Sörfesztivál - 2014 csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 17.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Ah, valóban, elnéztem. Csak az aranynál kell a 7. szint.
     
  2. felixx75

    felixx75 Fórum ismerője

    Én, így csinálom
    1 full
    2. ezüst-arany
    3 full
    4. ezüst
    5. full
    ez 335 söröshordó ad 2200 mézeskaláccsal
    resettelek 25 FA-ért, és még egyszer ugyanez
    így 4400 mézeskaláccsal kész az event első része. 670 hordóval
     
    csio70, goldtree, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
  3. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Sziasztok család!

    Itt leledzem én is, nem vesztem el. :D Tegnap jól rákészültem a felröpikre, hosszú érésűvel. Erre kiderült, hogy nem is annyira szükséges hisz csak az érlelést rövidíti. Sebaj, Abból is lesz, s ha nem használom fel, legalább beváltják.
    Hogy nagyon őszinte legyek a nyeremények közül leginkább a RACS-nak szoktam örülni, hisz az sose elég. :( Pékként pedig elég nehéz előállítani. :p
    Akkor hát munkára fel, és hamarosan pletyózunk! :)
     
    agi967 kedveli ezt.
  4. farmerL

    farmerL Fórum-zöldfülű

    Jó és ötletes az elképzelésed, de szerintem "kidobsz az ablakon" 25 FA-t.
    Még egy napot rászánsz az eventnövény ültetésére és ingyen a tied.
    Nekem nem is a növényes résszel van bajom, hanem a hordókkal.
    650-et kipakolni, mégha aratóval is és várni a 16 órát !
    Ha ezt az időt ki lehetne váltani pár FA-val, na erre talán áldoznék.
     
  5. felixx75

    felixx75 Fórum ismerője

    Igen, de nem vesztek el rengeteg tp-t, 25 FA pedig legyen a 2 titok láda ára.
    Illetve megspórolok 1 csomó szupertrágyát.
     
    RegősBendegúz kedveli ezt.
  6. Kiscsibuci

    Kiscsibuci Haladó

    Nagyon sok jó tanáccsal találkozom ebben a topicban.Úgy érzem sikerül végigcsinálnom ezt az eventet,bár a paszulyhoz még nincs hozzáférésem,egyszer majd lesz.Farmaranyat nem áldozok az ismétlésre,de így is elég sok csillaggal leszek gazdagabb,lassan elérem a legendát is a tölgy legtetején.:D A nyeremények is tetszenek,kíváncsi vagyok már most,hogy mit rejtenek a ládák.;)
     
    Gio és agi967 kedveli ezt.
  7. farmerL

    farmerL Fórum-zöldfülű

    Ma mindenki Boldogan arat a szántóföldön 24 órán át.
    Ha van szupertrágyád és amíg várod, hogy felszaporodjanak a magok, közben /gondolom a rózsád ki van nemesítve/ meg rózsázol pár kört komforton, nemhogy veszítesz, de nyersz tépét- Ha már úgyis enni kell ilyenkor a két terméket, ami hat a nemes trágyára.
    Két nap múlva meg mehet vissza minden, ami ontja a tépét.
    Jó sokáig nem lesz ültetős event, mert ezután kakukkolunk.
     
    agi967 kedveli ezt.
  8. felixx75

    felixx75 Fórum ismerője

    Ezért csinálom meg ma :)
     
  9. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Sziasztok! Még sose tudtam felhősort nyerni a felröppenők nem jönnek össze pedig megpróbáltam a leírt trükköket. Farmaranyért meg nem érik meg 150-200 darabokat venni elvégre játék. Talán most sikerül!:D
     
    Kiscsibuci kedveli ezt.
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szép jó reggelt mindenkinek.A tegnapi lelkesedésem alább hagyott.Attól függetlenül megcsinálom az eventet,mert egyet sem hagytam még ki.
    A feladat első része szerintem 3. napra készen lesz.A 650 hordó kirakása,beérése kissé uncsi lesz,1 - 2 területre rakom ki őket a Bahára nem,mert sok tp-t vesztenék,ott mihamarább visszarakom majd a fákat,állatokat .90-100 1x1-esnek szokott hely maradni ,oda meg megy a leghosszabb a citromfű10 óra után aratás,TP eső!Na ez tetszik.
     
    agi967 kedveli ezt.
  11. agi967

    agi967 Fórum biztosa

    A bahát én is mihelyt lehet visszarendezem majd,a pálcikahegyezőket le sem szedem.A hordókat meg azt hiszem nem egyszerre rakom ki,az egyik farmterületen biztosan akad nekik pár kocka event növény termesztés közben is.
     
    Akela és Marika312 kedveli ezt.
  12. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Szép napot!!!
    Minden event fun-nak!!!
    Magamat is oda sorolom!! :D
    Előre nem tervezek! ( Már tartós tejet se veszek) :)
    Majd ha elkezdem, menet közben formálódik a dolog! :D
     
  13. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    A matricát nagyon szerettem még a régi albumban,mindig begyűjtöttem,de most ilyen formájában egyáltalán nem érdekel,elveszitette a varázsát.
     
    Anyóca61, NAGYIMAMIKA, dalmata10 és 3 más kedveli ezt.
  14. FehérAngyal

    FehérAngyal Fórum-zöldfülű

    Én már eddzek ;)
     
  15. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Én is várom már az eventet, nekem még sose volt ládikám, izgi lesz kinyitni őket. :)
    (remélem el is jutok addig. :) )
     
    Claunyuszi kedveli ezt.
  16. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Sok sikert az eventhez.) ( nem indítom ujra )
     
  17. -jóga-

    -jóga- Junior szaki

    Sikerült learatnom a póréhagymát, árpát, fákat, egyszóval mindent... pedig gondolhattam volna, hogy event kezdődik. Nem néztem pár napja a fórumot. Állataim sincsenek azokat most kitettem. Na meglátjuk mire jutok. :) Mindenki csak ügyesen. :)
     
  18. Pug

    Pug Utánpótlás-írogató

    Ha jól értelmeztem, most a felröpi csak érésgyorsító, így semmi vész. Tulajdonképp kár is volt hosszúérésűt vetnem, ha jobban belegondolok.
     
    bogisaci60 kedveli ezt.
  19. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Jól értelmezted.
     
    Pug kedveli ezt.
  20. -jóga-

    -jóga- Junior szaki

    Én ennyire nem voltam alapos, mármint az olvasás terén. :) Csak átfutottam, gondoltam a szokásos event lesz. Én mostanában csak hosszúérésűt ültetek, napi egyszeri aratással. Ez régi eventek esetén még pont jól is jött. :) Persze csak megfelelő időben történő aratással.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.