Visszajelzés Sörfesztivál 2019 csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 18.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Újabb mókuskerék?
     
    Gio, nagyjuli, barbi021951 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Bár a felét se értem annak, amit írtál, ez azért számomra erőteljesen extra-szagúnak tűnik. Tehát aki azt írja, hogy 2820/1680 felröppenőt extrák nélkül össze lehet hozni 20 perc alatt, azért az is valótlanságot állít.

    Viszont egy egész hétre egyátalán nem tűnik soknak. Főleg úgy, hogy nincs eventgaz vagy - egyelőre - nincs párhuzamosan futó event a láthatáron; “csak” felröpit kell gyűjteni. Habár van egy olyan érzésem, hogy ezek a vaskos cuccok extrák nélkül nem fognak olyan könnyedén repkedni. (Én még a tenyésztési lehetőséget is az extrák közé sorolnám.)
    Nagyon kicsi az esélye, hogy ugyanaz a variáció másnál is ugyanazt a nyereményt eredményezné.
     
    Dana64, helena64c, Döbi65 és 12 más kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Inkább a dögunalom, mint az idegek dróton rángatása.
    De a sok kattintgatás sokkal unalmasabb lesz bárminél. Még akkor is az lenne, ha lenne értelme variálni. Én már régen letettem a Farmeramában a minijátékokról. Eljutottam oda, hogy már kedvencem sincs közöttük. Egyformán utálom mindegyiket. Így aztán pártatlan vagyok.

    Melyik felét sem?:)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.9.19
  4. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nekem eddig mindig kérdőjelet mutatott ha új variációt próbáltam az ilyen minijátékoknál. Az ismertetőben most is azt olvastam, hogy "olyan kombinációt készítesz, melyet már előtte is előállítottál, akkor az előkén a nyeremény ikonja látható". Más kérdés, hogy a sorrend számít, ezért én inkább variációnak mondom. Ha neked mutatja, hogy mi lesz a nyeremény akkor majd lécci írj!
     
    Éva0315 és DevilMókus kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Olyasmi;):pDe a végtelenségig ez nekem nem játszhatóo_O Nyilván az érméken és az fp-én kívül a minijáték nem túl hasznos,:music:a bolt nem olcsó azaz kb félidő nekem;)xD
    Neked 20 perc a neon medvékkel 0 percezni;):p( bár Jancsikának ,Rékának szóval akinek megvan még a neonfelhő megérheti a végtelenségig játszani a farmpengős kombináció miatt:music:o_O)
    Egyébként ez elméleti kérdés(sajnos nincs meg a neonfelhőm:oops:) de a 0 perchez nem kell a neon ól?o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 18.9.19
    Melan, barbi021951 és Kuzdern kedveli ezt.
  6. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Mi az a bot? o_O
     
    Leho69 és Kuzdern kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Erre én is kíváncsi vagyok,Mi az a bot?:music:lehet, hogy /bolt/ csak elírta...
     
    Éva0315, Gio, Evita-55 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Olyan hosszú általában faágból készült ....;):pDe egyébként a bot az bolt .xDJavítom lemaradt;)
     
    Éva0315, vassria, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  9. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Már megijedtem, hogy valami vásárolható extra, olyan mint a Jack. Azt sem tudtam jó ideig hogy a Jack micsoda, most hamar belekérdeztem. :music:
     
    Éva0315, Döbi65, magdi06 és 2 más kedveli ezt.
  10. sznekata0924

    sznekata0924 Haladó

    ambrusne, scarlett23, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Most kellett volna a hosszú Ó.
     
    Gio, Evita-55, Rékuci1111 és 5 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    óóóóóóóóóóóóóo_O:D:D:D
     
    Kukackukac, Gio, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nagyon jó a memóriád! Egyből azt szúrtam ki én is.Nem is duplája, talán háromszorosa az eddigi árnál.
     
    Gio, soresne, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  14. vadrózsa13

    vadrózsa13 Utánpótlás-írogató

     
  15. vadrózsa13

    vadrózsa13 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    0 percezés medvékkel miből jön össze?
    Légy szíves írj már róla részletesebben.
    Köszönöm
     
    Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!:)
    Elkészítettem a Mesés virágok mintájára most is egy sablont, amely ismét használható, csak most az ételvariánsokkal van meg.
    Tudom, hogy Miki Mókus is jelzi majd az előkéjén, hogy volt, vagy nem, de ez is egy lehetőség a már használt verziók nyomonkövetésére.
    Az első ételt nem igazán ismertem fel, azt elneveztem tésztának ;), a többi ről látszik, hogy mi az.
    Sajnos farmonként más-más eredménye lesz a válogatásunknak, tehát arra nem lehet használni, hogy jelezze, hogyha valakinél egy bizonyos verzió érmét adott, akkor az másnál is azt fog adni.
    Az event hozzávalói a 60 minijáték alapján:
    60*47 = 2.820 vaskos villa; és
    60*28 = 1.680 vaskos kés a malomban eszcájggá összemalmozva ;).

    [​IMG]

    https://kepkuldes.com/images/67d7dcbad12736bfb43aa8e5d72370db.png

    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:
    Utólagos képcsere: "sajt" étel felirat helyett "gombóc".
     
    Utoljára szerkesztett: 19.9.19
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! A neon felhősor kell hozzá vagy a részidőshöz a neon kitehetők.o_OSajnos nekem sincs meg,:oops: és nem is tudom megszerezni :oops:/ pedig próbálom elhiheted.;):p/az egér ,a macska és a medve van mint lehetőségek/
     
    Utoljára szerkesztett: 18.9.19
    marcsi152, Melan és Kuzdern kedveli ezt.
  18. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Attól tartok, csak az idő szépíti a múltat, avagy a korábbi bolti árakat. Bár a múltkori és a mostani eventbolt kínálata kissé eltérő, az azonos cuccok ára is azonos. Na persze ettől függetlenül valóban nem mondható olcsónak a bolt.
     
    ildiko44, Döbi65, Gio és 6 más kedveli ezt.
  19. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Mivel sajnos én még a főfarmon a káposztával küzdök esélyem sincs nagyobb felröpi mennyiségre. Nem hinném, hogy túl sokat adna de azért belevágok. A másik kettőn tárnicsot vetek be az én szintemen az a leghosszabb érésű növény. Sok sikert mindenkinek.
     
    Döbi65, Gio, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  20. vadrózsa13

    vadrózsa13 Utánpótlás-írogató

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.