Visszajelzés Sörfesztivál 2020 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Abigél18

    Abigél18 Járnitanuló



    Köszönöm a segítséget. Nagy jót tettetek velem. El kellett olvasnom még egyszer figyelmesebben mint hogy tettem. Megvan a szajkóm is​
     
  2. csi48

    csi48 Fórummogul

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.9.20
    Sanyat kedveli ezt.
  3. ence79

    ence79 Fórum-zöldfülű

    eltünt a farmomról Pélenopé, nem jelenik meg a képernyő alján,nem tudo

    lemaradt a problémám vége, hiába van malomtermékem,nem tudok eteni
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.9.20
  4. Matold

    Matold Haladó

    Kivetted a pipát az eventablakban Penelopé mellől!
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. ence79

    ence79 Fórum-zöldfülű

    Matold köszi a választ, csak azt nem tudom most mit kell tennem
     
    Matold kedveli ezt.
  6. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Szia
    Rákattintasz a nyúlra, ott meg tudod nézni a haladási sávodat.Mellette van egy kis kocka amire ha rákattintasz megjelenik benne egy zöld pipa és azzal egyszerre előjönnek az etethető nyuszik is.
    Szép napot Zsuzsa
     
  7. ence79

    ence79 Fórum-zöldfülű

    Zsuzsa, köszönök mindent, Pénepolé pocakja már tele van s nekem is megvan a 2. felhősorom.
     
  8. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Sikerült mind az 5 "Exedra" titokólat kiváltanom. Ezt megelőzően volt még 15. A lényeg, hogy a 20 db "Exedra"-ból véletlenül sem kékült meg egyetlen szajkó sem. Valamiért az ilyen szerencsén múló szerzemények mindig elkerülnek, arról nem is beszélve hogy a Perec szezonban a megrendelők közül már van olyan aki kékszajkót kér.
     
    -kaktuszable-, Kuzdern, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  9. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Hát nekem most be kell érnem 1 felhősorral, kevés a röpim... ismét... rövid idő alatt ez a harmadik ilyen event, ahol röpi hiányom van. Nem is értem, máskor több száz marad.
     
  10. boszi52

    boszi52 Rutinos

    sajnos én is így vagyok vele. ,mind két területes 180 -180 föld van az egyiken ad 22 a másikon 17 nem tudom,hogy van ez. Az első felhőm megvan de a másodikhoz kéne még 13x25 felröpi. Én hagyományosan játszom ,nincs nullázás. Elvárnám a tulajoktól,hogy a felröpit a növény mennyiségéhez állítsák be. 222 szinten vagyok és már kezdem unni,hogy amikor kéne a felröpi nem jön máskor meg túl sok van.

    nem vagy egyedül az érzéseddel én 222 színten vagyok és engem is kezd untatni,hogy csalódásokat okoz az event befejezéseA növény mennyiséghez nem adják meg a felröppenő mennyiséget és ez lelomboz. .
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.9.20
    Nagyii58 és Sanyat kedveli ezt.
  11. agika48

    agika48 Törekvő

    Én éjszakára fákat ültettem 3 x annyi felröppenő jött,

    Szomorú vagyok, nincs Florida part fenyő és Fekete nyár barkája fám!!! Most is reménykedtem. Sajnos a gazdakör is kéri.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.9.20
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    A sörfesztiválos event kész...
    pedig nem is vagyok sörös, de mindent a farmért:D
     
  13. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    mindkét felhő kész. a múltkori eventben kapott titkosból lett egy kék szajkóm:inlove:.
     
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok! :)
    Nekem a múltkori eventből sem lett szajkóm, nemhogy a mostaniból. De a 2 felhő megvan, event letudva. :)
     
  15. maQka

    maQka Fórum-zöldfülű

    Az event alatt a tenyésztés is ad felröpit. Ezért volt gondolom a hétvégi Baby Boom. Nekem azzal jött össze a második felhőre elegendő felröpi. Persze csak ha van elég tartalék szupertáp
     
