Visszajelzés Sütemény a sötétségből - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. petya2007

    petya2007 Fórum biztosa

    minden másra ott a paysafecard :)
     
    ulmo12, -Fülemüle-70, csopke1 és 2 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Felreppenő ügyben mentsvár lehet a tenyésztés.... Bár csak végszükség esetben fogom alkalmazni;)
     
  3. kovácspissti

    kovácspissti Törekvő

    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha holnap Hétfő lesz akkor igen:pxDxDxD
     
  5. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Nekem nagyon bevált, hogy párhuzamosan olvasom az ismertetőt és a csevegőt. Így szép lassan (csak úgy öregesen) minden világossá válik. Bár gyanítom, hogy a sütioszlopokat nem fogom előre kiválasztani, mindig csak az adott pálya megjelenésekor döntöm el. (Amit eddig még előre elhatároztam, az mindig másképp valósult meg.)
     
    _Ilona49_, jolanda1948, Koppi és 11 más kedveli ezt.
  6. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nem tudom, még én is számolgatok, de most végigmentem újra a szinteken...
    5. szintig minden tiszta, a 3 lehetőségből 2-t kiválasztva, 1-1-1 malomcucc kell, vagy 1 csokis, vagy 1-1 vaniliás és epres.
    A 6. szint elbizonytalanított, ha a 2 banyatanya fejlesztésre hajtok, akkor ott is 1-1-1 malomcucc kell, ha 1 fejlesztést és a 2 érmét veszem ki, akkor 2-2 epres és vaniliás malomtermék kell. a 7. és 8. szint megint tiszta, ott 1-1-1 malomcucc kell a két sütistálhoz. Ez így valóban 24 (8cs.-8e.-8v. malomcucc) vagy ha a 6. sorban a vanilia-eper verzió nyer, akkor 25 (7cs.-9v.-9e.). És akkor ott a plusz 4 sor, ahol az én választásom szerint mindenből kell még 2-2-2, tehát máris elszámoltam 11 epres, 11 vaniliás és 9 csokis vagy 10-10-10 malmos fittyfene a vége. A nagyságrendeken sokat nem változtat, 18800 gaz, 880 fiola és 670 flakon.
    Jaaa, 4 vagy az egyik fejlesztés kihagyásával 6 érmét találtam a jutalmak között...nagyon kevés...
     
    Utoljára szerkesztett: 3.10.18
    _Ilona49_, -Fülemüle-70, Ditti58 és 7 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Általában én sem szoktam útvonalat tervezni...:wuerg: De most már kijegyzeteltem...:p remélem nem tévesztek :music:
     
    -Fülemüle-70, Gio és MamaMeseKertje kedveli ezt.
  8. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Szép napot , sziasztok.

    Átmegyünk cukrászba de remélem nem esünk frászba :), minden esetre 3 terület 20 órás fával várom a kezdést okulva a multkoriból, a gaz és gazos felröpi meg oldható de a fás felröpi nem igazán , max rá lehet segiteni tenyésztéssel de ammeg derága , mint tudjuk minden az anyegin mulik !
    Sikeres eventet mindenkinek .

    Mennyibe kerül egy szelet csokoládétorta?
    - kérdezi a csinos hölgy a cukrászdában.
    - Csak egy csókba!
    - jópofáskodott a cukrász.
    - Akkor kérek három szeletet
    - dönt határozottan a hölgy, majd hátrafordul:
    - Nagyi fizetnél helyettem?
     
    Utoljára szerkesztett: 3.10.18
    R.Daneel, h.lajosvilmos, Samborg és 28 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Terv nálam is van.... Majd meglátom borul e :wuerg: menet közben:pxDxDxD
    Bár a gaz soknak tűnik... :wuerg: de majd megoldjuk:music:
     
  10. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    paysafecard? az meg mi? Játszottam ezzel szinkronba más játékokkal is ott mindíg prémium játékos voltam mert müködött a telefonos fizetés néha van amiért itt is lehet.
     
    lilla2002 kedveli ezt.
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A kérdésedre az alábbi linken találsz választ:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/paysafecard.2301/
    Ha a továbbiakban is kérdezni szeretnél ezzel kapcsolatban, akkor segítségkérő topikban tedd meg, kérlek!
     
    -Fülemüle-70, genka53, Gio és 2 más kedveli ezt.
  12. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Szia!
    Valahogy úgy működik, mint a telefonfeltöltés. Tulajdonképpen egy kódot vásárolsz, azzal tudsz a játékban fizetni. Ha felmész az oldalukra, meg tudod nézni, hogy a környékeden hol vásárolhatsz.
     
