Sörfesztivál - 2021 - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 28.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    A felhő kész.
    Az érmékért folytatom tovább. Sajnos nagyon gyengén gyűlik az érme, eddig még semmit nem váltottam ki.
    [​IMG]
    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    Fätum, zsona416, maszilva és 16 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem vagyok az. :D Mindig úgy játszottam, hogy próbáltam minél szebb, egybefüggő anyagot összerakni. Nem csinálok már meg minden anyagot. Hozzáteszem én a többi nyereménynek is örülök. Most azért próbálok az érmére menni, de nem egyszerű a leosztás.
    Jelenleg 112 játéknál vagyok és 172 érmém van.
     
    Fätum, maszilva, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  3. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Ha a hordóval fejbe vágnak, majd látsz csillagokat!!!
    Nemrég kerültem géphez, a 2. kör szaporítás érik. Leraktam 5 db kapott anyagot, 2 csere volt, 8 érme, TP, CSP, 1 még ül a helyén, azzal kivárom az első adagot a malomból. Még várakozom az 1. táblán, mert van 1 hely a farmeranyagnak. Utána kezdtelek el Benneteket olvasgatni - szóval lehet, h. annak van igaza, aki vár 1-2 napot.
    60 zöld, 70 kék pöriből 1x 100%, 1x +1 növény, 1x +1fa.
     
    jutka190226, Kuzdern, ladislaw11 és 5 más kedveli ezt.
  4. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Szia Laci:) Ügyes vagy, sajnos nem csak te folytatod tovább, mert nem csillageső van, hanem csepergésxD:wuerg:
     
    PZoli64, soresne, inanna11 és 9 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az egy dolog. Néztem, hogy a hullámosért 400 érmét kérnek. Szerintem ilyen szegény kis gazdáktól, mint pl. én, elég lenne 20 v. 30 érmét kérni érte. :D ;)
     
    Fätum, maszilva, zsona416 és 16 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az, az szegény, még vagyunk páran.:( Nem vagyok könnyebb helyzetben, én a gyalogért hajtok, de előfordulhat, hogy azt mondja: bip-bip és tova szalad.:sleepy:
     
    Fätum, maszilva, zsona416 és 16 más kedveli ezt.
  7. LeilaLiliána

    LeilaLiliána Utánpótlás-írogató

    Köszönöm :)
     
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Itt tartok, jelenleg már komfortba érik a gaz. Holnap 13:45-ig tart a 100%-os bónuszom, az elején még úgy terveztem, délelőtt még csapok hozzá pár Jack-et, de már nem hiszem, hogy beáldozok akár csak 1-et is.:wuerg:
    Csábit a gyalogkakukk, de az eszem azt mondja előbb utóbb úgy is lesz. A piccolók is izgatják a fantáziámat, de a múlkor 2* egymás után is kaptam Havermackót, törültem is menten. Igy most még csak játszadozok a gondolattal mit is váltsak ki:)
    Egy ilyen táblánál kihasználom a cseregombot, ha nem jön össze kék rongyő, ledobok kettőt és már megyek is tova:)
    Sikeres és szerencsés foltozgatást mindenkinek :)
    [​IMG]
     
    Melan, maszilva, PZoli64 és 16 más kedveli ezt.
  9. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia:) Minden elismerésem;) Te aztán tudod "rázni a rongyot"xDxD
     
    maszilva, PZoli64, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  10. Sali~*.*.*

    Sali~*.*.* Utánpótlás-írogató

    Köszönjük :)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  11. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Sikerült egy jó varrás:) 103 csillagos érme:) Sajnos ez nem sokat segít, nem tudom hogy érdemes e tovább ültetni alszom rá egyet:) 239 játék és ezzel együtt 486 érme:( 2.03 átlag
    [​IMG]
    Sok sikert mindenkinek!
     
    terike65, Melan, maszilva és 23 más kedveli ezt.
  12. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Az előző foltos eseményt 1,72 a folt-érme szorzóval teljesítettem, tehát 1 letett foltra 1,72 érme jutott.
    A mostani visszajelzések alapján ez reális is lehet.

    Kb. 40 000 növény letermelésén gondolkodom.
    Ez 115 növény és 4 röpi esetén 347 ruhaanyagot eredményez. (Kell még 1376 röpi, ami most úgy tűnik, nem lesz limitáló.)

    A ruhaanyag száma és az arány alapján 597 érmével gazdálkodhatok.
    Elég sovány a mennyiség.
    A felhő meglesz, de nem fogom megjegyezni, hogy nekem ilyen is van.

