Visszajelzés Sörfesztivál csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: WildB, témanyitás ideje: 27.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Amint látom nem csak nekem okoz gondot a kezdés..
    Akkor most nálam felrepi gyűjtés lesz és meglátom mire lesz elég..
    Szerintem sokan leszünk így most ..
     
    osztrak12, Suesette, bindi5454 és 3 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh ne aggódj ... Én is csak csütörtökön tudok elkezdeni szaporítani ;) Addig gyűlnek a felreppenők ;)
     
    osztrak12, Melan, Suesette és 4 más kedveli ezt.
  3. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Lehet,félre olvatam reggel,hogy 29.-én kezdődik az event.Most csak benéztem,és jól meglepődtem.:p
    Ráadásul ügyesen learattam a gesztenyés felhőt.:oops:Na mindegy,majd összekapom magam.xDAzért a felhő jó volna.
    És nem csak az.;)
     
    osztrak12, Melan, bindi5454 és 5 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sok jó dolog van most is a nyeremények között ;) Érdemes lesz mazsolázni ;)
     
    Suesette, bindi5454, szoszimo92 és 5 más kedveli ezt.
  5. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Én vaksi meg észre sem vettem,amíg téged nem olvastalak! xD
     
    bindi5454, Peszi2, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  6. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Csak el ne felejtsd,mire a csomó?xD
     
    Peszi2, Gio, Amateur* és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Amateur*

    Amateur* Fórumelemző

    Milyen csomó? xD xD
     
    osztrak12, granit, hamuska és 8 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lassan menni kellene pihenni8) ... vagy inkább a léghajóra ?:music: Fáradt és bizonytalan vagyok :p
     
    bindi5454, csopke1, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  9. Meellcc

    Meellcc Rutinos

    Hááát én húzhatom az egerem, kattinthatok ezerrel, nem mutat mást, mint a kerekített összeget és így nekem nagyon zavaró. :(
    Én se mára vártam az eventet, meg is lepődtem. Ha nem kapok baglyot a szomszédomtól szépen elsiklottam volna a kezdés felett, de van egy jó szomszédom.......és figyel helyettem is. Innét is köszönet neki. :)
    Természetesen minden talpalatnyi helyen állatok vannak kint, így a felröppenő annyi lesz, amennyi. A gesztenyés fejecském a polcon pihen (de jó, hogy előrelátó voltam és lekaptam, nehogy idő előtt aktiváljam), így azzal nem lesz gondom.A növények száma elég húzós, 3 területen főleg....jutok, ameddig jutok. :p
    Mindenkinek kívánom tudja kiénekeltetni Ingriddel azt, amit szeretne a farmján tudni. Eventre fel! Dolgozzanak a kapák. :)
     
    osztrak12, Melan, taga1 és 9 más kedveli ezt.
  10. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Jó reggelt!!
    Szép napot mindenkinek!
    Akkó délután event!!
    Belevágunk, oszt majd látjuk! :D :D
     
    Peszi2, bindi5454, Gio és 4 más kedveli ezt.
  11. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    BombadilTomának azért van egy fantasztikus táblázata, hogy ne kelljen elvetni feleslegesen semmit :) abban meg lehet nézni az érésidőket, ki-bekapcsolgatva mindenféle dolgot (trágya, víz, sztrágya, fehér ártatlanság, karácsonyi süti, nő mint a bolondgomba rúna stb.) Köszi, Toma!!!!

    A felröppenők miatt most nem aggódom (persze nagyon szépen megköszönöm a szomszédoknak, ha gondolnak rám! :) ), elég sok szupertrágyát szedtem össze a levesmesterből (Mézes Méh for President!), de az eventnövény....Te jó ég! Ha mindent meg akarnék szerezni, ami tetszik és 3 csillagos éneklésekkel számolnék (mert béna vagyok), akkor 45 ezer növény...Hahh!
     
    Melan, Suesette, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  12. tla.

    tla. Haladó

    Jó reggelt! Engem is meglepett a mai kezdés, főleg, hogy a gesztenyésem holnap reggel jár csak le:oops:.A csp. mutató nekem sem tetszik így, hiába viszem rá az egeret, csak egyszer sikerült mutatnia eddig a teljes összeget.>:(
     
    Melan, Peszi2, bindi5454 és 4 más kedveli ezt.
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Mivel énekelni nem tudok, de szeretek így belevágok az elevenbe;)De 30-40 ezer gaz és 1600-1700 felröpi, jujjjjjjjjjjjj:cry:Persze nálam is kilőve a gesztenyés, de majdcsak aktív lesz!Segítség!!!!!!!!!!!!!!!!xDAmúgy a csp mutató gép már nem is érdekel, itthon sem tudom mennyi pénzem vanxDNincs más hátra, csak előre,mindenki küldje mindenkinek a felröpitxD
     
    Utoljára szerkesztett: 28.9.16
    osztrak12, Melan, taga1 és 7 más kedveli ezt.
  14. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Én se jól számoltam ki az eventkezdést, pedig tegnap óta rákészülhettem volna. Nálam majd' minden beérett, almafáktól kezdve vadas-füvész-manufaktúrán át mamutfákig, és rengeteg az ólas cumi. Cumi... o_O Ja, és persze a ma reggeli Rackó-kedvesség egy négyórás munkáscsomag volt... >:(
    De hát majd csak eljön 14:00óra! -.-
     
    Utoljára szerkesztett: 28.9.16
    csopke1, Melan, Suesette és 3 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én csak holnap kezdem a gaz szaporítást ;) A csp mutató így is csak azt mutatja mennyire csóró vagyok :wuerg:
     
    osztrak12, Peszi2, bindi5454 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Látodlátod? Erről beszéltem xD:p;)
     
    granit, Peszi2, bindi5454 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. tla.

    tla. Haladó

    Holnap?o_O Annyi gaz kell, hogy félek, így sem leszek kész. (Peeeerszeee, mert mindííííg mindent szeretnék kiváltani:D:p)
     
    Suesette, Peszi2, csopke1 és 2 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én is mindent szeretnék ... De .... Az élet az első ;) Ez csak játék ... :p
     
    Melan, Peszi2, csopke1 és 4 más kedveli ezt.
  19. tla.

    tla. Haladó

    Igazad van, nekem is nyomni kell a pedált, de mindig bosszant, ha lemarad valami. Nem találok a mobilomra olyan flash playert, ami megjelenítené androidon a játékot, igaz, sok türelmem sincs a letöltögetés-nem jó-töröl opcióhoz. :oops:
     
    Melan, Peszi2 és Gio kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Puffin böngészőt próbáltad már ?
     
    Peszi2, inanna11, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.