Visszajelzés Sörfesztivál-edzés csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 13.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Én is minden hókuszpókusz nélkül folyamatos vetéssel, éjjelre is káposztával megyek, víz és RACS, napi 4 aratás. 1900 hiányzik jelenleg, délben érik a következő, délután és este még 1-1 aratás és szerintem kész leszek.
     
    Gio és Kuzdern kedveli ezt.
  2. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Köszönöm.
     
    Gio, Sanyat és Kuzdern kedveli ezt.
  3. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Toma látom már megírta, hogy sajnos alapnak kell tekinteni már jó ideje a csatnit. Ettől függetlenül általában ki szoktam írni, hogy csak víz és RACS, de most siettem. :(
     
    Kuzdern, Gio, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  4. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok, úgy alakult, hogy ma éjszaka nyugodt alvás lesz. Sikerült befejezni a gazdakörit , maradt 29 káposztám, beültettem hosszúval a főfarmot is, és holnap lehet délelőtt egy kicsit lazítani event kezdésig. Szép álmokat mindenkinek.:)
     
    Kuzdern, Mica67 és Gio kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó reggelt
    A káposztás buli most lett meg..a majom zenészek zenélnek...
    1 terület hosszú érésű növény nélkül kezdem a nagy sörfesztivál eventet...
    Ide karfiol ment nem is baj mert fakalapácsra van szükségem...
    Játszunk,eventezünk élvezzük az élet apró örömeit...
     
    kutyaszálló, Gio, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nem kapkodtad el te sem! :)
    Nekem szerdán 21 órakor lett elegendő káposztám. Az új eventet a főfarmon nemesített tarlórépával várom, beöntözni nem volt kedvem így csak 16 órakor lesz aratható.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia a Hétfőm kimaradt most értem magam utol...tudtam volna gyorsítani az érésidőn de bele fér így is...
    Lehet nem is kellett volna csinálni de úgy vagyok vele ha belefér miért ne..
    Legyen szép napod...
     
    kutyaszálló, Gio és genka53 kedveli ezt.
  8. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Ha a ma induló event nem csekély felröpi igényét előre tudtam volna akkor biztosan nem hajtok erre a dekorra. Sokat nem segít!
    Szép napot neked is!
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  9. gyuszti0000

    gyuszti0000 Járnitanuló

    Sziasztok, megcsináltam az eventet pont most, de az utolsó fejlesztést még nem raktam rá a dekorra, csak 23 óra után tudom, mert akkor érik be és nem szeretnék ládát veszíteni, az a kérdésem a hogy a fejlesztés ugye nem tűnik el,nem 'váltódik' vissza, vagyis ha 22:00 kor vége lesz az eventnek 23-kor rátudom-e rakni majd? köszi a választ
     
    kutyaszálló, Gio, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ebben az eventben csak a kockás plédet váltják vissza, ha nem adod be az eventbe. Minden más marad.
    A káposzta, ugyan módosított tulajdonságokkal, de bent marad a játékban, a dekor és a fejlesztései pedig nyeremény, így "örök darab" ;).
    Azt azért érdemes lenne kiszámolni, hogyha most a reggeli aratással aktiváltál dekor érésgyorsító(-ka)t a paszulyon, akkor az a már érési folyamatban levő dekorokra nem hat, csak az azt követően aratottakra/indítottakra. Vagyis a jelenlegi, Ünnepelt majomzenész fejlesztésű dekorral 23 órakor kapsz 1 db ládát, de ha most fejlesztenéd, akkor rosszabbik esetben 22 óra múlva 2 db ládát kapnál, viszont ha aktívak az érésgyorsítóid, akkor hamarabb kapnád a 2 ládát. Persze ha nem változna a kapható ládák száma, akkor én is azt mondanám, hogy várd ki, amíg az beérik. Ennek csak te tudsz utánanézni, mert te tudod, hogy mid van. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.9.19
    kutyaszálló, lukimi, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  11. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    már este meg lett,csak idáig nem jutottam:p
    szépen mentem sorba, két Jackot felhasználtam,de mást nem nagyon,nem pörgettem semmi plusszt,
    aki kész annak gratula,aki még csinálgatja annak sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
    ja zenélgetünk,zenélgetünk:D:D:D
     
    genka53, Gio, lukimi és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Gazdák!
    Reméljük, Mindenkinek sikerült bemelegíteni a Sörfesztiválra!
    A Csevegő zárja kapuit.
     
    genka53 és Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.