Visszajelzés Sörfesztivál-edzés csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 13.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    A második feladatba a búzát pajtából is be lehet adni?
     
    Kuzdern és eko19 kedveli ezt.
  2. Batu1

    Batu1 Fórum-zöldfülű

    Igen! Az nem időkorlátos feladat, mint ahogyan 4. a 6. és 7. sem az.
     
    Kuzdern és gyulaika kedveli ezt.
  3. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Nem lehet játszani, nem tudom a gazdakörit megnyitni!
     
  4. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Olyannyira megállt minden, hogy még a búza sem érik be. A többieknél működik minden? Ezzel igy hogy lehet játszani?
     
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha a feladat kezdése előtt folyamatosan nyitva volt a farmod, akkor teleszaladhatott a géped mindenféle "szemetelős" internetfájllal.

    Tedd meg kérlek, hogy kilépsz a játékból, bezársz mindent, és elvégzel egy takarítási folyamatot.

    Ezután újraindítva a programokat belépsz a böngészőből a farmodra.

    Ellenőrizd, hogy működik-e minden.

    Fontos, hogy most kiemelten figyeljünk arra, "tiszta" legyen minden helyzetben a gépünk, ne ez legyen a probléma a feladatteljesítés során.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  6. katicabogar43

    katicabogar43 Aktív író

    Szia! Miért kell kézzel aratni?
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A címsorban a "körbenyíl" ikon kattintásával az aktuális oldalt újra tudod tölteni.

    Ez egy időre segíthet a folyamatos munkában a farmon.

    Fontos, hogy akár egy-egy nagyobb tevékenység, új gazdaköri időkorlátos feladat kattintása előtt "tiszta" géppel vágjunk a teljesítésbe.
     
    -kaktuszable-, Gio, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, azért, mert egy területen több terem, mint amennyi az ezüst feladatba kell, és ha géppel aratunk, akkor sok fölöslegesen aratódik le. Kézzel lehet learatni pont annyit, amennyi oda kell, és a maradék mehet az aranyba, miután azt elindítottuk, gépi aratással. :) Már ha nem több az is, mint ami oda kell. Ha több, akkor tovább kézzel. :)
     
    Sylja, DevilMókus, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem nem fölösleges ha marad búza,mindig jó ha több van belőle,egyébként is ez a 10 perces növény nekem nem éri meg a kézzel való aratást, de mindenki másként csinálja.Ezzel semmi baj nincsen.
    1 feladat kész,a káposztásból csak az ezüst,komló pedig mindjárt készen lesz.Utána a következő káposztás ezüstje jön,onnan már csak egy időkorlátos lesz a bahán az ananász.Szerintem ma készen is lesz.A bahán 2 terület ananász már régen visit,hogy ő következik!
     
    maszilva, -kaktuszable-, Döbi65 és 6 más kedveli ezt.
  10. Zuhi

    Zuhi Fórumlakó

    de mi, mink vagyunk;)
     
    szida57 és Kuzdern kedveli ezt.
  11. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Amit leírtál mindent megcsibáltam már legalább 10-szer de mégsem működik ahogy szokott várok egy kicsit amíg talán kevesebben leszünk fent hátha vissza áll a régi rend nekem sajna így csak mérgelődés
     
  12. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) 1, feladat (búzás) ezüst, arany, gyémánt kész. 2. feladat ezüst kész. 3. feladat (komlós) ezüst, arany kész. Most érik a komló a gyémánthoz. Közben én is elültettem az ananászt. Majd pihen. 1 óra múlva aratok káposztát, akkor a 4. feladat ezüstje is kész. Utána folytatom az ananászossal. Az időkorlátoson túl akarok lenni, mert hétközben nem fog menni ennyit gép előtt ülni. A többi már simán letermelhető.
     
    -kaktuszable-, DevilMókus, Mica67 és 7 más kedveli ezt.
  13. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Igaz nem lóverseny de most elszaladt a ménes:D
    [​IMG]
     
    -vadocka70-, maszilva, kovacstne és 19 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Úgy látom egyformán jár az eszünk.Én is mihamarabb szeretnék túljutni az időkorlátos feladtokon.
    Most viszont megyek olvasni,mert a függönyt látom, de az alapkitehetőt nem.Az elkerülte a figyelmemet.
     
    gabianyus, Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Pörgetem 1 db 200% hozamot , és lehívtam rá 1 jacket. :pÍgy megoldottam erőből nem variáltam semmit.:music:
    A következő ananász éréssel az event kész, és a másik is.;)
    Aztán megyek pajtát töltögetni, mert a piacon mindent el lehet adni jó áron de venni nem könnyű:music:A top meg nem sokára kezdődik szóval kénytelen vagyok termelni is:oops::)
    Jó hétvégét sok sikert.
     
    maszilva, csopke1, magdi06 és 5 más kedveli ezt.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia jól megtoltad,és még te nem akartad csinálni...én csak a búzán vagyok túl...
    én 1 kicsit benéztem,hogy csak 1 területen lehet ültetni a káposztát...
    pöriket nem pazarolok most erre a feladatra...Csütörtökig lezavarom én is...
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát úgy voltam vele ha adja meglesz,:music: ha nem akkor nem olyan fontos:music::pIgazából, nem is a akartam,ezért is sietem veleo_O:D:DDe így nem tartott soká, valamennyi pöri vissza is jött, de szerencsére van még;) a farmpengőst még meg se vettem. ( Tényleg mi van ezekkel az űrlényekkel, már jöhetnének nem?o_O:oops:)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  18. Évamacska

    Évamacska Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Egy érdekes kérdésem van. Milyen állat van az event naptáros részénél?o_O
     
  19. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    A búzát - ami időkorlátos - a főfarmon kell termelni???
     
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Rá gondolsz?
    juhocska.png

    Ó egy bárány, vagy juhocska a farmról, "aki" a sörfesztivál részese, beöltözött a bajor ruhácskába is.
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.