Sörfesztivál - 2014 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 17.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ericat

    Ericat Járnitanuló

    Nagyon szuper volt ez az event! Az XXL-es só fa jó ajándék volt! A söröshordók kitétele már nehezebb feladat volt ilyen nagy számban a hely hiány miatt. Erre lehetne jobb megoldást találni legközelebb, de alapjában véve, minden tetszett :)
     
    Jucus19, Claunyuszi és Gio kedveli ezt.
  2. -fruitmaja2011

    -fruitmaja2011 Fórum-zöldfülű

    Szuper volt az event, de mind a két ládikó papírszív kitehetőt adott , a 87-es szinten nem ezt vártam volna.
     
  3. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok! Mind a négy farmon kész az event. A titokfák és titokládák: tojásfa XXL, ujjasjuhar és 2 db borkimérés - papírszív, balettos tyúk, tojásfa XXL és ujjasjuhar - borkimérés, balerinaóra, citromfa XL és citromfa XXL - sófa XXL, szivarfa XXL, itt még érnek a ládák!
    Az ajándékokból volt olyan, ami már megvolt, de talán cserealapnak jó lesz!:)
     
    Claunyuszi kedveli ezt.
  4. *Rózsalány*

    *Rózsalány* Törekvő

    Sziasztok!
    Nekem a két titokfa XXLsófa és XXLtölgyfa lett. Mivel csak a 30. szinten vagyok, a 3 .feladatsorig tudtam csak megcsinálni.
    Ez a két fa nagyon szupernek mondható ilyen szintem :D:D

    Cyra65, ne búsúlj a Királyi örség nyeremény miatt! A legközelebbi titok-ládába majd beleteszik a fejlesztését is, a Csak szépen kedvesem-et :D:p
    Szép estét mindenkinek !
     
    Jucus19, _Cygnus_ és Claunyuszi kedveli ezt.
  5. Fanny_Farm

    Fanny_Farm Utánpótlás-írogató

    Én is be tudtam fejezni az Eventet.
    Titokfákból a következők lettek: Kecsketejfa, Naspolyafa
    Titokládából pedig: Borkimérés, Balerina játékóra
     
  6. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A Sörfesztivál véget ért, a titokfák és a titokzatos ládák is beértek mostanra, így a topikot zárjuk.

    Találkozunk a következő alkalommal, további jó játékot mindenkinek!
     
    Uzsi911 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.