  16. soosmargo

    soosmargo Járnitanuló

    Boszi, piaclady írásával tökéletesen egyetértek, bosszantó maga a keréken a sok mandragóra, a sok semmit érő(39 db sárga szarvasgomba tenyészet, só, cukor, diófa, cukorfa, néha még a party pörgetés is semmitérő XL-es fákat dobál), kevés a felröpi, 10 év-nyi játék már igen kezd unalmassá válni, pár lépéssel folyton lemaradva a cél előtt, sok-sok event ezek miatt kihagyva. Még a gazdaköri küldetések talán hasznosabbak, mint az agyon bonyolított utóbbi eventek. Volt szombat du.-tól, vasárnap reggelig tartó internet kimaradás, a most megérősnek tűnt eventnek nekiálltam, erre most kb 100 db röpi hiányom van, megint a paszulyig. Bocsánat, hogy ide írtam sérelmeim, de most valahogy ki kívánkozott belőlem.
     
  17. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Málna 1-1 Pannival 29-es legendával 77-84 felröpi. Ezzel készen is lettem.
     
    Fuhur és mamszi5107 kedveli ezt.
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia soosmargo!
    100 db felröppenőt összehozni, 10 éves játékkal a hátad mögött, biztos nem lehet nagy kihívás, pl. ha az egyik területet éjjelre telerakod fával. Persze nem az utolsó órákban, mert az eventet holnap 13:59-kor zárják.
    10 éves játék után feltételezem, hogy van pár röpigyártásra alkalmas nemesített növényed. Azok használata is igen nagy segítség.
    Még van számtalan jó tanács az event segédletben, csak el kell olvasni és alkalmazni. Csak ügyesen, még van egy éjszaka, meg erős fél nap.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/
     
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Jucus, Te öreg róka vagy már ebben a játékban. Nehogymá' ne legyen annyi taktikád, hogy ne tudd végigvinni!
    Nekem ennek az eventnek az elején csak 1 db 6 órás +1 bónuszt sikerült pörgetnem, annak is a felét nem tudtam kihasználni = kb. 3 kör e-gazt szupiztam. Nem veszek pörgetéseket, csak azzal gazdálkodom, ami a kütyükből, felhőkről stb. jön. + volt a tegnapi 8 ó +1 bónusz, amit reggel úgy indítottam, hogy a hosszú érésű éjszakaihoz aktiváltam, utána 1 kör e-gaz ment, utána csicseriborsó, mert annyi fért bele az időbe. Mivel a felröpi országos gond volt, persze nálam is, ezért éjjelre mindig valami "középhosszút" ültettem, utoljára pl. lent. Eszembe se jutott a nemes krókusz szupi nélkül... Pedig úgy az is kb. 10,5 ó alatt érik. Volt narancs árvácska, stb. Próbáltam a melóhoz igazítani. Nem mindig sikerült... A Pannikat általában minden 2-3. aratáshoz tudtam kirakni, mert telón nem küzdök vele. Így is annyit tudtam termelni, hogy megvan mindkét felhő, kiváltottam a 2-2 kütyüt is, ezen felül van jelenleg 14 csillagos érmém és még érik 1 kör gaz. Ha most abbahagyom, akkor is elég sok. Nem adtam össze, ez mennyi, de jóval több, mint ami a szimpla befejezéshez kell. A kerekes érmékért kiváltható cuccok miatt csináltam tovább.
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, Sárika555 és 3 más kedveli ezt.
  20. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Nem tudom végigvinni. Képet akartam feltenni, de még az sem sikerült. 20 felröpi 0 pannival, 18 felröpi 5 pannival.......Nem és nem vagyok hajlandó minden nap vásárolni. Sőt semmikor. Volt kicsit több, mint 1000 PP-m, rengeteg sztrágyám, KK-m. Mostanra teljesen leapadt, pedig nem vagyok pazarló típus. Sajnos nincs taktikám, mert be kell látnom, hogy megveszek minden bizbaszt, vagy befejezem. Félig sincs az azt sem tudom, minek hívják területem. A tojásos, menetelős.Nem akarom, hogy ideláncoljanak, és kifosszanak. Ezzel azonban együtt jár az, hogy nem sikerül az event. A képen, amit fel akartam tenni, 11 bónuszláda nyitása van. 11 TP. TTP. Semmi más. Köszönöm, hogy reagáltál, sok sikert neked, és mindenki másnak is!
     
    Nagyii58, soresne, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.