Visszajelzés Sörfesztivál csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 18.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Sziasztok!
    84 játékkal én is végig vittem. Egy picit necces volt itt a végén, mert ha hibázom akkor mehetett volna egy kör sztrágyás növény.
     
    Imi*, Gio, Rékuci1111 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. kisegércsaj

    kisegércsaj Junior szaki

    Sikerült végigvinnem az eventet, igaz nem kevés szupirágya és kacsa kata kellet hozzá.
    Dobási átlagom 21,15.

    Sikeres játékot mindenkinek!
     
  3. megirn

    megirn Aktív író

    Sziasztok!
    Most értem a végére. 0 perceztem pár kört és az utolsó adag növényt meg szórtam sztrágyával. 21,10-es átlaggal. szerettem ezt a nini játékot. Gratulálok aki végig vitte, és hajrá aki még küzd.
     
  4. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Sajnos nem tudtam végig vinni a játékot, de így örülök a sok ajándéknak. Persze az 50 farmarany nagyon jó lett volna :):) Nem igazán megy nekem ez a célba lövöldözés, de így is jó volt.
     
  5. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Ment volna, ha labdába rúghatok!
     
    MamaMeseKertje és kriszta103 kedveli ezt.
  6. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Sajnos nekem csak 97.-ig sikerült, 1 kör vetés hiányzott, ami nem sikerült tegnap a kimaradások miatt.:(
     
    Gio, asdfghjkl7373 és MamaMeseKertje kedveli ezt.
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A „Sörfesztivál 2018. szeptember” event végeztével a topicot zárjuk.

    Köszönjük a hozzászólásaitokat, a tapasztalataitokat és a véleményeket is!

    Találkozunk a következő esemény csevegőjében.
     
    Imi*, Gio és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.