Sörfesztivál - 2021 - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 28.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Dehogy lejtő, éppen ellenkezőleg.
    Én évekig minden eventet megcsináltam, aztán talán másfél- két éve rájöttem, hogy a saját magam ellensége vagyok és a játékom már régen nem játék.
    Én mindig is maximalista voltam (üres gazdakör, minden event fullosan, minden dekor, stb), de aztán úgy véltem, az inkább szolgálja a céljaim és inkább teljessé teszi a farmom és a játékom, ha simán elengedem a lenyúlós vagy másképp pótolható eventeket.
    Ha a bp azt akarja, hogy eventezzek, nagyon könnyen elérheti.
    Tegye érdekemmé.
    Tegyen be olyat, ami valóban nélkülözhetetlen, ami megéri a ráfordítást.
    Mindig ilyesmiket írok.
    Szerintem van a bp-nak gyepek ura, levéltánc, virágfestés vagy egyéb dekorja annyi, hogy még talán eventnyereménynek is betehetné.
    Amikor nem játszottam, volt egy olyan event, aminek a felhősora 500 %-ot adott.
    Betehetné egy felhővásárba.
    Szóval akciózhatna úgy is, hogy neki is megérje, de ehelyett tartalmatlan eventekkel bombáz bennünket és sokan a pletykást bújjuk, hogy mikor jön már végre valami jó, de ehelyett csak azt tapasztaljuk, hogy egyre kevesebben írnak és egyre több régi játékos tűnik el.
    Ha úgy véled, hogy van itt összefüggés, tuti, hogy nem tévedsz.
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt hiszem az 500% os felhő havonta aratható:music: persze lehet tévedek:wuerg:
    A Pletyka mostanság az event növény színéről, a kosár tartalmáról szól... :wuerg: Előre készülni semmiből nem kell ... mert ha 10.000 répát kérne a játék... összedőlne a világ8) így marad a piros kosárból pótolható mennyiség és pár tucat egyéb beadandó:( kevés kivétellel...
    Igen határozottan jó lenne ha a +- os dekorok krémje fellelhető lenne az eventnyeremények között8)
    Én már látom azt a felhőt amiről Piccoló láda potyog8) Pont úgy mint a bónusz láda... :music: de még várni kell rá... :D míg ezeknek a dekoroknak is veszik az értéke:wuerg:
     
  3. Ildikó2

    Ildikó2 Fórumszaki

    Szia! Szerintem nincs egyedül Kata ezzel! Nekem sem sikerült! Nekem is visszaugrik a jobb oldalra! És nincs szín a színre, mert az elsőt sem engedi letenni! Nem tudom végig simítani, mert nem marad ott, hogy "levasaljam".
     
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Érdekes, másoknak sikerül.
    Színt a színhez (mellé) kell párosítani, és mindig a gombtól kell indítani a rakosgatást.
    Kérlek olvasd el még egyszer a leírást: https://board-hu.farmerama.com/threads/sörfesztivál-2021.21591/
    Nagyon részletesen és pontosan le van írva benne minden, amit több képpel is illusztráltan készített a kolléga.
     
  5. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Igen, az a havonta egyszer aratható felhő kellene nekem, bőven jól tudnám időzíteni.
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Annál a színnél fogd meg a foltot amit párba tudsz állítani... :music: ez is fontos;)
     
    jutka190226, Fätum és ursa11 kedveli ezt.
  7. furia028

    furia028 Utánpótlás-írogató

    Szia! Lehet nem arra a problémára gondol,amik orvoslását leírtatok,hanem arra hogy lehelyezi szépen a foltot és a felkínált 1 vagy 2 lehetőség közül kattint az egyik részre,de vissza dobja jobbra a foltot. Igen nekem is volt ilyen többször,de! Próbálj meg böngészőből alkalmazásra váltani vagy fordítva. Próbálj szimplán ki-be lépni a minijátékba. ÉS végül az sem mindegy,hogy hogyan kattintasz bele az elhelyezés nyílra. Van,hogy telibe középre kattintottam és visszadobta jobbra,aztán próbáltam kicsit a nyíl mellé kattintani és már le is tudtam rakni. Remélem majd válaszolsz,hogy megoldottad a problémát avagy sem.
     
    jutka190226 és Mogyi kedveli ezt.
  8. ldikó60

    ldikó60 Törekvő

    Szia Gyopár! Nem kishitűség, az elsőt sem tudom letenni, úgy hogy nincs másik folt lent, visszaugrik a jobb oldalra! És ezzel minden alkalommal így vagyok. És akkor egyszer csak ott marad, és utána már simán megy! De hogy az az "egyszer csak ott marad" mitől van, fogalmam sincs!

