédet fogják elvenni és az hogy eddig nem volt szerencséd még nem jelenti azt hogy ezután sem lesz. Ha pedig pluszban megnyernéd valamelyiket szerintem Te is örülnél, mert nem csak a felhősoron hasznosak. :)
    Nekem tetszik az event, bár egy időkorlátosnak jobban örülnék. :p
     
    Cyra65 és mementori74 kedveli ezt.
  10. dereret

    dereret Fórumőrült

    Sajnos jól emlékszel, tényleg évekkel ezelőtti, eventek során megnyerhető kitehetők azok, amik a 3 óra alatt sorakoznak.
    Pár a felhőre került, a többi meg szépen sorakozik a menüben, mert kis tépéjű, hosszú érésidejú... szóval vacak.
    De az alsó részt látni sem akarom!!! felkiáltással csak az első 3-ra összpontosítok, aztán ha mégsem jön össze, hát ...
     
    genka53, Claunyuszi, k.krisztinka és 2 más kedveli ezt.
  11. Hulidza

    Hulidza Junior szaki

    Jajj de boldogok lesznek kubai vendégmunkásaim holnaptól.Szivarvirág mellé különleges sör.Ez ám az élet.;) Csak nehogy alkoholmentes sör legyen.

    .......

    Ezt a vonulatot ne erőltessük. /-East17-/
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.9.14
    genka53, kutyaszálló, Gio és 2 más kedveli ezt.
  12. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Szia Dereret!
    Csak 650 db söröshordót kell teljesen kiérlelni, a többi grátisz... :)

    Szia Drága Kukuc!
    Gratulálok a rózsarodeóranchért, - meg egy adag irígység is van részenről - :p, de ugyi nekem is adott a lehetőség.:oops:
    A két matrica mindenképpen eszembe juttatott. :cry:Hálásan gondolok Rád. :wuerg: :inlove:
    Remélem lovakat vettél, nem gebéket...xD
    Sok sikert az eventhez Neked is és minden kedves Gazdatársamnak is. :)
     
    maszatka2010, Cyra65, greenfields és 4 más kedveli ezt.
  13. gődények

    gődények Törekvő

    Cyra65 dobnál egy jó kis versikét megalapozni a hangulatot a sörhöz :D
     
    Cyra65 és genka53 kedveli ezt.
  14. tommycee

    tommycee Törzsjátékos

    nekem tetszik az event, aki 1-3 éve nem játszott, annak is adott a lehetőség pár régebben csak megvehető kitehető bezsebelésére. :D
    Nem szabad elfelejteni a 90-dik szint után sem ám, hogy ha visszaemlékeztek Ti is az 1-es szinten kezdtétek :D
    No de ne búsuljon senki, lesz még olyan ami csak a nagyoknak/középmezőny tetejének lesz jó, lejjeb pedig esély se jut rá :D
    Nekem tetszik hogy újabb kombinált eventről van szó :D
    A termesztendő növényen kívül minden van, remélem hamar kész leszünk :D
    Mindenkinek jó játékot és sok felröppenőt, liter számra sört :D
    csapjunk a lovak közé :D
     
    dereret és macska49 kedveli ezt.
  15. Hulidza

    Hulidza Junior szaki

    Kedves East17.Ez egy poénos szöveg.Nem ártó szándékkal lett írva,csak egy kis nevettetés céljából.De mostantól kezdve elzárkózom a poénoktól.Ezentúl csak és kizárólag komoly dolgokról fogok írni.
     
  16. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy segédeszközt hoztál szóba, olyan témakörből ami a fórumon nem megengedett. Ennek a témának a továbbgyűrűzését szándékoztam meggátolni.
     
  17. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Szia Hulidza!

    Ha jól emlékszem ez a sör alkoholmentesként lett bemutatva...:( Bocs, ha esetleg lelomboztalak volna...

    A ládikából megnyerhető kitehetők közül én is csak a balerináról és a körhintáról álmodozok. Az egészet, mármint mindhárom játékórát anno vér-verejtéket izzadva szereztem meg, és nagyon boldog voltam tőle. Sokáig a felhősoron voltak, majd elegendő farmmunkás kupon legyártása után leszedtem őket, és most a kitehetők között adják az "ártatlan" "maszkokat". ;)
    Ha nem lesz meg egyik sem, helyette "értéktelenebb" kitehetőt dob a gép, - aminek nagy a valószínűsége, mert a játékóra elemek igencsak értékesek, :oops:- akkor sincs semmi gond, mert hisz ez egy játék, nem kell mindig totál nyerőnek lenni. ITT lehet kevesebbet kapni/nyerni, akár "többet" veszíteni... Ez egy Játék! Szórakozni jövünk ide, - és a fórumra - legalább is én igen, és kikapcsolódni. Itt nem kell bizonyítani még magam előtt sem, hogy mennyire vagyok topon.
    Engem nem zavar, hogy most esetleg valaki/k könnyebben is hozzájutnak az óra elemeihez. Nincs róla tudomásom arról sem, hogy mi más dolgokat szerzett meg hozzám képest játszi könnyedséggel. Így ez sem izgat/dühít/elkeserít...

    :) Szeretettel kívánok kellemes játékot Mindannyiunknak! :)
     
    kukac42, dereret, pukinyúl és 7 más kedveli ezt.
  18. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Kukacka (42) miért nem szóltál? Cserenapon adtam volna neked rózsa rodeót.. Egyébként nem értem, mit parázol, holnapig annyi lovat gyárthatsz, még el is adhatsz belőle :) A felröpi úgyis meglesz - ha meg nem, itt akkro sem kardinális, legfeljebb lesz néhány hordó, amit 16 óra hosszat kell nézegetni, hogy beérjen :)

    Kedves Matektudósok!
    Nem olvastam vissza mindent, ha volt már, bocs! Kiszámolta már valaki, hogy a kb. 170e TP (+x CSP), meg a hordók hamarabb-leszedhetősége megéri-e, hogy újraindítsuk 25 FA-ért az eventet? A csillag momentán nem érdekel, a kicsiket valsz. jobban :)
     
    kukac42 és Claunyuszi kedveli ezt.
  19. k.krisztinka

    k.krisztinka Aktív író

    Sziasztok!
    Én megyek süllyedni veled :D (de azért gratula a ranch-hoz), mert bár egy csomó fatermésből több ezer is van, de tölgymakkot vennem kellett! Nem is emlékszem olyan eventre, ahol valamilyen fatermést kellett pótolnom o_O
    Egyetértek, én is struccpolitikát folytatok, és úgy döntöttem a többiről nem veszek tudomást xD mondjuk nem tudom meddig jutok, de az biztos, hogy belevágok :)
    Egyébként annyira készültem a holnapi eventre, hogy a komfort brokkoli, meg téli jázmin már ma beértek 8), így újra tervezetem az egészet. Hiába, aki nincs tisztában a "milyen nap van ma?" kérdéssel... Bár lehet abból indultam ki, hogy holnap délután/este nem lesz annyi időm, mint ma és előbb akartam kezdeni... :D
     
    dereret, genka53, kukac42 és 2 más kedveli ezt.
  20. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Szia Nolina!
    A Matektudósaink biztos az eventkiírás várakozásának izgalmába bealudtak. xD xD
    ...de majdha felébrednek, felköthetjük a gatyánkat, és a szemüveget is, hogy átrágjuk magunkat a fejtegetéseken. xD
     
    genka53, kukac42 és Kate020868 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.