    -Fülemüle-70, genka53, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  13. betty1213

    betty1213 Fórum-zöldfülű

    a paysafcard az egyfajta fizetési eszköz. Én az Inmedio-ba szoktam venni ilyet, attól függ mennyit szánsz rá, asszem a legkisebb 2500 ft, aztán 5000, meg van 10e-rért is. Kapsz 1 jó hosszú blokkot :) azon szerepel egy 16 jegyű kód, nah amikor akarsz venni valamit akár itt akár máshol (több helyen is lehet vele az interneten keresztül fizetni), akkor beütöd ezt a 16 jegyű kódot és levonta az egyenlegedből. pl. veszel mondjuk 5000 ft-ért, és itt a játékban veszel mondjuk kosarat 2000, akkor marad még 3000 ft-od. Addig amíg le nem vásárlod, addig ne dobd el ezt a blokkot :) az egyenleget a vásárlásnál kiírja mindig. ennek az előnye annyi, hogy a bankkártyádnál megadod a neved, a kártyaszámodat, itt meg név nélkül megy, csak a kód. Sokfajta játékban és internetes vásárlós oldalakon elfogadják. Nézz utána :) szerintem hasznos :)
     
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! Igen, a táblázatban van 4-4 db mind a 4 féle dekorációból. Eddig rendben is vagyok.

    Harapós csontváza, Csapongó csontváza, Harapós tökváza, Csapongó csontváza
    Ár: 1 x Vámpírváza dekoráció / db (Sütetmény a sötétségből event)
    Érési idő: 8:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 800 TP/BTP
    Tárgy mérete: 1x1
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület és Gombaerdő)
    De mit veszek ki a Sütemény a sötétben eventből, ami kell a dekorok összeépítéséhez? Vagy mi az, amit hozzáadok a vámpírvázához, hogy a kétféle csont illetve tökváza összeépíthető legyen belőle. Rémterméket? Vagy ez még titok? Szóval, miért van ott az utalás a zárójelben?
    Érted, mit nem értek? Köszi.
     
  15. ruglikata

    ruglikata Járnitanuló

    Sziasztok! Ti hogy fogjátok várni az eventet felröppenő ügyben? Miket érdemes ilyenkor kitenni a farmra a holnapi eventkezdésre? Előre is köszi aki tud segíteni.
     
  16. Fifike170

    Fifike170 Aktív író

    Úgy olvastam ingyen kapunk 1-et
     
    -Fülemüle-70, Rylee86 és ruglikata kedveli ezt.
  17. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Szia!
    Átkozott érméért lehet kiváltani a vámpírvázát, és a másik 3 alapdekort. Az érméket pedig ebben az eventben is ki lehet venni jutalomként. Szerintem amit hozzá kell majd adni, azt a minijátékokért kapjuk nyereménynek.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.10.18
    -Fülemüle-70 és genka53 kedveli ezt.
  18. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ebből az eventből összesen 4 vagy 6 érmét lehet kivenni. Az érmék nagy része a mini-játék eventfelületén aratható le 20 óránként hármasával, a 70 FA-as dekor aratásával szerezhető, adhatja az átokláda, amit a kincskeresésért kapunk. Meg még adni fogja a többi ehavi event , nyilván azok is csak néhány darabot, mert a végén lehet majd venni 9-et, amire vagy rászorulunk, vagy nem, mert a teljes táblázat kipipálásához 140 kell.
    Ez nem bonyolult. De mik a különböző alapanyagok? Kell-e a dekorok összeállításához bármi ebből a sütis eventből a 4 illetve 6 érmén kívül? Nem hinném, hogy beadom a vámpírvázát, katt és kidobja a választott dekort. Már csak azért sem, mert akkor nem állna ez a néhány mondat vastagon szedve az ismertetőben:
    4 lehetőség áll előttünk (különböző alapanyagokért lehet összeállítani) és mind a 4 ablakon belül 4 különböző dekort tudunk összeállítani. Így az event végére (azaz eventek végére) összesen 16 dekort tudunk összeállítani.

    Minden dekor 1x építhető meg, és a játék ezt jelzi is nekünk, ha már összeépítettük az adott dekort (mind elfogyott jelzés)
     
  19. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Innen nem kell semmi szerintem, csak plusz érmeszerzési lehetőség. Ott pedig a minijátékoknál kapjuk meg talán a hozzávalókat.
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  20. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Gyanítom, hogy rémtermék lesz az a hozzávaló, amivel "összeépítve" a vámpírvázát, dekor lesz belőle...de mennyi és milyen rémtermék. Ezt az információt nagyon hiányolom...8)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.