    Prioritási sorom:
    Piccolo láda mindig érdekel, pláne duplán. (400 érme)
    Az átkozott fonal 5. szintje ad Felszerelés láda VIII-at. (350 érme)
    Nekem nincs Gyalogkakukk fészkem. (400 érme)
    A Fanasztikus Szövet 5. szintje ad 15 % dekorbónuszt (2X2-őn). (350 érme)

    Ismét a választani kell.

    Van kínálat, ami jó, de reálisan egy főelem, majd utána "valami" választható (részemről munkáskupon).

    A foltra vonatkoztatott érme kihozatalon a cseregomb segít.
    Van aki csak sima fával, XL fával várta az eventet?
    Mennyi cseregomb érkezett?
    Ha gyorsan megvan a növény, érdemes fával röpizni, vagy maradjak a nemesített növényeknél?

    Üdv: Nami.
     
    Melan, zsona416, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Gratulálok.A felhőm nekem is aktiválva.638 érmém gyűlt össze, de már a 400 felé tartok a játékkal.Kékekre szálltam rá,meg a rózsaszin és barnára.Nagyon gyengén adja.Igy nem sok mindent tudok kiváltani amit beterveztem.


    Ez tényleg nagyon jó! nekem 56 volt a legtöbb.Gratula.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.9.21
    Melan, maszilva, soresne és 7 más kedveli ezt.
  14. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Ez eddig nem hozott lázba, így az ötödik sem fog :)
    [​IMG]
    Nem hinném, hogy ráhajtok.
     
    maszilva, PZoli64, soresne és 7 más kedveli ezt.
  15. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Én nem is kapálok érte, de a gyalogkakukkért sem.
    Ha a bp ennyire megkéri az árát, akkor úgy érzem, jobban kell az neki, mint nekem.
     
    ~Cinderella~, maszilva, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem maguk sem tudják, mi kell nekik. Tegnap még letoltam 400 PP- t, hát, arányaiban nulla, amit kaptam. Nem panasznak írom és nem is pont neked, mert ez az én döntésem, csak gondoltam leírom. Van, hogy az ember a kisujját nyújtja,.. Én már bőven elkerültem a vállam. :D ;)
     
    Matold, jutka190226, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja:)
    Mevan a 2. piccolom is:) Nagyon drága játék volt ez, nem is folytatom tovább. Meghagyom a boltban, talán valaki hasznát veszi :)
    Még érik egy kör gaz azt aratom, lejátszom és vége ennek az eventnek a részemről. Ami a boltban maradt abból semmi sem hiányzik, mindenem van. Ennél sokkal olcsóbban jutottam hozzá :)
    Mindenkinek szerencsés eventezést és okos döntéseket kívánok :) Érjétek el a célotokat úgy ahogy én is, vagy nálam sokkal jobb eredménnyel :)
     
    HéricsBáró, Melan, zsona416 és 9 más kedveli ezt.
  18. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Mintha én pörgettem volna...
    Már előtte is pörgettél simát is és PP-st is.
    Ez az event így mindjárt a megérős kategóriába kerülhetett nálad.
    Nálam meg ott figyel a kezdő növénymennyiség a pajtában és ez így is marad a visszaváltásig.
    Bár az is igaz, hogy így megfosztom magam attól, hogy újabb havermackóm legyen.
     
    ladislaw11, PZoli64, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  19. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szép jó reggelt,
    Eredeti terv a csak eventezgetek volt, de volt egy 48 órás kupon a keréken, arra pedig muszáj pörgetni, megkaptam és még pörgettem 7-t, mert csábító holmik voltak.

    [​IMG]

    Szóltam pipikének kapja elő a varrógépet, mert kézzel öltögetve biztos a túlóra.
    Nem foltoztam még egyet sem, nincs időm rá, majd hétvégén, addig gyűjtögetek.
    Hasonló jót, vagy jobbat mindenkinek!:)
     
    Melan, maszilva, PZoli64 és 11 más kedveli ezt.
  20. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Jó reggelt, sziasztok.Az éjjel elértem a felhőt, ilyen még soha nem történt velem. Igaz a bónuszok is később estek be nálam. Most a második piccolo is kiváltva. Még törpölök rajta kell e valami a boltból, mert nincs hiányom semmiből, de hát játék, valamit biztos választok, hiszen nagyon messze még a vége. És a másik két farmon is kell a felhő.
     
    maszilva, zsona416, Amira09 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.