    Köszönöm a válaszod! Bár mit csinálok, visszadobja a jobb oldalra.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.10.21
    Sziszi1950 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha leteszed a foltot mozgasd meg az egeret... és akkor felajánl a rendszer lerakási módokat... kattints arra amelyik neked megfelel...:music:
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  10. ldikó60

    ldikó60 Törekvő

    Letenni nem tudom! Ráteszem, ha nem kattintok rá, jön az egérrel, amerre mozdítom, ha rákattintok visszadobja jobbra.
     
  11. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, írd le a problémádat az egyik segítségkérő topikba.
    Farmnév és ID szám megadásával, hogy segíteni tudjunk.
     
  12. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Na azt a felhőt én is szeretném! Esküszöm, zokszó nélkül kapálnák érte.
     
    jutka190226 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    A pályákat figyelve és a gombokat aktívan használva szépen megnöveltem az érmekihozatalt.

    Az elején 80 játékot játszottam le, 121 érmét gyűjtve, az érmekihozatalom 1,51 érme / folt volt. Cserélgettem időnként, de nem használtam ki mindig az összes cserét, valamint kétszer is elkalandoztam Sz. trágyáért.

    Az XXl-es fák meghozták a gombbőséget. Most már a "pályaugrató" sima két rongy lerakásnál is cserélek, így ha legalább három kék összejön, folytatom is a sort, onnan is jön elég sok érme.

    Az érmekihozatalom drasztikusan megugrott, 2,86 érme / folt lett. Közben elfogyasztottam ~75 gombot. Az így lejátszott 159 foltlerakás 455 érmét eredményezett.

    Még visszavan 49 foltom, amit le fogok rakni, csak elfogyott a gombom. Most várom az XXL-es fák beérését.

    A játékomban nagyon alábecsültem a gombok hatását. Odafigyeltem a növényre és a röpire, a gombokra nem. Legközelebb fákkal várom majd az eventet és beütemezek egy-két fás kört is.

    Eredetileg 40 000 növényt akartam letermelni, de 33 000 jött össze. Így - tartva a 2,86-os arányt - 716 érmét gyűjtök a végére.
    A két Piccolo megvan, marad 216 érme. A vágyott Átkozott fonalhoz kéne még 134 érme, ami 47 szövet lenne, amihez 5 340 növényt kéne termelni (feltéve, hogy a 49 meglévő és a jövőbeli fonalakat is 2,86-os aránnyal hozom).

    A hétvége mostantól nekem kiesik, de erősen gondolkodom rajta, hogy vasárnap estétől még letolom, ha már eddig eljutottam.

    Jó játékot Mindenkinek!

    Üdv: Nami.
     
    PZoli64, jutka190226, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem fogunk érte kapálni... 2-3 év múlva:p
     
    jutka190226 és tandem6 kedveli ezt.
  15. Suzzy1

    Suzzy1 Utánpótlás-írogató

    Lépj ki a játékból vagy frissits az F5 -el
     
  16. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Ki mondja azt, hogy ez a játék ingyenes!? Ki az aki 13 területet + 450 felhősort kézzel képes learatni. Oké vannak kuponok, de az csak hiánypótlásra jó. Aki rendszeresen játszik, bizony meg kell venni havonta a munkásokat, ami nem kevés pénzbe kerül.
    Ez a kedvenc eventem volt korábban, de sajnos elcs..ték. Alig lehet pár lapot kirakni, olyan is volt amit nullával zártam be, mert semmit nem adott. Lehet, a következőt már nem fogom ennyire várni. :eek:
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gratulálok, nagyon ügyes vagy. Én a helyedben nekiállnék és csinálnám, ha van ktűzött célom amit el szeretnék érni :)
    Azt olvastam, hogy nem leszel gépközelben a hétvégén, de az event még bőven tart utána is :)
    Sok sikert, ne hagy abba, legyen a tiéd az átkozott fonal is ( te jóságos ég, ilyen lüke nevet adtak ennek a dekornak, olyan mintha egy átkot mondanék rád, pedig eszemben sincsen :D)
    PS: képet illesztettem be: [​IMG]
    Jó ez a dekor érdemes küzdeni érte azoknak akiknek még nincsen meg :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.10.21
  18. ldikó60

    ldikó60 Törekvő

    Köszi, a kilépést megpróbálom, az F5 mióta ez a rendszer van, nekem nem működik.
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt.
    Szia. Az első anyagot a nagy barna gombhoz kell lerakni. Fogd meg az egérrel azt a színt, amit a gombhoz raknál és húzd oda. Ott felajánlja a forgatást. Ha úgy jó, ahogy leraktad, akkor katt. arra színre amit a gombhoz raknál és rögzül. (Van amikor többször kell kattintani, nálam is volt ilyen, de pár kattintás után elfogadja).
     
    PZoli64, maszilva, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  20. ldikó60

    ldikó60 Törekvő

    Szia! Nagyon szépen köszönöm!
     
    jutka190226 és kukori80 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.