Sörfesztivál - 2021 - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 28.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. enci2009

    enci2009 Járnitanuló

    Sziasztok! Nekem végszóra, 13:51-kor lett meg a felhő.
     
    jutka190226 és kutyaszálló kedveli ezt.
  2. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Hali!

    Hát vége, két piccoló, 1 gyalogkakukk és 3 db talányos fa a felhő mellé.


    Nem hajtottam túl magam, nem keltem éjjel, most kicsi pihi és innen folytatjuk holnap a kövi eventtel.

    Sziasztok!
     
  3. judit19761

    judit19761 Járnitanuló

    Sziasztok.
    Sikerült végezni, a titok ólakat választottam a biztos helyett, vagy lesz papagáj és kakukk, vagy nem. Jelemző, hogy az utolsó kirakásnál csak úgy hemzsegtek a dupla kék anyagok, amiket addig alig láttam.
     
    jutka190226 és kutyaszálló kedveli ezt.
  4. fairmike

    fairmike Utánpótlás-írogató

    Amiota Unity-ra valtottak nekem nagyon rosszul jönnek a nyeremények a kereken. Előtte rendszeresen sikerült 100 vagy 200 százalékos bonuszt pörgetni, legalább 1-2 hetente egyszer plussz +1-eseket melle. A Unity ota talán 3-szor party porgetesekbol. A sima porgeteseknel meg sem jelenik mar, mint opció. Amit ad: sárga olak tucatjával (????) meg a rengeteg drot, cukor, so es társai. Ujje!
     
    jutka190226 és marti3883 kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    A Sörfesztivál - 2021. event véget ért,
    Pipirénke is lekapcsolta a varrógépét, így a csevegő is ezennel zárja kapuját.
    [​IMG]
    Igaz, hogy nem volt se sör, se bajor kolbász, se káposzta.... de mi azért, amit csak tudtunk, kiszedtünk az eventből.
    Jó szokás szerint megint voltak olyan játékosok, akik megosztották velünk taktikájukat, tanácsaikat, amiket nagyon köszönünk a kisebb szintű, vagy szabó-varró kisinasok nevében is.

    További jó játékot kívánunk mindenkinek! Találkozzunk a következő eventek csevegőiben!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.